واشنگتن – مانند پیش بینی ردیابی megastorm کاخ سفید مقامات با تکیه بر مدلهای آماری برای کمک به پیش بینی تاثیر شیوع کروناویروس و سعی کنید برای محافظت از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

عمومی می تواند آن را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود بینی روز سه شنبه در جلسه توجیهی روزانه.

تعداد بالقوه مرگ و میر برآورد شده تحت مدل های مختلف متمرکز جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، او کاهش یافته است صحبت از بازگشایی این کشور با عید پاک و به جای آن به نام آمریکایی ها به ماندن در خانه برای یک ماه دیگر و جلوگیری از تماس های اجتماعی.

اين مدل يك ابزار استاندارد اپيدميولوژی شاخه ای از پزشکی است که معاملات با توجه به گسترش بیماری و نحوه کنترل آنها ، اما آنها واقعا فقط فانتزی برآورد و نتایج متفاوت است چه عوامل افسران قرار داده است. برخی از مدل های به روز به صورت روزانه ممکن است به نظر می رسد نگرانکننده به میانگین مردمی در جستجوی یقین است.

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مشاور دکتر دبورا Birx و موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci شده اند صحبت کردن در مورد این مدل در جلسات مطبوعاتی. Fauci روز یکشنبه با ذکر یک برآورد از 100 ، 000 مرگ و میر. Birx است توضیح می دهد که چگونه مقامات در حال کار برای تصحیح مدل خود را.

دوشنبه تهمت حاکی است که کاخ سفید را توضیح دهد پیش بینی خود را به زودی. “ما در دیدار فردا دوباره برای برخی از آمار” او به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه. به عنوان به زودی به عنوان آن را منتشر سفید مدل خاصی برای دریافت کامل بررسی توسط کارشناسان مستقل.

این مدل می تواند خوراک در شماره های از سراسر کشور در مرگ و میر و دیگر نقاط داده. آنها با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری برای پیش بینی وقوع این مسیر شدت و نهایی تاثیر به عنوان اندازه گیری در افراد بیمار و بیمارستان و ضعف و زندگی از دست داده است. Fauci و Birx صحبت کردیم در مورد استفاده از تست داده — هنگامی که به اندازه کافی در دسترس است.

بخشی از این ایده این است که سعی کنید به تمرین کردن به سطح جامعه ارائه طراحی شده که می تواند کمک به دولت و مقامات محلی است. برای مثال سن جمعیت محلی می تواند تفاوت را.

یک مقام ارشد دولت گفت: دیگر جریان داده ها مورد تجزیه و تحلیل شامل بیمارستان محلی ظرفیت توانایی ادارات بهداشت برای ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت این نوع از کسب و کار در یک جامعه و اینکه آیا آنها می تواند اطمینان از ایمنی کارگر اگر آنها دوباره باز و مدلسازی اقتصادی تحت حالات مختلف. رسمی ارائه جزئیات شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد در حال انجام برنامه ریزی است.

Birx گفت که کاخ سفید نیروی کار نگاه کرده است و در حدود یک دوجین مدل های طراحی شده توسط کارشناسان است.

“و سپس ما رفت و برگشت به تخته رسم گذشته یا دو هفته کار کرده از زمین تا با استفاده از واقعی گزارش از موارد” او توضیح داد.

Birx خاص پیش بینی شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل نشان می دهد که مدل این است که چگونه دولت کارشناسان این وضعیت را.

که IHME هوا پیش بینی بیش از 82,000 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده از طریق اوایل ماه اوت با بالاترین تعداد مرگ و میر روزانه اتفاق می افتد آوریل 15. خواهد بود که سه روز پس از عید پاک است.

که مدل خاص تولید شده با توجه به دلیل آن را ارائه اولین دولت توسط دولت چشم انداز برای چند ماه آینده بر اساس چگونگی شیوع واکنش های مختلف به مهار تلاش در جای خود قرار داده و در زمان های مختلف در سراسر کشور است. آن چه را به نام “برنامه ریزی” مدل است که می تواند کمک به مقامات محلی و بیمارستان ها طرح برای چنین چیزهایی به عنوان چگونه بسیاری از تخت ICU آنها نیاز از هفته به هفته.

“هیچ کس تا به یک توپ کریستال,” دکتر گفت: Christopher موری از دانشگاه واشنگتن توسعه یافته که مدل. آن است روز شده در روزانه به عنوان داده های جدید می رسد. در حالی که هدف آن است که در حرفه ای موری امیدوار است این مدل نیز کمک می کند تا عموم مردم درک کنند که اجتماعی فاصله که در محل “یک فرایند طولانی است.”

درست مثل یک تخلیه می تواند صرفه جویی در زندگی در یک دسته 4 طوفان اجتماعی فاصله و توقیف محل کار می تواند کاهش سرعت که در آن ویروس گسترش می یابد امیدوار است که در بیماری شدید و مرگ و میر ممکن است به یک محل خاص همه در یک بار. غرق بیمارستان ها قادر به مراقبت از بیماران می تواند همه چیز را بدتر کند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

Fauci می گوید مدل های مفید هستند اما آنها نشان مطلع حدس و گمان. آنها شامل یک دوره گسترده ای از نتایج ممکن از بهترین سناریو به اثرات فاجعه باری. معمولا اواسط محدوده برآورد می شود اشاره کرد. اما گاهی اوقات آن را بدترین مورد طرح.

“آنچه من می خواهم به انجام به عنوان یک دانشمند و پزشک و بهداشت عمومی رسمی است — نادیده مدل” گفت: Fauci. اما به “نگاهی به داده های آن را به عنوان در حال تحول و انجام همه چیز شما احتمالا می تواند به کاهش است که به جای گرفتن بیش از حد نگران افراط و مدل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im