تماشا کنید: کاخ سفید وظیفه نیروی مطبوعاتی در Coronavirus پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

کاخ سفید این است که به دنبال به که و چگونه آن را می توانید شروع به بازگشایی این کشور است که تا حد زیادی در یک وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

کاخ سفید را coronavirus پاسخ نیروی کار برنامه ریزی یک جلسه توجیهی برای بعد از ظهر جمعه به عنوان گفتگو در واشنگتن تبدیل می شود به سمت چگونه آمریکا می تواند دوباره فعال پس از رفتن خفته به سرعت همه گیر.

رئیس جمهور تهمت است انتظار می رود برای دریافت توصیه در مورد زمانی که و چگونه این کشور می تواند بازگشایی برای کسب و کار. او و مشاوران باید با تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه به تعادل اقتصادی و اجتماعی و بهداشت عمومی و اولویت های دیگر.

Dr. Anthony Fauci, بالا immunologist شده است که مشاوره کاخ سفید در واکنش به این فاجعه پیشنهاد کرد در یک جلسه توجیهی در روز پنج شنبه که عادی ممکن است نگاه متفاوت برای بخش های مختلف کشور است.

روز جمعه در جلسه برنامه ریزی شده است برای 1 p. m. ET. سازمان دیده بان این جلسه اینجا زندگی می کنند.

“من فکر نمی کنم وجود دارد در حال رفتن به معیار های که در حال رفتن به طور مداوم از یک [منطقه] به دیگر” Fauci گفت: در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بوده است به حداقل اعلام پایان تاریخ به اقدامات متقابل است که برای ماندن در منزل و اجتناب از گروه های بزرگ — که به مبلغ پزشکی ناشی از کما برای بسیاری از اقتصاد ایالات متحده.

رستوران های آجر و ملات خرده فروشان سفر و سایر صنایع شده است poleaxed; برخی از 17 میلیون نفر از کار هستند.

با حداقل یک نظری کاهش بینایی به عفونت های جدید و, مرگ و میر, تهمت و معاون رئیس جمهور پنس می گویند آنها مشتاق به شروع ارزیابی چگونه بخش هایی از ایالات متحده می تواند بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی اجازه مردم به حرکت آزادانه تر و بازگشت به کار.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری NPR گفت این هفته که آژانس در حال کار بر روی یک طرح برای دریافت از اینجا وجود دارد, اما نظرات خود را پیشنهاد ضرورت به صورت عمده و در عین حال ناقص و تلاش است.

اول ملت باید بیشتر coronavirus تست Redfield گفت: به خصوص تست با نتایج سریع برای رندر سریعتر تشخیص. مقامات بهداشت عمومی نیز به دنبال به جلو به آزمون جدید است که می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال این ویروس در گذشته و ممکن است حمل آنتی بادی است.

در حال بارگذاری…

دوم Redfield گفت: ایالات متحده باید بسیار گسترش تماس ردیابی در ارتباط با کسانی که آلوده می شوند.

تحت آن شیوه های مقامات بهداشت عمومی کار از یک فرد شناخته شده به بیمار از طریق تمام افراد دیگر که با آنها او تا به حال تماس با ما — ببینید که چگونه بسیاری از آنها ممکن است آلوده.

بسیاری از افرادی که coronavirus را نشان نمی دهد هر گونه علائم, اما آنها هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگران که تبدیل به بیمار. به همین دلیل شناسایی هر کسی که آن را در هر کدام از فرم بسیار مهم است به محدود شیوع.

Redfield گفت: نهایی برنامه ملی به آزمون و تماس با ما-اثری که نیاز به اعدام توسط مقامات بهداشت محلی با راهنمایی و کمک از CDC.

احتمالا هنگامی که مقامات تا به حال یک حس خوب در مورد که در آن و چگونه عفونت می ایستد در یک منطقه شهری آنها پس از آن می تواند شروع به تصمیم گیری زمانی که فروشگاه ها و کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im