"بسیار دشوار است روز جلوتر' به عنوان پرش در coronavirus انتظار مرگ و میر در سراسر کالیفرنیا

کالیفرنیا نیروبخش است برای یکی دیگر از افزایش در coronavirus مرگ و میر در این هفته با مجموع تعداد موارد تایید

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399

کالیفرنیا نیروبخش است برای یکی دیگر از افزایش در coronavirus مرگ و میر در این هفته با مجموع تعداد موارد تایید شده شکوه 15,000.

تلفات شده است به خصوص غم انگیز در لس آنجلس که گزارش 28 میر شنبه, بزرگترین, یک روز پس از افزایش این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد. لس آنجلس روز یکشنبه اعلام کرد 15 اضافی مرگ و میر بالا بردن مجموع به بیش از 130.

"ما بسیار دشوار است روز جلوتر و در حال حاضر زمان برای همه ما به کوشش فیزیکی ما فاصله تلاش و بعد از همسایگان و دوستان و خانواده که ممکن است در بالاترین خطر ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19," باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

اورنج کانتی نیز همچنان به دیدن یک افزایش سریع در تایید عفونت کروناویروس که کل آن مورد آمار تعداد 834 یکشنبه — بیش از 400 از یک هفته پیش. شهرستان تلفات باقی مانده در 14 در آخرین به روز رسانی. هشت نفر که فوت شد حداقل 65 سال سن و سه نفر بین سنین 45 و 64.

این شهرستان همچنین گزارش داد که 137 نفر در بیمارستان بستری شد — ترین تا به امروز است. از کسانی که 56 شد در بخش مراقبت های ویژه با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

شهرستانهای سراسر کالیفرنیا همچنان به افزایش قابل توجهی در افراد بستری شده با این ویروس با بیش از 2.300 بیماران در دولت است. اضافی 3,267 نفر در بیمارستان بستری هستند مظنون به داشتن coronavirus اما منتظر نتایج آزمون.

از جمعه شب تا شنبه صبح تعدادی از coronavirus بیماران در کالیفرنیا تخت ICU افزایش نزدیک به 11 درصد به 1,008 نفر است.

تبلیغات

تا کنون بیمارستان شده اند غرق بیماران. و کالیفرنیا مقامات بر این باورند سخت اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر کمک به دولت که در مقایسه با کروناویروس نقاط داغ مانند نیویورک که در آن هزاران نفر کشته شده اند.

اما فرر روز جمعه گفت که لس آنجلس باید انتظار برای دیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در هفته های آینده.

این که آیا این افزایش همچنان کنترل فرر گفت: بستگی دارد که چگونه به خوبی ساکنان پایبند به دستورالعمل های است که آنها دست خود را بشویید غالبا در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است باقی می ماند شش پا را از دیگران پس از خروج از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن به طور کامل اگر آنها بیش از سن 65 احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

"بعد از چند هفته در حال رفتن به بسیار مهم است چرا که ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر از افرادی که مثبت با COVID-19 اما امید ما این است که میزان افزایش همچنان قابل کنترل است و ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان," او گفت:.

مقامات در حال برداشتن گامهای جدید برای سعی کنید به سرعت گسترش یافته است.

Riverside County سلامت عمومی افسر در روز شنبه دستور داد تمام ساکنان به پوشش چهره خود را زمانی که خانه را ترک مارک چشمگیر تشدید توسط مقامات شهرستان در تلاش خود را به سرعت گسترش coronavirus.

دکتر کامرون قیصر گفت: با وجود قبلی درخواست از مقامات شهرستان برای ساکنان به لحاظ اجتماعی فاصله خود را پوشش چهره و ماندن در خانه "بیشتر و بیشتر" ساکنان آلوده شدن با ویروس "هر کسی را گرفتن پیام است."

تبلیغات

"ما از تغییر و گفت که شما باید گفت که شما باید" قیصر گفت: در تهیه بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است.

لس آنجلس دادستان روز جمعه پرونده اتهامات جنایی علیه دو دود مغازه های کفش فروشی و تخفیف خرده فروش الکترونیک آنها را متهم به امتناع از تعطیل با وجود سفارشات تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس.

آن را نشانه اولین بار در این شهرستان ثبت شده است اتهامات نقض "امن تر در خانه" که نیاز به کسب و کار تلقی غیرضروری به بستن درهای خود را.

در یکی دیگر از حرکت نمایشی با هدف کاهش سریع گسترش coronavirus کالیفرنیا قضایی رهبران در حال انتظار برای اتخاذ یک ایالت اضطراری به منظور تعیین وثیقه در صفر برای بزه و کاهش سطح جرایم.

در یک دور نشست روز دوشنبه شورای قضایی نیز انتظار می رود که برای رای دادن به تعلیق و اخراج و سلب حق مالکیت و اجازه می دهد تا برای گسترش جلسات دادگاه برگزار شد با ویدئو و یا تلفن.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye رئیس شورای سیاستگذاری بدن برای کالیفرنیا سیستم دادگاه. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داده است و این شورا است که در درجه اول از قضات فوق العاده ای به طور موقت قدرت را به حالت تعلیق در قوانین برای مقابله با بحران بهداشت و درمان.

تبلیغات

جنایی و نوجوان دادرسی از جمله arraignments و اولیه امتحانات این شورا با لينک مستقيم دادگاه به اولویت بندی استفاده از فن آوری برای دیدار با مهلت قانونی و اطمینان حاصل شود که متهمان و کودکان هستند برگزار شد در بازداشت بدون به موقع جلسات با توجه به گزارش های آماده شده برای روز دوشنبه نشست.

در موارد کیفری متهم باید به توافق برسند قبل از یک جلسه دادگاه برگزار می شود از راه دور.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب