دولت ایالات متحده قطره تلاش برای به سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل

نیویورک - دولت ایالات متحده کاهش یافته و تلاش خود را به سکوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

نیویورک - دولت ایالات متحده کاهش یافته و تلاش خود را به سکوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی در روز پنج شنبه گفت: آن را به دیگر تقاضا که مایکل کوهن نه صحبت با رسانه ها در هفته های قبل از کتاب خود به انتقاد از رئیس سابق خود منتشر شده است.

توافق بین وکلا برای دولت و کوهن وکیل Danya پری لغو ممنوعیت رسانه ها که تا به حال مانع کوهن از صحبت علنی در انتظار یک امضا توسط یک قاضی فدرال.

کوهن تکمیل دو سال گذشته از سه سال حبس در خانه پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره است.

او از زندان آزاد شد در ماه مه در میان coronavirus نگرانی آمریکا در زندانها تنها به بازگشت در اوایل این ماه پس از آن شناخته شده است که او برنامه ریزی شده برای انتشار یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور. او در دادگاه گفت که در مقالات این کتاب با عنوان "بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump" منتشر خواهد شد قبل از انتخابات ماه نوامبر.

کوهن و 53 کرده بود شکایت کرد فدرال مقامات زندان و دادستان کل ایالات متحده ویلیام بر گفت او دستور بازگشت به زندان به دلیل کتاب. ایالات متحده قاضی آلوین K. Hellerstein هفته گذشته دستور داد او را منتشر کرد و گفت: این دولت اقدام تلافی جویانه و تخطی از اول خود را اصلاح حقوق.

مشروط مقامات گفته بود Hellerstein در اسناد دادگاه که کوهن بازگشت به زندان به خاطر او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط با رسانه ها و یا عمومی.

اداره زندانها گفت: هر گونه ادعا که reimprisonment از کوهن "یک اقدام تلافی جویانه است که آشکارا نادرست است."

او منتشر شد به خانه حبس در روز جمعه برگزار شد پس از پشت میله های زندان از جولای 9.

کوهن در این کتاب پیش بینی شده است در بخشی از آنچه در آن ممکن است فاش در مورد شرایطی که منجر او را به اعتراف به گناه به کمپین اتهامات مالی و سرزنش و تهمت به کارگردانی او را به ارتکاب جنایات.

اتهامات ناشی از تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

در یک اعلامیه نوشته شده کوهن گفت: کتاب خود "را ارائه گرافیک و unflattering اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de