آسیا امروز: 723 موارد در استرالیا, تعطیلی در ویتنام

استرالیا - استرالیا coronavirus نقطه داغ ویکتوریا دولت را به ماسک اجباری ایالت پس از گزارش یک رکورد 723 موارد

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

استرالیا - استرالیا coronavirus نقطه داغ ویکتوریا دولت را به ماسک اجباری ایالت پس از گزارش یک رکورد 723 موارد جدید در روز پنج شنبه.

ماسک شده اند اجباری در سرمایه دولت در ملبورن و همسایه نیمه دهستان هفته گذشته. ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: اندازه گیری تمدید خواهد شد شروع یکشنبه.

ساکنان اطراف شهر جیلان اجازه داده نخواهد شد به بازدید کنندگان در خانه های خود را از اواخر پنج شنبه.

به 723 مورد جدید و یک رکورد روزانه 13 مرگ و میر بیش از رکورد قبلی 532 موارد در روز دوشنبه.

"این شماره امروز بازتابی از افزایش موارد در مراقبت از سالمندان," اندروز گفت: با اشاره به عفونت های جدید در ملبورن خانه های سالمندان.

ملبورن و همسایه Mitchell شایر هستند و در نیمه راه از طریق یک شش هفته تعطیلی که اندروز گفت که می تواند تمدید شود.

او گفت: گسترش اجباری ماسک و ممنوعیت بازدید کنندگان به خانه به معنای نگه داشتن عفونت نرخ پایین در مراکز منطقه ای. "ما نیاز به حسد محافظت از کسانی که کم تعداد" اندروز گفت.

"به عنوان چالش به عنوان این است که آن را در کنترل ما" اندروز گفت. "همه ما به عنوان افتخار ویکتوریایی اگر ما به دنبال قوانین اگر ما بخشی از ما, پس از آن ما می تواند شکست این. ما می توانید درایو این اعداد پایین."

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: weekslong مستند بود نه به نتایج مورد نظر. او گفت: محدودیت های اضافی در حالی که لازم است را در یک ضربه به اقتصاد است. "اما به همان اندازه حاوی این بیماری را که در اثر همچنین," او گفت:.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند گزارش داد بیش از 50 ، 000 موارد برای اولین بار در 24 ساعت روز پنج شنبه در نظر گرفتن ملی در مجموع به 1,583,792. تعدادی از بهبود از coronavirus نیز عبور کرده از 1 میلیون به بهبود نرخ 64.4% همچنان به بهبود بخشد. وزارت بهداشت در گزارش دیگری 775 مرگ و میر رانندگی کل مرگ و میر به 34,968. هند در جهان سوم-بالاترین caseload پس از ایالات متحده و برزیل است. گزارش مرگ و میر در هند, اما, علامت گذاری به مراتب پایین تر مرگ و میر در 2.23% از در دیگر کشورها.

— چین روز پنجشنبه گزارش داد یکی دیگر از 105 تایید موارد COVID-19, تقریبا تمام آنها در سین کیانگ. شمال غربی منطقه اختصاص 96 از موارد با پنج نفر دیگر در شمال شرقی استان لیائونینگ و یکی در پکن. سه باقی مانده آورده بودند توسط چینی مسافران از خارج از کشور. در حالی که چین تا حد زیادی شامل ویروس در سایر نقاط کشور سین کیانگ شیوع محور در منطقه ای پایتخت و بزرگترین شهر اورومچی همچنان به رشد با 96 مورد جدید. مقامات قفل کردن برخی از جوامع مسکونی در این شهر محدود حمل و نقل عمومی و دستور گسترده تست. هنگ کنگ نیز تلاش برای مهار آن آخرین شیوع با بیش از 100 مورد جدید گزارش شده پنج شنبه.

— چین پله تا تست برای COVID-19 در تلاش برای دریافت یک دسته در شیوع بیماری های جدید است که به مبارزه طلبیده کشور موفقیت قابل توجهی در مهار coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. در شمال شرقی شهر دالیان, مقامات با صدور نامه سرگشاده اصرار تمام 5.6 میلیون نفر برای آزمایش زیر روز متوالی از موارد جدید. از نیمه شب یکشنبه نمونه شده بود جمع آوری شده از بیش از 4 میلیون نفر و در دور دوم از آزمون است که در حال راه اندازی در مناطق پر خطر. آزمایش های گسترده ای نیز انجام شده در اورومچی که در آن بیش از 100 متخصص از مراکز کنترل بیماری در حال بررسی شیوع. پیشرو اپیدمیولوژی زونگ اتباع نیز خواست آزمایشات انجام شده بر روی هر یک از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر زیر یک موج جدید از عفونت است که با اضافه کردن حدود 100 مورد جدید در هر روز است. این شهر بیمارستان اقتدار می گوید: این برنامه ریزی برای انطباق با یک مرکز نمایشگاه به یک جامعه مرکز درمان.

— ویتنام روز پنجشنبه گزارش داد نه بیشتر موارد COVID-19 به عنوان اولین شیوع بیماری در بیش از سه ماه به شهرستانها در حالی که مقامات می گویند آنها نمی توانند ردیابی منبع آن است. وزارت بهداشت و درمان گفت: هشت نفر از عفونت های جدید در حال از نقطه داغ دانانگ در حالی که دیگر مورد تایید شد در هانوی در یک مرد که در بازگشت از این شهر ساحلی. شیوع گسترش یافته است به پنج سایر شهرستانها و استان با 43 موارد گزارش شده از آخر هفته. Dak Lak استان است آخرین به reimpose اجتماعی فاصله نزدیک کردن غیر ضروری خدمات و ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 20 نفر است. دانانگ همسایه Quang Nam و Quang Ngai خود را بسته اند سواحل محدود و کسب و کار. در ضمن هانوی لغو رویدادهای عمومی بسته کافه ها و باشگاه ها و برنامه های توده آزمون برخی از 21,000 مردم از بازگشت از دانانگ.

— مقامات سریلانکا تصمیم به بازگشایی مدارس در اوت. 10 نزدیک به پنج ماه پس از آنها بسته به دلیل coronavirus. وزارت آموزش و پرورش گفت: همه عمومی و دولت-مصوب مدارس خصوصی از سر گرفته خواهد با اجتماعی فاصله گرفته است. دانش آموزان در کلاس 5, 10, 11, 12 و 13 را حضور در مدرسه در هر روز به دلیل نیاز به آماده شدن برای دولت امتحانات. دانش آموزان در کلاس های 1, 2, 3, 6, 7 و 8 را به حضور یک روز در هفته در حالی که کسانی که در کلاس های 4 و 9 به حضور دو روز در هفته است. این ترتیب را ادامه خواهد داد تا اکتبر. 9 هنگامی که تعطیلات مدرسه آغاز خواهد شد. بازگشایی می آید به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد که کروناویروس در حال حاضر تحت کنترل در سریلانکا به جز دو خوشه. این کشور گزارش کرده است 2,811 موارد از جمله مرگ و میر 11.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب