واکسن منتقدان دریافت اطمینان از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در طول مطالعه چت

کالیفرنیا اولین شریک جنیفر Siebel Newsom گفت ضد واکسن معترضان محوری خارج و ساکرامنتو-منطقه خانه که شوهرش دولت به دنبال نگرانی های خود را در مورد کالیفرنیا قوانین جدید محدود کننده که می تواند معاف از عکس های مورد نیاز برای مدرسه, در حالی که همچنین گفت: او معتقد است باید بیشتر گفت و گو در مورد اینکه آیا برخی از واکسن های غیر ضروری هستند.

در یک ویدئو گرفته شده در دوشنبه, Siebel Newsom دیده می شود صحبت کردن با معترضان در مورد واکسن قوانین امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سال گذشته قبل از او می پرسد که آنها را ارسال ویدئو آنلاین.

“من فکر می کنم وجود دارد باید بیشتر گفتگو اطراف گسترش پیدا کردن واکسن در اطراف تنها به کودکان واکسن که بیشتر ضروری” Siebel Newsom می گوید: در بخشی از فیلم کوتاه ارسال شده در Facebook صفحه از یکی از معترضان.

قبل از این که نظر Siebel Newsom گفت: رئیس California Health and Human Services Agency, Dr. Mark Ghaly که مسئول نظارت بر بهداشت عمومی اداره وظیفه اجرای قوانین جدید است “صحبت منسجم و کاربردی پزشکی پزشکان که این را درک کنند.” سخنگوی والی گفت: قوانین امضا شده توسط Newsom سال گذشته در حال موضع رسمی دولت.

تبلیغات

پدر و مادر که در مخالفت با واکسن باید لابی Siebel Newsom از سال گذشته شفاعت در خارج دفتر فرماندار در دولت و کنگره برای مداخله و کمک به کشتن سنا لایحه 276 توسط دولت از سوی دیگر ، ریچارد پان (D-ساکرامنتو). که لایحه ایجاد دولت نظارت واکسن معافیت صادر شده توسط پزشکان به دلایل پزشکی پس از قانونگذاران اتهام یک تعداد انگشت شماری از پزشکان نادرست اعطای پوشی برای ارام کردن ضد واکسن پدر و مادر است. Newsom دو بار ابراز نگرانی با این لایحه قبل از آخرین لحظات تغییراتی مذاکره و لایحه دیگری معرفی شد, مجلس سنا لایحه 714 که هواداران گفت: تضعیف تاثیر کلی این قانون است.

در طول مذاکرات بیش از صورتحساب Siebel Newsom در زمان جلسات با معترضان اما نمی خواهد اظهار نظر علنی در مورد موقعیت خود را در قانون است.

Newsom امضا هر دو صورتحساب به قانون که به اثر رفت و در ژانویه اگر چه بخش قابل توجهی از این قانون را اجرا نمی شود تا 2021. معترضان از قوانین جدید باید در ادامه به برگزاری تظاهرات کوچک از جمله در ماه گذشته در خارج جمع آوری کمک با حضور تابه. روز دوشنبه در آنها نوشته شده, تصاویر, در حالی که اعتراض در خارج از دروازه به Newsoms’ خانه.

زنی که نوشته شده این ویدئو نوشت که Siebel Newsom صحبت با این گروه برای 30 دقیقه.

تبلیغات

در این ویدئو Siebel Newsom خواست معترضان به اعتماد به قوانین جدید. این گروه گفته است که نگران است که قوانین را تضعیف ارتباط پزشک-بيمار با اجازه دادن به دولت را در بخش بهداشت و درمان برای تعیین اینکه آیا یک معافیت پزشکی نامعتبر است.

“شما باید اعتماد” او گفت:. “اگر کودک شما دارای یک حساسیت یا یک آسیب پذیری سپس پزشکان خود را هنوز هم می تواند از طریق فرایند است.”

Siebel Newsom شروع به می گویند که “من کوشش کرده ام که به گفت و گو داخلی” قبل از توقف گفت: “من واقعا می خواهم به شما بچه ها به این پست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>