'او دعا': خرید اینترنتی رشد می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-Op در سنت جان کلیسا

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت عکس فرصت را در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن کرده و انتق

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت عکس فرصت را در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن کرده و انتقاد به عنوان پلیس با استفاده از گاز اشک آور و مجبور به پاک کردن یک مسیر برای او به راه رفتن از کاخ سفید است. تام برنر/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام برنر/ایسنا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بحث تاخت و تاز کردن به سنت جان کلیسا در روز دوشنبه است که تولید گسترده انتقاد بعد از پلیس و گارد ملی نیروهای جسمی پاک کردن تظاهرکنندگان و استفاده از گاز اشک آور به اجازه می دهد یک فرصت عکس خارج از کلیسا است. اسقف که نظارت سنت جان در میان منتقدان.

"او با استفاده از روش های خشونت آمیز برای درخواست به همراهی در سراسر پارک و به حیاط کلیسا" اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن می گوید NPR صبح Edition. "او برگزار شد تا از خود کتاب مقدس پس از صحبت [یک] التهابی نظامی رویکرد به زخم ملت ما."

اسقف ادامه داد:

"او دعا کنید. او پیشنهاد یک کلمه از مرهم و یا تسلیت به کسانی که عزادار. او نه به دنبال متحد کردن کشور بلکه او با استفاده از ما نمادها و فضای مقدس ما به عنوان یک راه برای تقویت یک پیام است که در تضاد به همه چیز است که شخص عیسی مسیح که ما را دنبال کنید و انجیل متون است که ما در تلاش برای تقلید از ... نمایندگی کند."

هر رئيس جمهور پس از جیمز مدیسون به بازدید از کلیسای جان که باز در سال 1816 و نشسته در سراسر پارک از کاخ سفید است. با وجود آن دیرینه ارتباط زمانی مشخص می گوید او اسقف نشین تا به حال هیچ هشدار روز دوشنبه را ببینید.

"وجود دارد بدون رسیدن به هیچ معنا که این امر نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس مجوز قبل از استفاده از این کلیسا به عنوان یک پس زمینه در راه است که" زمانی مشخص گفته NPR تام Gjelten ساعت پس از حادثه.

رئیس جمهور تا به حال با استفاده از کتاب مقدس و کلیسا او را به عنوان یک سرپا نگه داشتن او گفت:.

"من خشم بود که او احساس کردند که او تا به حال مجوز برای انجام این کار و که او را به سوء استفاده از ما نمادهای مقدس و فضای مقدس ما را در این راه" اسقف گفت Gjelten.

در عرض چند ساعت کاخ سفید تا به حال مونتاژ فیلم کوتاه تفرج به یک, پیروزی, ویدئو نشان می دهد که رئیس جمهور پمپاژ مشت خود را به عنوان او در گام های گذشته یک ردیف از پلیس ضد شورش منجر او را ایستاده در مقابل کلیسا. تنظیم برای تورم, ارکستر, موسیقی, ویدئو نشان می دهد تقریبا هیچ نشانه ای از تخریب و آوار که روز اعتراضات به شکل دراورده شده در نزدیکی کاخ سفید است.

رییس جمهور به همراه دخترش, Ivanka چند اعضای کابینه و سرویس مخفی عوامل راه می رفت به سنت جان نزدیک به 30 دقیقه قبل از واشنگتن فقط نصب شده 7 بعد از ظهر حکومت نظامی بود برای شروع – زمان است که اضافه شده به هرج و مرج و سردرگمی در میان تظاهر کنندگان و که خشم شهردار موریل Bowser خود.

"شرم آور!" Bowser خود گفت: از طریق توییتر اعلام کرد که پس از "پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید" این شهر پلیس نیروی کار حفظ صلح خواهد بود مشکل تر ساخته شده است.

زمانی که فدرال نیروی عجله در تظاهرات در برابر کاخ سفید, روزنامه نگاران نیز تحت فشار قرار دادند. افسران حمله کردند استرالیایی خبرنگار آملیا بند و همچنین آمار تصویربردار تیم مایرز باعث استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون به تماس برای تحقیقات. صحنه بازی کردن در برنامه زنده تلویزیونی در استرالیا صبحانه-زمان طلوع آفتاب را نشان می دهد.

"در حالی که زنده در هوا مایرز زده شد در قفسه سینه توسط یک سپر ضد شورش و بند بود clubbed با باتوم پلیس" کانال 7 اخبار گزارش.

بریس می گوید استرالیا ABC که او بارها و بارها شناسایی خود به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان افسران سرعت بسته بر آنها را در عجله برای روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

"با وجود آن که من فرار به وضوح بیان کرد که ما از رسانه ها با من فیلمبرداری با یک دوربین بر روی شانه های خود من بود ضربه در سراسر پشت با باتوم" او می گوید. "ما پس از آن از کار اخراج بر گارد ملی با کسانی که گلوله های لاستیکی که دقیق مردم من تا به حال نشان داده شده است من در رسانه ها به تصویب ... و پس از آن ما به پایان رسید تا گرفتن اشک با گاز کشته شوند."

وضعیت او گفته بود "کاملا وحشتناک است."

"من همچنین موفق به دریافت یک لاستیک گلوله به پشت و تیم رو یکی در پشت گردن بنابراین ما باید چند کبودی فردا — اما ما احساس کاملا امن" بریس می گوید.

شوک و خشم بیش از این حادثه به رهبری آمریکا سفیر ایران در استرالیا Arthur B. Culvahouse جونیور به صدور یک بیانیه گفت: "آزادی مطبوعات است که حق استرالیایی و آمریکایی ها را عزیز نگه. ما را به بدرفتاری با روزنامه نگاران به طور جدی به عنوان انجام تمام است که دموکراسی به طور جدی."

مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از زور به او اجازه می دهد به راه رفتن در سراسر پارک همچنین باعث Arlington County, Va., به جلو و آن افسر پلیس خارج از کشور کاپیتول.

شهرستان فرستاده بود یک پلیس مشروط برای کمک به حفظ صلح در واشنگتن است. اما آن را می گوید ماموران قرار شد در یک موقعیت خطرناک است که در معرض آنها و دیگران به خطر "برای یک هدف شایسته نیست ما کمک های متقابل تعهدات است."

"همه ACPD افسران چپ منطقه کلمبیا در 8:30 p. m. دوشنبه" آرلینگتون کانتی می گوید.

کلیسا دچار آسیب در طول ناآرامی در واشنگتن علیه خشونت های پلیس از جمله یک آتش که روشن شد در آن زیرزمین. در حالی که در زمانی مشخص است خدا را شکر به اولین پاسخ دهندگان که قرار است که آتش او می گوید: او می خواهد تمرکز باقی می ماند در مرگ جورج فلوید و دیگران که فوت کرده اند در دست پلیس است.

"من می خواهم به اذعان دست دادن اموال, اما به هیچ وجه آن را برابر با از دست دادن زندگی," او گفت:. "من می خواهم به یک کلیسا است که می ایستد در همبستگی با کسانی که در حال ساخت اعتراض مسالمت آمیز."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن