بسیار متفاوت نمادین حج در عربستان سعودی در میان ویروس

دبی, امارات متحده عربی, مسلمان, زائران, پوشیدن ماسک صورت و حرکت در گروه های کوچک پس از روز در انزوا شروع به ور

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

دبی, امارات متحده عربی, مسلمان, زائران, پوشیدن ماسک صورت و حرکت در گروه های کوچک پس از روز در انزوا شروع به ورود به اسلام جنش سایت در مکه در روز چهارشنبه برای شروع یک تاریخی منحصر به فرد و مدرج به پایین حج تجربه شکل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حج یکی از اسلام مهم ترین الزامات انجام یک بار در طول عمر. آن را زیر یک مسیر حضرت محمد رفت و نزدیک به 1400 سال پیش و اعتقاد بر این است در نهایت اثری از جای پای پیامبران ابراهیم و اسماعیل و یا ابراهیم و اسماعیل به عنوان آنها به نام در کتاب مقدس است.

حج هر دو جسمی و روحی خواستار در نظر گرفته شده است را مورد بیشتر فروتنی و وحدت در میان مسلمانان است.

به جای ایستاده و نماز شانه به شانه در دریایی از مردم و زائران هستند و اجتماعی فاصله — ایستاده از هم جدا و در حال حرکت در گروه های کوچک از 20 به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض و پتانسیل انتقال coronavirus.

حج یک سفر مسلمانان به طور سنتی تجربه با بستگان. آن معمول است برای دیدن مردان هل دادن پدر و مادر سالمند خود را در اطراف بر روی صندلی چرخدار به منظور کمک به آنها را تکمیل حج و پدر و مادر حمل کودکان در پشت خود را. جمعی احساس بیش از 2.5 میلیون نفر از سراسر جهان — شیعه و سنی و سایر فرقه ها — دعا با هم غذا خوردن با هم و توبه هم شده است بخشی از آنچه می سازد و حج هر دو به چالش کشیدن و پاداش ،

در این سال, اما, زائران در حال خوردن آماده وعده های غذایی به تنهایی در اتاق های هتل و دعا در یک فاصله از یک دیگر. دولت عربستان است که پوشش تمام زائران هزینه سفر و اقامت و وعده های غذایی و بهداشت و درمان.

در حالی که تجربه کاملا متفاوت از آن باقی مانده است یک فرصت برای زائران به پاک کردن پاک کردن گناهان گذشته و تعمیق ایمان خود را.

عمار و خالد 29 ساله هندی زائر که متولد و بزرگ شده در عربستان سعودی گفت: اگر چه او به تنهایی در حج او دعا برای کسانی که او را دوست دارد.

"کلمات به اندازه کافی نیست به توضیح دهید که چگونه خوش شانس احساس می کنم و چه شگفت انگیز ترتیبات شده اند" خالد گفت. "آنها گرفته اند ممکن است هر احتیاط."

برای اولین بار در عربستان, تاریخچه دولت منع مسلمانان از خارج از کشور از ورود به انجام حج به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از coronavirus.

در عوض در هر نقطه بین 1 ، 000 تا 10 ، 000 نفر در حال حاضر ساکن در عربستان سعودی انتخاب شد برای شرکت در حج. دولت را منتشر کرده است یک رقم نهایی به جز به می گویند که دو سوم ساکنان خارجی از میان 160 ملیت های مختلف را که به طور معمول نشان داده شده در حج. یک سوم عربستان امنیت پرسنل و کادر پزشکی.

Humaira زکی ساکن نیوجرسی در میان بسیاری از کسانی که تا به حال ساخته شده رزرو برای این سال را به حج اما او طرح شد طرح میتوانست توسط ویروس. قلب او غرق در زمانی که او در بر داشت از حج نمی خواهد باز به زائران خارج از عربستان سعودی هر چند او گفت که او می داند این تصمیم است.

"شما برنامه و طرح شما و طرح شما و امیدوارم که شما و امیدوارم که شما و شما امید" 46 ساله گفت. "شما نمی دانید چه مدت شما در این زمین و این یکی از چیزهایی که شما می خواهید فقط به انجام ... قبل از زمان خود است که در اینجا انجام می شود."

کسانی که انتخاب شده برای حج امسال انتخاب شدند و پس از درخواست از طریق پورتال های آنلاین و نیاز به بین سنین 20 و 50 با هیچ بیماری ترمینال و نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس. ترجیح داده شد به کسانی که انجام حج قبل از.

زائران تست شده هستش برای coronavirus داده مچبند که اتصال به تلفن های خود را و نظارت بر جنبش خود بودند و نیاز به قرنطینه در خانه و در اتاق های هتل ها در مکه پیش از چهارشنبه شروع حج. آنها همچنین نیاز به قرنطینه به مدت یک هفته پس از حج آمده در روز یکشنبه.

مکه بود مهر و موم شده برای ماه پیش از حج و کوچکتر در طول سال عمره مفرده متوقف شد.

رسانه های بین المللی مجاز به پوشش این سال را به حج از مکه. در عوض, عربستان, دولت, پخش زنده فیلم از مسجد جامع در روز چهارشنبه نشان دادن تعداد محدودی از زائران در حال حرکت چند پا جدا, چرخش مکعب به شکل کعبه در مراسم حج.

کعبه نشان دهنده استعاری خانه خدا و یگانگی خدا در اسلام. هوشیار مسلمانان در سراسر جهان صورت به سمت کعبه در طول پنج نماز روزانه.

در طول حج, زنان چشم پوشی از آرایش و عطر و پوشیدن لباسهای گشاد و پوشش سر به منظور تمرکز درون. لباس مردان در بدون درز سفید terrycloth لباس به معنای تاکید بر برابری همه مسلمانان است.

در طول مراسم حج, مسلمانان در حال طواف کعبه خلاف عقربه ساعت هفت بار در حالی که خواندن ادعیه به خدا و سپس راه رفتن بین دو تپه که در آن ابراهیم با هاجر اعتقاد بر این است که اجرای او به عنوان جستجو برای آب برای او مرگ پسر قبل از خدا بیرون آورده و به خوبی اجرا می شود که به این روز است.

در این سال زائران تنها قادر به نوشیدن آب از این چاه زمزم است که بسته بندی شده در بطری های پلاستیکی. سنگریزه برای ریخته گری دور بد است که معمولا توسط زائران حج همراه مسیرهای سترون خواهد شد و صعود جلوتر از زمان.

زائران نیز داده شده است خود را در نماز, فرش و ویژه ای لباس بپوشند که به آنها رنگ و لعاب با تکنولوژی نانو سیلور است که مقامات عربستان می گویند کمک می کند تا باکتری ها را می کشند و باعث می شود لباس های مقاوم در برابر آب. آنها نیز ارائه شده با چتر برای محافظت از آنها را از خورشید و حوله و صابون و عفونی و ملزومات دیگر و همچنین جلسات آنلاین به زبان های مختلف در مورد آنچه که انتظار می رود در حج و مقررات در محل.

"پادشاهی عربستان سعودی نیاز به قرار دادن این اقدامات در محل به طوری که ما می توانیم از این تجربه" گفت: عربستان بیماری های عفونی و کارشناس سازمان بهداشت جهانی رسمی دکتر حنان Balkhy.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"پادشاهی و جهان را با هم یاد بگیرند چه هستند بهترین راه برای کاهش انتقال در این نوع از حوادث" گفت: Balkhy دستیار مدیر کل برای مقاومت ضد میکروبی بخش در که دفتر مرکزی آن در ژنو است که مشغول به کار در گذشته بعثه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مريم Fam در زمستان در پارک فلوریدا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب