'این است که سابقه': NBA برای برگزاری اولین بازی در 'حباب' در میان همه گیر

بزرگنمایی این تصویر بازیکنان از لس آنجلس کلیپرز و لس آنجلس لیکرز در اینجا نشان داده شده در طول یک با

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

بازیکنان از لس آنجلس کلیپرز و لس آنجلس لیکرز در اینجا نشان داده شده در طول یک بازی در ماه مارس روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در پنج شنبه شب به عنوان NBA فصل ری استارت. هری چگونه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
هری چگونه/گتی ایماژ

NBA خواهد شد که خود را برای اولین بار بازنگری شده بازی 2019-2020 فصل در پنج شنبه شب پس از جهانی coronavirus همه گیر wreaked ویران کردن در دنیای ورزش حرفه ای.

در این شب یوتا جاز را در برابر New Orleans Pelicans. بعد از آن دو تیم از لس آنجلس کلیپرز و لیکرز, بازی دومین و آخرین بازی از شب.

بازیکنان شده اند بر اساس در والت دیزنی جهانی توچال فقط در خارج از اورلاندو فلوریدا., از اوایل ماه جولای تحت سخت سلامت و اقدامات ایمنی.

NBA تجربه با نگه داشتن بازیکنان در به اصطلاح "حباب" به سعی کنید به نگه داشتن coronavirus از تراوش به صفوف آن است.

سایر لیگ های ورزشی از جمله NHL و MLB در حال حاضر آغاز شده و یا در حال آماده سازی برای شروع فصل است که متوقف شده یا با تاخیر توسط ویروس.

این شده است بدون آن عوارض ، در بیس بال و حداقل بیش از 80 بازیکن و دو دوجین کارکنان باید آزمایش مثبت برای این بیماری است. در میامی مارلینز به تنهایی حداقل 17 بازیکنان و مربیان دو تایید شده است امتیاز مثبت برای ویروس.

در NBA تنها 22 لیگ 30 تیم بازی خواهد کرد در کوتاه فصل که شامل هشت فصل به طور منظم بازی برای هر تیم است.

با وجود این سختگیری از NBA مستند بسیاری از بازیکنان در حال مصرف آن در گام مستندسازی تجربیات خود از زندگی در انزوا با یکدیگر است.

"این یک چیز شگفت انگیز و آن را مانند تاریخ است. این شده است هرگز قبل از انجام داده اند. این چیزی است که احتمالا تا به حال نمی توان انجام داد مگر اینکه دوباره COVID است که هنوز هم در اطراف. پس از این تاریخ است. و به بخشی از آن است که فقط یک برکت و رحمت" لیکرز مرکز JaVale McGee گفت: در مصاحبه با NPR.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب