به تعطیل Snowbirds تیم پس از تصادف مرگبار خواهد بود 'غم انگیز' فرمانده می گوید

سرهنگ-سرهنگ مایک فرانسه و سروان. جنیفر کیسی افزایش بودند از طریق هوا که امید را به اضطراب و ترس در کشور با هر

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

سرهنگ-سرهنگ مایک فرانسه و سروان. جنیفر کیسی افزایش بودند از طریق هوا که امید را به اضطراب و ترس در کشور با هر شیب و شیرجه از هواپیما خود را.

فرانسوی, فرمانده Snowbirds — رسمی aerobatic تیم از نیروی هوایی سلطنتی کانادا — می گوید او و کیسی راديال از غم انگیز هیپ آهنگ ها به عنوان آنها پرواز را از طریق هوا به خوبی انجام-تمرین مانور با تنگ گره تیم فقط در هفته گذشته.

کیسی بود که بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد این تیم عملیات الهام تور برای یک کشور در غیر این صورت گریبانگیر توسط COVID-19 pandemic, فرانسوی می گوید. و او هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند به پایان رسید و با مرگ او.

"این بسیار دشوار است برای هر کس در تیم" فرانسه گفت: کانادا ، "شما می خواهید برای رفتن به یک دوره انزوا و در خود بازتاب."

کیسی 35 ساله نظامی عمومی امور درگذشت یکشنبه پس از بیرون آوردن از یک Snowbirds جت قبل از آن پایین رفت و در یک منطقه مسکونی از Kamloops, B. C. خلبان سروان. ریچارد MacDougall جان سالم به در برده.

آن هشتم سقوط مرگبار در 50 سال سابقه از Snowbirds. گذشته بود و در سال 2008. در سال 2019 یک Snowbirds جت سقوط در ایالات متحده اما خلبان با خیال راحت خارج.

Capt. Jennifer Casey, the Snowbirds' public affairs officer, died after the Snowbirds jet she was in crashed shortly after takeoff on Sunday.

یک تیم از محققان نظامی است که تلاش برای تعیین علت یکشنبه سقوط اما آن را ترک کرده است بسیاری از سوال که آیا از آن زمان به زمین این تیم و آن پیری ناوگان.

"برای من به تصور یک روز کانادا بدون Snowbirds پرواز بر فراز برج صلح است و نه فقط ممکن است" فرانسوی می گوید.

"من رشد کرده ام با Snowbirds تمام زندگی من است. و برای من به تصویر آنها را که در اطراف خواهد بود غم انگیز است."

پایه های اصلی از Snowbirds است در Moose Jaw, Sask., که در آن یکی از این تیم بازنشسته هواپیما شناور بر روی یک پایه در کنار یک مجسمه غول پیکر از شهر طلسم, مک, گوزن شمالی.

این سایت تبدیل به یک موقت یادبود به کیسی که در آن مردم را به سمت چپ گل. ساکنان نیز سازماندهی رویدادهای آینده به افتخار این تیم است.

شهرت Snowbirds رشد کرده است از طریق اجرای برنامه در هوا را نشان می دهد در سراسر شمال امریکا است. قرمز و سفید و آبی هواپیما چرخش را از طریق آسمان در تشکل های خیره کننده ظاهر می شود باور نکردنی نزدیک به یکدیگر است.

پرواز بالاتر از استادیوم قبل از خاکستری جام, بازی مسابقه را از طریق آسمان در طول مراسم ملی و توقف در محلی ساکت و نشان می دهد که از ساحل به ساحل ساخته شده است که تیم ملی نماد است.

Canadair CT-114 معلم یک ترکیب منحصر به فرد از موتور کنترل تعادل و ثبات است که به آن استثنایی فیلیپ و "خالص سعادت" فرانسوی می گوید.

این هواپیما که توسط نیروهای به عنوان یک جت مربی تا سال 2000 تا حد زیادی از استفاده در حمل و نقل هوایی جهان است. جت بود به بازنشسته در سال 2010 بود که بعد از تمدید برای سال 2020 است.

فرانسه می گوید آن را سخت به توضیح تاثیر Snowbirds باید در کانادا است.

این تیم در راه الهام بخش, برنامه, او می گوید, تشویق کودکان که دیدن هواپیما rip از طریق آسمان به تعقیب رویاهای خود را.

Lt.-Col. Mike French, the commander of the Snowbirds, says Capt. Jennifer Casey was an integral part of creating the team's Operation Inspiration tour.

فرانسه یکی از آن بچه ها که با عجله برای دیدن هوا را نشان می دهد در Abbotsford, B. C., و انتظار در اطراف برای گرفتن امضا از خلبانان. این منجر شد او را به نظامی که در آن او یک F-18 خلبان جنگنده و یک Snowbirds مربی.

او در سال سوم خود را به عنوان افسر فرمانده از Snowbirds. هر عضو بسیار آموزش دیده عضو نیروهای که رقابت برای موقعیت خود را فرانسوی می گوید.

بیشتر از سال, اعضای تیم صرف تمام وقت خود را با هم تمرین روال پس از آن تور در سراسر کشور است. آنها بیش از همکاران فرانسوی می گوید. آنها خانواده است.

آن را نیز طول می کشد بسیار اختصاص داده شده کسی که واقعا معتقد است که در این تیم ماموریت برای تبدیل شدن به یک Snowbird, فرانسوی می گوید. و کیسی مناسب بلافاصله.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این روزنامه نگار سابق به ارتش پیوست و به عنوان یک ورود مستقیم افسر در سال 2014. او با CF-18 نسخه ی نمایشی تیم قبل از پیوستن به Snowbirds در سال 2018 است.

فرانسه می گوید اولین بار کیسی رفت تا در هوا با Snowbirds روشن بود او مناسب برای تیم است.

او همیشه سه گام جلوتر از چه کسی مورد نیاز است. او خلاق مهربان و زحمتکش.

"او یکی از کسانی است که شما فقط عاشق کار با. او مطرح شده همه بازی" فرانسوی می گوید.

"کیسی یکی از دلایل اصلی که عملیات الهام بود که درک خوبی توسط کانادایی ها. آن درایو و عزم خود را برای ما وجود دارد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب