تعدادی از جانبازان که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش یافته است و از 204 روز دوشنبه به 296 موارد تایید شده در روز سه شنبه. گزارش مرگ و میر نیز رشد شاخص تا از روز دوشنبه تا چهار شنبه.

این چشم انداز مثبت می آید به عنوان وزارت امور کهنه پرانتز برای هجوم بیماران و می پرسد اضافی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به کارکنان و تجهیزات پزشکی.

این بخش به نام به بازنشسته و فدرال و کارکنان مراقبت های بهداشتی در Twitter و Facebook به درخواست مجدد برای بالینی مشاغل: “ما به شما نیاز دارید! کمک به ما در جنگ علیه COVID-19 بیماری همه گیر. در نظر بگیرید #VA دوباره اشتغال است.”

تجدید نظر از VA است که بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده را پس از وزیر رابرت Wilkie هفته گذشته گفت که این گروه آماده به اعزام 3,000 کادر پزشکی برای کمک به ملی مبارزه با کروناویروس.

گروه وارد coronavirus اپیدمی کوتاه کارکنان با 44,000 خالی.

کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران حاضر به بیرون آمدن از بازنشستگی به کمک و درمانگاه ها و بیمارستان ها ممکن است خود را در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کروناویروس چرا که آنها به احتمال زیاد در آسیب پذیر ترین گروه سنی است.

این فرصت های شغلی “می تواند شامل هر دو مستقیم به بیمار و مراقبت های پزشکی از راه دور گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان مرکز تماس و پشتیبانی اداری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de