USC به یاد می آورد دانش آموزان از کره جنوبی و ایتالیا به دلیل coronavirus

هر USC دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور در کره جنوبی و یا بخش هایی از ایتالیا تحت تاثیر شیوع کروناویروس ملزم به بازگشت به خانه, دانشگاه, مقامات اعلام کرد سه شنبه شب.

“مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر کرده است, سطح 3, سفر, مشاوره برای کره جنوبی که توصیه می کند در برابر همه غیر ضروری سفر” USC مقامات گفت: در یک ایمیل به دست آمده توسط این زمان. “به عنوان یک نتیجه, ما نیاز دانش آموزان به ترک … و ما در حال کار به طور فعال با آنها به ترتیبات برای سفر به USC.”

دانش آموزان در ونتو و لمباردی مناطق ایتالیا — که باید شاهد یک افزایش ناگهانی در عفونت — نیز نیاز به بازگشت در حالی که کسانی که به مطالعه در جای دیگر در این کشور را تشویق به ماندن در تماس نزدیک با خود برنامه مدیران در مورد تغییرات وضعیت.

“ایمنی خود را به خوبی بودن و توانایی خود را ادامه مطالعات و فعالیت های دیگر باقی می ماند بالاترین اولویت برای رهبری کل USC” مدیران گفت: در ایمیل فرستاده شده در 5:19 بعد از ظهر

تبلیغات

این هفته CDC توصیه رهبران جوامع به اقدامات احتیاطی در صورتی که coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده آمریکا است که آنان اجتناب ناپذیر بود.

بیش از 2700 نفر کشته شده اند از ویروس اکثریت در سرزمین اصلی چین است. در ایالات متحده وجود داشته است 57 مورد تأیید; 40 از کسانی که در حال عودت افراد از الماس شاهزاده کشتی کروز. وجود دارد که 15 مورد تأیید در کالیفرنیا است.

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de