برزیل در صدر 80,000 COVID-19 کشته و 2 وزرای دولت تست مثبت برای ویروس

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro امواج به حامیان از الوردا کاخ در برازیلیا در دوش

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro امواج به حامیان از الوردا کاخ در برازیلیا در دوشنبه همان روز که بیشتر از کابینه وزیران تشخیص داده شد با COVID-19. Evaristo Sa/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Evaristo Sa/خبرگزاری گتی ایماژ

دو وزرای دولت در برزیل را آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان کشور دوم تنها به ایالات متحده در تعدادی از عفونت – پیشی 80,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

تابعیت وزیر عقیق Lorenzoni یک متحد نزدیک رئیس جمهور Jair Bolsonaro و وزیر آموزش و پرورش میلتون Ribeiro اعلام کرد به طور جداگانه خود را تشخیص داده و در رسانه های اجتماعی.

در یک صدای جیر جیر Lorenzoni گفت که او آغاز کرده بود احساس COVID-19 علائم در پنج شنبه شب بود و تایید دریافت که او آلوده در روز دوشنبه.

Bolsonaro خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل این ماه و دو نفر دیگر از مقامات دولتی بالا, ملی, مشاور امنیت Augusto Heleno و وزیر معادن و انرژی بنتو آلبوکرک نیز با این ویروس آلوده.

خبری که COVID-19 نمی تواند موجود حتی در رده های بالای دولت می آید به برزیل مشخص ترسناک یک نقطه عطف در گیر با بیش از 80 ، 000 در حال حاضر مرده از این بیماری با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور دارای بیش از 2.1 میلیون تایید عفونت.

Bolsonaro متهم شده است که با به خطر انداختن خود تلاش مداوم برای تطهیر این ویروس مبارزه با COVID-19 خاموش شدن ناگهانی و با اشاره به این بیماری به عنوان "کمی آنفولانزا."

پس از او تشخیص داده شد رئیس جمهور ترویج ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او را با اعتبار خود را بازیابی. با وجود مطالعات متعدد نشان دادن هیچ اثر و هشدار در مورد این دارو عوارض جانبی بالقوه هیدروکسی کلروکین نیز تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه ژوئن سازمان غذا و دارو لغو اضطراری مجوز برای مواد مخدر است.

اخیرا در دوشنبه Bolsonaro توییتی حمایت خود را از مواد مخدر و بیش از آخر هفته او را مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک درمان موثر برای COVID-19. رویترز گزارش می دهد که روز یکشنبه با او ایستاده بود چند پا دور از حامیان در یک تجمع در برازیلیا به عنوان او برگزار شد یک جعبه از مواد مخدر در بالاترین نقطهء کشتی به سلامتی از جمعیت است.

زیر کت و شلوار Lorenzoni شهروندی وزیر توییتی که او بیش از حد بود که مصرف ترکیبی از مواد مخدر از جمله کلروکين "و من در حال حاضر احساس مثبت اثر است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن