کالیفرنیا یک بار تا به حال موبایل بیمارستان و یک انبار. اما آن برچیده آنها

آنها آماده به رول هر زمان که فاجعه رخ داد کالیفرنیا: سه 200 بستر تلفن بیمارستان ها است که می تواند مستقر شود ب

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

آنها آماده به رول هر زمان که فاجعه رخ داد کالیفرنیا: سه 200 بستر تلفن بیمارستان ها است که می تواند مستقر شود به صحنه یک بحران در مسطح کامیون و ارائه پیشرفته مراقبت های پزشکی به زخمی و بیمار در عرض 72 ساعت.

هر بیمارستان می تواند به اندازه یک زمین فوتبال با یک عمل جراحی و بخش مراقبت های ويژه و X-ray تجهیزات. پزشکی پاسخ تیم نیز دسترسی به ذخایر عظیم اضطراری تجهیزات: 50 میلیون N95 ماسک 2,400 قابل حمل هواکش و کیت به مجموعه ای 21,000 اضافی تخت بیمار در هر کجا که مورد نیاز است.

در سال 2006 با استناد به تهدید آنفلوآنزای مرغی پس از رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد دولت خواهد سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در یک مجموعه قدرتمند از پزشکی سلاح برای استقرار در مورد در مقیاس بزرگ شرایط اضطراری و بلایای طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی و بیماری های همه گیر.

"در پرتو این بیماری همه گیر آنفلوآنزا خطر آن را کاملا حیاتی سرمایه گذاری" او در یک کنفرانس خبری گفت. "من مایل به قمار با ایمنی مردم."

تبلیغات

دولت خیط و پیت کردن با درآمد مالیاتی به زودی غرق بیش از 200 میلیون دلار به همراه بیمارستان برنامه و مرتبط با سلامت افزایش ظرفیت ابتکار عمل برای ذخیره دارو و پزشکی دنده برای استفاده در شیوع بیماری های عفونی با توجه به سابق مدیریت اضطراری مقامات و بودجه دولت ،

اما تلاش بلند پروازانه که می شده اند بسیار حیاتی به عنوان دولت مواجه کروناویروس جدید امروز, ضربه دیوار: یک رکود اقتصادی یک سقوط آزاد در وزارت امور خارجه درآمد و در سال 2011 دولت از لحاظ مالی فکر دموکراتیک فرماندار جری براون که آمد به اتاق روبرو 26 دلار-میلیارد دلار کسری بودجه.

و به طوری که دولت قطع پول برای ذخیره و حفظ ذخایر منابع و تلفن همراه در بیمارستان ها. بيمارستان شد defunded قبل از آنها می خواهم تا کنون استفاده شده است.

بسیاری از تجهیزات پزشکی از جمله فن های مهم زندگی-صرفه جویی در ابزار است که در تامین کوتاه مدت هستند در زمان پاندمی — داده شده بود به بیمارستان محلی و سازمان بهداشت و درمان سابق مقامات بهداشت گفت. اما تجهیزات اهدا شد بدون هر گونه کمک های مالی به آنها حفظ. این ماسک اجازه داده شد به پایان رسید بدون اینکه جایگزین شده است.

تبلیغات

با هم این دو برنامه را قرار کالیفرنیا به سرعت در حال پاسخ دادن به آن COVID-19 موارد منفجر شد. سالانه پس انداز برای از بین بردن هر دو برنامه ها ؟ بیش از $5.8 میلیون دلار در هر سال با توجه به بودجه دولت سوابق بخش کوچکی از بودجه سال 2011 که بالغ بر $129 میلیارد.

"هنگامی که شما در حال کشیده پیشگیری و آمادگی نیازهای آینده — متاسفانه این چیزی است که قطع می شود" گفت: دولت بهداشت ، ریچارد ظرف ساکرامنتو رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته که مبارزه این کاهش به عنوان اولین دوره مجلس.

در حال حاضر بسیاری از بیمارستان کالیفرنیا هستند که مجبور به جیره خود را عرضه ناکافی N95 ماسک و بیمارستان در حال عجله برای اجاره پنکه در پیش بینی از یک کمبود شدید به عنوان COVID-19 caseloads رشد. پرستاری اتحادیه پرستاران ملی ایالات سازماندهی یک اعتراض در اوایل این ماه بیش از ناکافی تجهیزات ایمنی; در یک نظرسنجی تنها 55 درصد از اعضای خود را گفت: آنها تا به حال دسترسی به N95 ماسک.

آماده شدن برای یک بیماری همه گیر

دکتر هوارد حامی سال ها وقت صرف آماده سازی دولت برای یک آنفولانزای همه گیر و سپس به تماشای آن همه سقوط از هم جدا.

حامی کار کرده بود به عنوان یک اورژانس پزشک برای 25 سال قبل از تبدیل شدن به دولت رئیس پزشکی مشاور در حوادث تلاش و بعد از آن دستیار وزیر برای آمادگی اضطراری تحت شوارتزنگر.

"ما شروع به انجام انواع مختلف از فاجعه برنامه ریزی در اطراف عوامل عفونی" او به یاد می آورد. اول آبله; سپس anthrax; سپس H5N1 یا آنفولانزای پرندگان; و به طور گسترده تر "بیماری همه گیر آنفلوآنزا."

به عنوان بخشی از این تلاش شروع و در سال 2006 او به توسعه و پیاده سازی دولت درایو برای ذخیره اضطراری پزشکی منابع است.

پس از Schwarzenegger چپ دفتر حامی منصوب شد قهوه ای به سر اورژانس خدمات پزشکی اقتدار دولت سازمان نظارت بر تلفن همراه در بیمارستان ها فقط به عنوان آنها defunded.

تبلیغات

"این بینی سیاسی تصمیم گیری" گفت: حامی که بازنشسته سال گذشته است. "اگر شما به صحبت کارشناسان ما می دانستیم که بیماری های همه گیر شد رفتن به اطراف."

در حال حاضر آن را در اینجا در کالیفرنیا تحت جارو پناهگاه در محل سفارشات به عنوان یکی از جهانی نقاط از COVID-19 بیماری همه گیر.

"این منابع شد دقیقا برای این سناریو," او گفت:.

از طریق یک سخنگوی قهوه ای, فرماندار سابق کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان. مقامات در وزارت مالیه کاهش یافته است به نظر. مقامات با دولت عمومی در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته و مصاحبه و ارائه شده تنها مختصر نوشته شده پاسخ به برخی از سوالات کاهش به ارائه یک حسابداری کامل از ذخایر.

جنیفر Lim, اقدام معاون مدیر اورژانس پزشکی و خدمات سازمان گفت: با ایمیل که پس از تلفن همراه در بیمارستان برنامه defunded دولت بود "دوباره طراحی" آن را تبدیل به واحد را به آنچه که او به نام "تلفن همراه پزشکی پناهگاه است." یکی بود با توجه به گارد ملی کالیفرنیا و دیگری شکسته شد تا به بخش توزیع به سازمان های محلی. تنها یک پناهگاه نگه داشته بود توسط دولت است.

"هدف از طراحی مجدد است برای تغییر و گسترش بالقوه استفاده از این تجهیزات به طور کلی در مرحله تثبیت و ظرفیت پناهگاه" او گفت:.

تبدیل شد به طور موثر کاهش داد. Lim اذعان کرد که پناهگاه عدم "پزشکی تجهیزات و لوازم پزشکی." آنها اساسا high-end چادر حامی گفت: گریه به دور از تلفن همراه بیمارستان که او گفت می تواند درمان شده اند حداقل 600 COVID-19 نفر در یک زمان امروز.

علاوه بر بیمارستان های دولتی تا به حال انبار منابع به اندازه کافی برای راه اندازی 21,000 تخت به ارائه مراقبت های پزشکی برای بیماران در مراقبت جایگزین سایت های مانند جامعه مراکز و سالن ها.

تبلیغات

با قطع کمک های مالی دولت به دور برخی از لوازم و حتی در نظر گرفته خلاصی از آنچه نمی تواند از دست داده حامی گفت. در پایان حامی گفت که او مطمئن نیست چه اتفاقی افتاد به آن همه, و, California Department of Public Health جواب نداد سوال در مورد آنچه شد از مراقبت جایگزین سایت لوازم.

کمی بیش از یک هفته پیش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هشدار داد که در بدترین سناریو 25 میلیون کالیفرنیا می تواند با آلوده جدید کروناویروس در اواسط ماه مه. او گفت: دولت تقلا به افزایش موجودی خود را از 90,000 تخت بیمارستان توسط 50,000.

Newsom خواسته است نیروی دریایی ایالات متحده را به 1000 تخت بیمارستان کشتی رحمت به لس آنجلس برای کمک به در طول بحران. آن را وارد در روز جمعه.

در تلویزیونی سخنان روز شنبه, Newsom گفت: دولت خواهد اجاره تخت در مبارزه بیمارستان ها در سراسر کشور است و eyeing کنوانسیون مراکز متل و دانشگاه خوابگاه برای استفاده به عنوان بيمارستان. یک چنین اجاره در شهرستان دالی سیتی ممکن است هزینه دولت تا آنجا که $3.2 میلیون در ماه برای 177 تخت.

"که چه کسانی جایگزین مراقبت های سایت تخت برای" حامی گفت.

در ارتفاع آن دولت ذخایر برگزار شد بیش از 50 میلیون N95 ماسک, اما بدون ادامه کمک های مالی که عرضه کاهش یافته است. برخی از مورد استفاده قرار گرفت کالیفرنیا آتش سوزی و جایگزین نشود و دیگران رفت و گذشته خود و تاریخ انقضا. به عنوان coronavirus در کالیفرنیا وارد شده که عرضه شد به 21 میلیون.

در حال حاضر فوری وجود دارد تقاضا برای ماسک برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران از آلوده شدن توسط بیماران خود را. در اوایل این ماه کالیفرنیا عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد که این امر می تواند آزاد کردن میلیون ها نفر از ماسک ماسک از ذخایر اما هشدار داد که برخی از آنها از گذشته خود و تاریخ انقضا و در نتیجه "تایید شده برای استفاده تنها در محدود و با ریسک پایین شرایطی" نه برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

در پاسخ به سوالات این بخش گفت: تمام 21 میلیون نفر گذشته خود و تاریخ انقضا.

گروه گفت: در حال حاضر آن را تا به حال 900 هواکش "در دست" اما نمی روشن کردن آنچه که بدان معنی است. که از 1500 کمتر از اصلی و ذخیره.

کالیفرنیا در حال حاضر در تلاش برای تهیه ، در روز شنبه اظهارات Newsom گفت: تسلا خودرو نجیب زاده Elon Musk به دست آمده بود 1,000 هواکش و تحویل آنها برای استفاده در لس آنجلس. و فرماندار گفت: دولت در حال حاضر به دنبال خرید یکی دیگر از 500 میلیون N95 ماسک در بازار آزاد.

"ما نمی عجله به انجام همه چیز را یک شبه به دارایی های نشسته وجود دارد برای افزایش" Newsom گفت. "این است که انجام می شود بسیار متوالی راه و روش راه و مشورتی راه است."

افزایش ظرفیت

شوارتزنگر در سال دوم خود را به عنوان فرماندار کالیفرنیا که آمار توفان کاترینا نیواورلئان در سال 2005. فوق العاده ای درد و رنج ناشی از فاجعه مشکل او به یاد می آورد دکتر کسر Aristeiguieta بود که شوارتزنگر اورژانس پزشکی مدیر از سال 2005 تا 2007 است و در حال حاضر پزشک اورژانس در هوستون.

فرماندار "بسیار نگران بود با تصاویر او دیدن در تلویزیون," او گفت:. "او می خواست به انجام کاری برای آماده سازی دولت برای آینده خير." یک استراتژی شوارتزنگر greenlit تلفن همراه بود بیمارستان.

"آنها مانند یک خمیر چادر در تلویزیون گفت:" Aristeiguieta که تحت نظارت راه اندازی این برنامه است. "آنها به طور کامل عایق شده تهویه مطبوع-مجهز نیمه دائم چادر. آنها تا به حال فن های یک مکمل کامل از داروها و آنها را رول در 18 چرخ با [یک بزرگراه گشت] اسکورت. آنها تا به حال چهارم خواب برای کارکنان — واقعا جامع است."

ویژگی های دیگر شامل یک اتاق اورژانس واحد مراقبت های ویژه اتاق عمل و بخش جراحی با توجه به سوابق دولت.

تلفن همراه بیمارستان برنامه ایجاد شد و با زمین لرزه در ذهن زلزله نورتریج در سال 1994 در سن فرناندو ولی تا به حال به کشته شدن حداقل 57 و مجروح شدن حدود 9000. فرماندار سلامت افزایش ظرفیت ابتکار از جمله انبارهای ماسک و هواکش شد در راستای یک آنفولانزای همه گیر. دولت قوه مقننه اختصاص داده شده $214 میلیون دلار در هزینه های راه اندازی, دولت, سوابق نشان می دهد.

تلفن همراه در بیمارستان ها صورت گرفت تا مقدار زیادی از فضای انبار و تا به حال نگه داشته می شود در خدمت بیماری است. همانطور که برای بخش بهداشت و درمان را 2,400 قابل حمل باطری, پنکه, تعمیر و نگهداری مداوم و حیاتی بود با توجه به لری جانسون که کار را برای کاردینال سلامت که به فروش می رسد دستگاه ها به دولت است. او به یاد می آورد که کارکنان تا به حال به طور معمول سرویس و تمیز کردن ماشین آلات و شارژ باتری برای اطمینان از فن های آماده خواهد بود در مواقع اضطراری است.

چرخ دنده های دیگر تا به حال به طور منظم نگهداری می شود و برخی از منابع تا به حال به جای آنها به عنوان خود رسیده تاریخ انقضا. تعمیر و نگهداری و هزینه های ذخیره سازی برای برنامه هایی بودند که در حدود 5.8 میلیون دلار در سال با توجه به سوابق دولت — $1.7 میلیون دلار برای بیمارستان ها و $4.1 میلیون دلار برای پزشکی ذخایر.

پس از رکود اقتصادی سال 2008 clobbered بودجه دولت و برخی از نمایندگان مجلس پیوست قهوه ای دارایی مقامات در بازجویی هزینه های آمادگی اضطراری.

بودجه برای حفظ و بیمارستان ها و انبارهای تجهیزات پزشکی بود zeroed در سال 2011. در بودجه پیام است که در سال براون گفت: برنامه تنظیم شده است تا به مقابله با "یک پتانسیل همه گیر آنفلوآنزا که رخ نمی دهد."

اورژانس پزشکی و خدمات سازمان داده شد یک سال و سعی کنید برای پیدا کردن یکی دیگر از منبع مالی برای نگه داشتن بیمارستان رفتن. حامی درهم به آنها را ذخیره کنید با رسیدن به بخش خصوصی بود اما قادر به جمع آوری پول.

"ما واقعا سخت در تلاش برای متقاعد کردن مردم است که این یک سرمایه گذاری ارزشمند," حامی گفت. "این بسیار ناامید کننده است."

سپس-مجلس لایحه Monning یک دموکرات از کرمل پیشنهاد دولت باید خود را به فروش غیر ضروری تجهیزات پزشکی در eBay. "من می گویند این نه به قصد خنده دار" ساکرامنتو زنبور به نقل از او عنوان کرد و گفت. Monning در حال حاضر یک دولت سناتور نشد در پاسخ به مصاحبه درخواست.

در نهایت هواکش و بسیاری از دیگر تجهیزات پزشکی داده شد دور — اهدا به شهرستان در بخش بهداشت و درمان بیمارستان های محلی گفت: Daniel لبخند بود که پس از آن رئیس معاون مدیر در اورژانس پزشکی ،

فن های پراکنده

دقیقا چه اتفاقی افتاد به 2,400 هواکش روشن نیست. چند نمایندگی که خرید و فروش تجهیزات پزشکی استفاده می شود گفت: آنها به خاطر بسیاری از کالیفرنیا هواکش به پایان رسید تا بودن بالا بفروشید توسط بیمارستان ها و خانه های پرستاری به نمایندگی های دیگر که پس از آن به احتمال زیاد حمل می شود آنها را به خارج از ایالات متحده است.

دکتر لوئیس Rubinson, افسر ارشد پزشکی در موریستاون مرکز پزشکی در نیوجرسی و اقتدار در دسترس بودن پزشکی هواکش گفت: کالیفرنیا به تنهایی نیست. Rubinson که منجر 2010 مطالعه کمیت چگونه بسیاری از فن های در دسترس بودند در بیمارستان های سراسر کشور گفت: چند کشورهای دیگر نیز تصمیم به صرفه جویی در هزینه های نگهداری و ذخیره سازی خود ذخیره هواکش به جای اهدای ماشین به بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر امکانات.

حال دولت خود را نگه داشته هواکش و نگهداری آنها بیشتر می شود هنوز هم در دستور کار خوب امروز با توجه به چند تن از کارشناسان از ونتیلاتور و صنایع بهداشتی. یک مخزن 2,400 خوبی نگهداری هواکش خواهد بود یک دارایی با ارزش برای هر دولت در مبارزه خود را برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19, Rubinson گفت.

"من می گویند که تعدادی از آنها واقعا لگد زدن به خود" Rubinson گفت.

کالیفرنیا اقتصاد دوباره و به زودی به دولت تا به حال یک مازاد بودجه. اما قهوه ای اداره نمی بازیابی اضطراری برنامه های. در 2015 شنوایی, خارجه ایالت هانا-بث جکسون سانتا باربارا دموکرات فشرده مقامات اورژانس چرا که آنها به دنبال پول برای بازسازی موبایل بیمارستان برنامه.

"شما می دانید که ما هرگز نمی دانید وقتی که بعد از فاجعه در حال رفتن به رخ می دهد," او گفت:. "اما اگر این چیزها شده اند mothballed وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از سوالات پرسیده شده."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب