کاخ سفید تحمیل coronavirus ممنوعیت سفر در برزیل

واشنگتن - کاخ سفید روز یکشنبه با گسترش آن ممنوعیت سفر علیه کشورهای هواپیمای coronavirus با انکار ورود به خارجی

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399

واشنگتن - کاخ سفید روز یکشنبه با گسترش آن ممنوعیت سفر علیه کشورهای هواپیمای coronavirus با انکار ورود به خارجی ها شده اند که در برزیل در طول دوره دو هفته قبل از آنها امیدوار به ورود به ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع سفر از پادشاهی متحده, اروپا و چین است. او هفته گذشته گفت که او با توجه به محدودیت های مشابه برای برزیل.

ایالات متحده منجر جهان در تعداد موارد تایید شده و پس از برزیل در حال حاضر آمریکای لاتین ترین-آمار کشور است. سوم در این فهرست روسیه است.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت به عنوان یک طراحی شده برای "محافظت از کشور ما است."

ممنوعیت سفر از برزیل طول می کشد تا اثر اواخر پنج شنبه. به عنوان با دیگر ممنوعیت آن اعمال نمی شود قانونی اقامت دائم. همسر و پدر و مادر و یا فرزند یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی نیز خواهد بود اجازه ورود به کشور است.

برزیل گزارش کرده است بیش از 347,000 COVID-19 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است. آن را نیز ثبت کرده است بیش از 22 ، 000 مرگ و میر پنجم-ترین در جهان است.

آمریکا دارای بیشترین تعداد از عفونت در بیش از 1.6 میلیون و دیده است بیش از 97,000 مرگ و میر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن