زمانی که افراد بی خانمان داستان های خود را بگویید ما باید به گوش و به نوبه خود به دور

وجود دارد یک پادکست من خودم گوش دادن به تازگی نیست که تولید شده در استودیو. آن نبوده است صیقلی و صاف مانند سنگ پرتاب در یک لیوان. این شامل دچار سردرگمی و گاهی اوقات غیر منتظره clattering.

اما در بهترین حالت آن در آن صمیمی داستان از خیابان ها و بینش از تجربه زندگی در آنها را کاهش حق را از طریق سر و صدای پس زمینه در مورد بی خانمانی.

تئو Henderson, 46, تماس, یک پارک در محله چینی ها در صفحه اصلی و سوابق “ما Unhoused” بر روی تلفن همراه خود را در هر هفته — هیچ feat کوچک به عنوان او همچنین تلاش می کند برای زنده ماندن در خیابان های ما. پدر و مادر واقعی تنها ایمنی خالص فوت کرد زمانی که او یک مرد جوان بود. و حتی اگر او از دانشگاه فارغ التحصیل شد و به تدریس در مدرسه ابتدایی در یک سری از فجایع شروع با یک کما دیابتی در طول رکود اقتصادی او خود را از دست داده و خود را مسکن و ثبات اقتصادی. او در حال حاضر خواب خارج از منزل در بتن می باشد.

در ماه های اخیر بوده است chronicling این travails از دیگران که برای یک میزبان از دلایل یک بار در زندگی زیر سقف اما در حال حاضر نمی. او یکی از تعداد زیادی از مردم من می دانم که بی خانمان در شهر ما که همچنین سند بی خانمانی. آنها در آن جهان. آنها می دانند که آن را در راه من نیست. زمانی که من در سراسر آمده آنها را به من توجه است.

تبلیغات

این هفته ما فرماندار گاوین Newsom اختصاص داده شده دولت خود را دولت آدرس به کالیفرنیا بحران بی خانمانی است. او آن را به نام “رسوایی” که ما را نادیده گرفته و برای بیش از حد طولانی است. “ما دور زمانی که آن را خواهر ما ما برادر و همسایه ما یا دوستان ما,” او گفت:, و یا زمانی که از آن شد و کمک شد در آینده.

در حال حاضر وجود دارد هیچ عطف به دور است. آن را در همه جا شما نگاه کنید. و من فکر می کنم ما باید به نگاه از نزدیک و به طور پیوسته.

عظیم رفع نیاز — خیلی بیشتر مسکن, بنابراین بسیاری از خدمات پشتیبانی. اکثریت قریب به اتفاق است که کار را به سقوط دولت ما در تمام سطوح.

اما به عنوان افراد من احساس می کنم این امر مستلزم ما را به خودمان آموزش به منظور درک لایه های بسیاری از مشکل است. برای کشف کردن آنچه که مفید اقدامات ما می توانیم — آیا به تنهایی و یا در گروه از طریق کمک های مالی و یا به طور مستقیم — زمانی که هیچ رسمی کمک در دست است. برای تعیین آنچه که ما باید خواستار ما مقامات منتخب را برای تولید این نوع از کمک به کسانی که نیاز دارند می گویند ممکن است در واقع برای آنها کار می کنند.

تبلیغات

من صحبت در گذشته در مورد مزایای برای همه نگران رسیدن به مردم در خیابان و درخواست آنها چه کمک فوری نیاز آنها در تلاش برای ارائه آن گوش دادن به آنها صحبت کردن در مورد زندگی خود را. من می دانم که هر کس نمی خواهد راحت احساس می کنید انجام این کار است. اما وجود دارد راه های دیگر برای رفتن به منبع.

“ما Unhoused” می تواند عصبانی — در overzealous پلیس و بهبود کسب و کار مناطق در اعضای شورای شهر. هندرسون می jabs در من همکار استیو لوپز هم که من به او گفت من فکر می کنم ناعادلانه است.

او تا به حال کلمه “بی خانمان” تف در او بیش از حد اغلب او می گوید: به می خواهید به استفاده از آن خود را. در پادکست خود را که او در تلاش برای جمع آوری پول برای نگه داشتن رفتن او به طور همزمان ارائه می دهد مشاوره به unhoused و برای بقیه از ما که ممکن است بیش از حد سریع برای نوشتن آنها.

در یک قسمت او با تمرکز بر خشونت علیه افرادی که بی خانمان هستند. او صحبت به فردی که همسرش فوت کرده و کسی که تا به حال پس از آن شده است اخراج از آپارتمان آنها می خواهم موفق; فردی بود زندگی با دو گربه در نزدیکی خانه سابق وقتی کسی انداخت یک دستگاه آتش زا در چادر خود را. او را به صحبت دیگران که توصیف داشتن یخ پرتاب آنها را در وسط شب که نگران است که غریبه ها ممکن است دست آنها را مسموم و یا مواد غذایی که آنها می تواند حمله در هر لحظه توسط افرادی که می خواهید آنها را از بین رفته اند.

وی یادآور شد بقیه از ما, به عنوان او اغلب از شکنندگی زندگی است که ما می توانیم خودمان را به طور ناگهانی unhoused بیش از حد است و ما باید بر این اساس پاسخ به همسایگان ما که در حال حاضر هستند.

او خواسته است که ما فکر می کنم دو بار در مورد انجام چنین چیزهایی به عنوان تماس با پلیس به درخواست که encampments برداشته شود و صحبت در مورد عواقب ناخواسته از پاکسازی که مجموعه افرادی که بی خانمان هستند و حتی بیشتر به عقب هنگامی که آنها از دست دادن مهم IDs و لوازم.

او از ما خواست به خودمان بپرسید “چه چیزی می توانم بازی در تداوم نفرت شعارهای یا نشاط بخشی و بلاغت و نشاط بخشی اقدامات برای کمک به unhoused مردم پیدا کردن بهترین خود را selves?”

آیا ما نقش? آن است که یک نقش ما می تواند افتخار است ؟ این می تواند ناراحت کننده سوال.

تبلیغات

Bumdog Torres with a mirror outside the New Beverly Cinema

Bumdog تورس خودش را بی خانمان توسط انتخاب است. او طول می کشد عکس ها و شاخه های فیلم جهان خود را — از جمله بسیاری از مردم دیگر در خیابان.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

وجود دارد بسیار خلاق پسر من گاهی اوقات به اجرا در اطراف شهر به نام Bumdog تورس. او بی خانمان است او می گوید: بیشتر یا کمتر انتخاب کنید. اگر کسی به او یک آپارتمان او می خواهم سمت راست حرکت می کند و او به من گفت: — اما او نمی خواهند به زندگی خود را همه چیز در مورد کار به پرداخت هزینه یک. تورس که رشد ضعیف در Crenshaw و ترک مدرسه بعد از کلاس هفتم انتخاب کرده است به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان یک سرگردان قصه گو. او ساخته شده دو از ویژگی های طول فیلم در حالی که زندگی در پیاده رو. او به ارمغان می آورد در پول با فروش دی وی دی (25 دلار) همراه با تی شرت از تصویر خود را در شبح (50 دلار) و نسخه هایی از عکس ها او به عنوان او را هل سبد خرید خود را در اطراف شهرستان (10 دلار).

تورس, 50, یک خواننده حریص که آموخته است خود بسیاری از چیزها است. هنگامی که در نزدیکی یک قهوه خانه تغییر مالکیت و پرتاب کردن ضرب و شتم تا خراشیده تا آینه در طلاکاری قاب, او شروع به یک سری از قابل توجه خود پرتره با الهام از او به من گفت با Vivian Maier, شیکاگو پرستار بچه که تصاویر فوق العاده کشف شد تنها پس از مرگ او.

تورس’ چهره اغلب به نظر می رسد در طلاکاری آینه که او را در صحنه های شاخه های او از زندگی مردم در dire straits در خیابان. گاهی اوقات تصور می کنم که اگر من خود منعکس شد در این عکس ها آنها را به عنوان نه چندان ظریف, نقد های من ناچیز تلاش برای رسیدن به کسانی که در اطراف من در نیاز. من دست از جوراب و پتو و روی کارت ها و کارت های هدیه. من مردم را به آنچه آنها به من بگویید که آنها می توانید استفاده کنید. من سعی می کنم برای ایجاد ارتباط و نشان می دهد که مراقبت از من. اما من می دانم که آن را بسیار کمی به این نیاز بزرگ است.

Lelund ناتانیل فلوریس’ عکس من احساس می کنم که نیاز به قدرت. آنها فریاد عدم راحتی و تنهایی و انزوا. فلوریس که ندارد و اغلب خواب در حمل و نقل عمومی, عکس دیگران که همان انجام دهید که کشش ما در پیاده رو و اتوبوس نیمکت.

Photographer Lelund Nathaniel Hollins, who is homeless

عکاس Lelund ناتانیل فلوریس که بی خانمان ها در کنار عکس خود را از یک پابرهنه فرد بی خانمان ها سقوط بر روی یک صندلی مترو.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

او بخشی از یک جریان کارگاه آموزشی روزنامه نگاری بخش در کال ایالتی نورتریج است که در آن سالمندان تحصیل در رشته عکاسی خبری مربی کسانی که بی خانمان شده اند و یا بی خانمان آموزش آنها خیابان مهارت های عکاسی به طوری که آنها می توانید داستان های خود را بگویید. CSUN روزنامه نگاری پروفسور دیوید Blumenkrantz در این کارگاه آغاز شده است که به نام “ما چگونه آن را ببینید.” آن را تبدیل به حتی بیشتر تجربه یادگیری برای CSUN دانش آموزان آنها به من گفت از آن برای خود protégés. من ملاقات بسیاری از این گروه در ماه گذشته زمانی که کار به نمایش گذاشته شده در این موزه از عدالت اجتماعی در قلب El Pueblo مرکز شهر. آنها تا به حال تمام پیوند می خورند و تبدیل به دوستان نزدیک.

“قادر به تشخیص امتیاز من به عنوان کسی که قرار دارد و کسی است که مواد غذایی هر روز و هر کسی که یک خانواده از آن باز می شود چشم خود را به جهان” یکی از CSUN خدمه Shae هاموند گفت: کسانی که جمع شده بودند در یک سخنرانی کوتاه.

تبلیغات

من با تیم Caffery که در زمان زندگی در گریفیث پارک. (او پس از شده است rousted توسط تفنگداران و جمع در امتداد یک بزرگراه است.) بابی باک که استفاده می شود در ترمز ماشین ردیف به من گفت که او دوست داشت عکس گرفتن از افرادی که بی خانمان به عنوان او استفاده می شود به عنوان یک راه به آنها را کرامت و نور در تاریکی است.

فلوریس, 45, گفت:, عکس, او صدمه دیده است حتی قلب خود را. او در مورد آنهایی که از مردم قوز بیش از کرسی های خود را در مترو, خود اندک دنیوی وسایل دور آنها. (او اجاره فضای ذخیره سازی و بنابراین می تواند خود را بیشتر.)

“سخت ترین زمانی است که شما ببینید کسی که صندلی خود را تنها در خانه” او به من گفت. و من تا به حال به توافق برسند.

ساخته شده است که من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من به خصوص در مورد پادکست “ما Unhoused”: راه هندرسون بسته تقریبا هر قسمت.

“با تشکر از شما برای گوش دادن” او می گوید. “و ممکن است همه ما دوباره ملاقات در پرتو درک.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im