ویتنام تایید 11 جدید کروناویروس موارد تحمیل قرنطينه و تخلیه

بزرگنمایی این تصویر یک عضو هیات از ویتنام کنترل بیماری اقتدار کمک به مسافران به عنوان آنها صف تا متو

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک عضو هیات از ویتنام کنترل بیماری اقتدار کمک به مسافران به عنوان آنها صف تا متوسط چک در خروج ترمینال در دانانگ بین المللی در روز دوشنبه. Hoang Khanh/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Hoang Khanh/خبرگزاری گتی ایماژ

ویتنامی مسوولین فکری به حال coronavirus تحت کنترل است. و برای آنها حق داشتند. از طریق اقدامات سختگیرانه سرعت تحمیل ویتنام تا به حال عملا حذف coronavirus در درون مرزهای آن اواخر آوریل است.

در حال حاضر این ویروس به نظر می رسد به گسترش است. همانطور که از دوشنبه شب در ویتنام 11 مورد جدید گزارش شده بود آوردن این کشور در مجموع به 431 و جرقه مناجات ویروس جدید اقدامات کنترل.

جدید بیماران در محدوده سنی بین 24 و 70 دولت-اجرای آژانس خبری گفت:. چهار نفر از کسانی که آلوده هستند سلامت کارگران در دانانگ بیمارستان.

در حال حاضر این کشور تخلیه 80,000 مردم از دانانگ محبوب داخلی مقصد توریستی. نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc دستور داده است تا آزمایش های گسترده ای در سراسر شهرستان و همچنین افزایش تماس با ردیابی. با توجه به رسانه دولتی حدود 12,000 نفر تحت قرنطینه.

ویتنام برگزار شده بود تا به عنوان یک مدل کشور پس از آن تا به حال تنها چند صد موارد و مرگ و میر صفر تا پایان ماه آوریل است. کشور جنوب شرق آسیا برداشته آن سخت قرنطینه اقدامات و زندگی به آرامی شروع به بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی. هر چند بسیاری از گردشگران بین المللی هنوز هم نمی توانید بازدید از این کشور بازگشایی مرزهای خود را یک ماه گذشته اجازه پرواز از ژاپن است.

این کشور هنوز صفر گزارش شده مرگ و میر ناشی از این ویروس اما موارد جدید عفونت نشان می دهد که چقدر دشوار است برای کنترل حتی برای کشورهایی که تا به حال موفقیت است.

"این بیماری همه گیر است که هنوز هم بسیار فعال در سراسر جهان و کنترل آن باقی می ماند به چالش کشیدن" دیوید Aronoff, مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت می گوید NPR. "بسیاری از مردم در سراسر جهان هنوز هم مستعد ابتلا به این عفونت پس از موج جدید فعالیت می تواند رخ دهد اگر تنها یک مورد وارد یک جمعیت که در آن بیماری که قبلا کوبیده خواهد شد پایین."

مهم Aronoff می گوید: برای کشورهایی که قصد دارد در مورد چه باید بکنید اگر COVID-19 عفونت گرم در مکان های که در آن قبلا تحت کنترل است.

تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته, رمان coronavirus ادامه خواهد داد با ما گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. و از آنجا که بسیاری از موارد خفیف virus ممکن است گسترش از طریق کشورهای بدون آمدن به توجه مقامات بهداشت عمومی است.

"فقط به خاطر شما نه شنیدن در مورد موارد به این معنا نیست که آنها در حال حاضر نیست," او می گوید NPR. "خوشنودی با یک ویروس شبیه به این منجر به شعله ور شدن یو پی اس."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن