آیووا است که در مورد به تغییر شکل انتخابات ریاست جمهوری — در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بزرگنمایی این تصویر ایالت ورمونت برنی ساندرز استقبال مردم در مبارزات انتخاباتی زمینه در Cedar Rapids

توسط MINERALNEWS در 14 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

ایالت ورمونت برنی ساندرز استقبال مردم در مبارزات انتخاباتی زمینه در Cedar Rapids, Iowa. ساندرز است که اندک علاقه را به نفع خود به قفقاز و او امیدوار است آن را خزانه او را به نامزدی حزب دموکرات. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

رای گیری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه است در مورد لگد کردن با آیووا قفقاز دوشنبه.

ریسک بالا در آیووا — آخرین چهار نامزد دموکرات باید همه برنده, Hawkeye دولت است. اما پس از حدود یک سال از مبارزه و 50 میلیون دلار صرف شده در اینجا توسط نامزدها نتیجه نامشخص است.

فشار در ایالت ورمونت برنی ساندرز که رهبری در انتخابات آینده کشیده شده است بزرگترین جمعیت بر روی زمین می کند و فوق العاده خوبی با رای دهندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن امید به خوبی به اندازه کافی که پایگاه خود را در اینجا — رای دهندگان مسن تر نشان می دهد تا.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg جلب دومین جمعیت در اینجا در دو روز گذشته و الهام بخش بسیاری از مردم وجود دارد سوال در مورد عمق خود را تجربه.

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن سازمان vaunted اما آن را به آزمایش می شود به عنوان او را "مبارز" پیام به عنوان او تلاش می کند به یک سوزن موضوع میان ترقی خواهان و تعدیل می شود.

در اینجا برخی از پاسخ به سوالات کلیدی در مورد قفقاز.

زمانی که در حال آیووا قفقاز?

7 p. m. CT/8 p. m. ET

چه مدت باید از آنها گذشته است ؟

حدود یک ساعت و شاید کمتر در این سال به دلیل تغییر قوانین که در آن وجود دارد تنها دو دوره از caucusing.

هنگامی که ما باید در انتظار نتایج ؟

اولین نتایج انتظار می رود برای شروع در آینده توسط 8:45 p. m. ET یا بیشتر. آن می تواند طولانی تر اگر نتایج نزدیک هستند.

بزرگنمایی این تصویر

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در خارج از جلسه رویداد در لینکلن دبیرستان در Des Moines, آیووا, یکشنبه, که در آن 2000 نفر حضور داشتند. ژن J. Puskar/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ژن J. Puskar/AP

آنچه در این مورد 15% آستانه ؟

یک نامزد دریافت 15% به حرکت به دور دوم caucusing. اگر آنها سقوط کوتاه حامیان آنها باید انتخاب از رفتن به نامزد دیگری است که چرا جلسه را برانگیخت دوم انتخاب بسیار مهم است.

انتخاب دوم می تواند تعیین کننده با چنین شلوغ میشه.

چگونه بسیاری از نمایندگان می کند آیووا داشته باشد ؟

41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها. اما این یک راه طولانی به انتخاب خود را.

این 1,678 حزبی حوزه انتخاب 11,402 نمایندگان که رفتن به شهرستان کنوانسیون مارس 21. این زمانی است که 2,107 نمایندگان انتخاب خواهد شد برای کنگره کنوانسیون منطقه در آوریل 25 و دولت کنوانسیون در ژوئن 13. 41 نمایندگان به کنوانسیون ملی انتخاب شده در دولت کنوانسیون. این یک ماه-فرایند طولانی است که بخشی از چگونه آیووا به پایان رسید تا برای اولین بار در دموکراتیک نامزدی تقویم.

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در دانشگاه ایالتی آیووا مراسم یادبود اتحادیه در Ames, Iowa. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

ضمنا کسانی که 41 نمایندگان تنها نشان دهنده حدود 1% از کل نمایندگان به کنوانسیون ملی.

چه هستند که ما انتظار برای مشارکت?

جمعیت شده اند بسیار بزرگ برای بسیاری از رویدادها برای هر یک از بالا به رای گیری نامزدهای انتخاباتی که پیش بینی میکند یک برنامه به طور بالقوه میزان مشارکت بالا است. این تعداد برای تماشای 239 ٬ 000 دوبلکس است. که رکورد دموکرات قفقاز مجموعه در سال 2008.

دوم بالاترین بود در سال 2016 در 171,000 اما مبارزات و دولت در انتظار شکستن رکورد مشارکت مردم است. که می تواند یک چیز خوب برای این حزب به عنوان یک شاخص بالقوه از شور و شوق برای این سقوط کرد.

چه هستند برخی از چیزهایی که به تماشای آن ممکن است بگویید که همه چیز راه رفتن?

خیلی از نتیجه پنج شنبه شب بستگی دارد شکل از رای دهندگان. اگر آن است که یک رکورد مشارکت Sanders کمپین با اعتماد به نفس است که او را کمک خواهد کرد. اما آن را نیز بستگی به نوع از افرادی که حزبی.

در حال بارگذاری...

یک چیز کلیدی برای تماشای چگونه است متوسط یا لیبرال به شرکت کنندگان هستند. در سال 2008 54% لیبرال; در سال 2016 زمانی که ساندرز تقریبا برنده شد بیش از دو سوم لیبرال.

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

در حال بارگذاری...

مسن رای دهندگان بهتر است برای بایدن و احتمالا Buttigieg. رای دهندگان که کمی مسن تر در سال 2016 نسبت به سال 2008 بهره مند هیلاری کلینتون ،

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

در حال بارگذاری...

سن و ایدئولوژی بودند انتقادی به نحوه 2016 قفقاز معلوم شد.

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

در حال بارگذاری...

Sanders کمپین همچنین امیدوار است که این تعداد برای اولین بار حزبی را برانگیخت بیشتر شبیه سال 2008 زمانی که اکثریت شدند و برای اولین بار حزبی را برانگیخت.

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

شاید مهم ترین متغیر است که برنده آن در اواخر است. [[ بخش قابل توجهی از مردم آیووا نمایندگان شان تصمیم گیری در مورد نامزد خود را دیر است. در سال 2016 و در سال 2008 یک چهارم یا بیشتر از دموکرات آیوا انتخاب نامزد خود در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی.

در حال بارگذاری...

در سال 2004 هنگامی که سابق بهداشت ، جان کری ماساچوست انتهایی بد در پای صندوق های رای یک ماه و زخم برنده عظیم 42% تصمیم نهایی در هفته است.

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در Dubuque, آیووا. بایدن امیدوار است به خوبی به اندازه کافی در آیووا برای حفظ درجه ای از شتاب رفتن به بعد متحده است. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

اگر من به دنبال در یک نقشه که در آن کلید مکان های با بیشترین رای ؟

حدود 40 درصد آرا در مجموع دموکرات قفقاز می آید از دو مکان — Des Moines و شهرستانهای اطراف و همچنین بخش شرقی کشور از سدار رپیدس به Davenport.

در اینجا این شهرستان با بیشترین آرا در سال 2016 آیووا دموکرات قفقاز و چگونه آنها را شکست ساندرز و کلینتون. شما می توانید در طول بازی به رای آمده در دوشنبه شب (مجموع تقریبی هستند):

پولک (Des Moines) 23,000 — کلینتون 53%-46%
Linn (سدار رپیدس) 12,000 — ساندرز 52%-47%
جانسون (Iowa City, دانشگاه آیووا) 9,000 — ساندرز 60%-40%
اسکات (داونپورت) 8,000 — ساندرز 51%-49%
Black Hawk (واترلو) 7,000 — ساندرز 53%-47%
دوبوک 4,700 — کلینتون 52%-47%
داستان (Ames/ایالت آیووا ایالات متحده) 4,500 — ساندرز 60%-40%
وودبوری (Sioux City) 4,000 — ساندرز 53%-46%
Pottawattamie 3,000 — ساندرز 51%-49%
دالاس 3,000 — کلینتون 58%-42%
کلینتون 2,300 — ساندرز 51%-48%
کررو گردو (شهرستان ماسون) 2,200 — ساندرز 50%-49%
وارن (کنتون) 2,100 — کلینتون 55%-43%
Des Moines 2,000 — ساندرز 53%-47%
جاسپر 1,700 — کلینتون 52%-45%tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب