نهنگ ها فیلم برداری داشتن نهنگ از زمان در طول مستند

LE PECQ, فرانسه – با انسان دور نهنگ بازی خواهد کرد.

در نشانه دیگری است که حیوانات وحشی در حال رومینگ آزادانه تر در حالی که قفل شده است-پایین مردم پناه در داخل خانه از coronavirus یک گشت دریایی دارای فیلم برداری تصاویر قابل توجه از نهنگ تأمین انرژی از طریق آبهای مدیترانه در سواحل جنوب فرانسه است.

برازنده جفت باله نهنگ ها فیلم برداری شده بود روز سه شنبه در آب های Calanques پارک ملی حفاظت شده ذخیره برجسته زیبایی های طبیعی در کنار معمولا شلوغ اما در حال حاضر قفل شده است-پایین مدیترانه شهرستان بندر مارسی.

Didier Reault که سر پارک مدیره گفت: France Info رادیو در روز پنج شنبه که آن را “بسیار نادر” برای باله نهنگ ها را خال خال و فیلم برداری در چنین محله های نزدیک در ذخیره آب. او گفت: این نهنگ ها معمولا اقامت بیشتر در عمیق تر آبهای مدیترانه.

باله نهنگ ها از جمله بزرگترین گونه های وزن به اندازه 70 تن و رو به رشد گذشته 20 متر (65 فوت) طول دارد.

حیوانات وحشی جسارت به اماکن خالی توسط انسان نیز کشف جاهای دیگر در سراسر جهان صدها میلیون نفر از مردم در حال قفل کردن و محدود در جنبش های خود را سعی کنید به سرعت coronavirus بیماری همه گیر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

دیگر مکان های که در آن حیوانات گرفته اند استفاده صلح کمتر فعالیت های انسانی شامل للندودنو یک شهر در شمال ولز. وجود کوه بز را فیلم برداری شده است رومینگ در خرم توده از طریق خیابان ها و chomping در گیاهان در جلو مردم متری.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im