مدعیان اوج گذشته 30 میلیون; اروپا وضعیتی وخیم همچنین

نیویورک – تلخ چهره های جدید پنج شنبه تأکید اقتصادی در سراسر جهان درد تحمیل شده توسط coronavirus: تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری صعود به گذشته متناوب و 30 میلیون دلار در حالی که در اروپا اقتصاد رفته اند به یک حماسه اسلاید.

این آمار به احتمال زیاد به استوک بحث بر سر اینکه آیا به سهولت مستندات که بسته اند کارخانجات و کسب و کارهای دیگر. در حالی که بسیاری از ایالت ها و کشورهای پیش رو فشرده مقامات بهداشتی هشدار داده اند از خطر موج دوم از عفونت و برخی از کارفرمایان و کارکنان ابراز ترس از رفتن به کار هنگامی که تعداد زیادی از مردم هنوز هم در حال مرگ است.

در آمریکا دولت گزارش داد که 3.8 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش مجموع به 30.3 میلیون دلار در شش هفته پس از وقوع در زمان نگه دارید. اخراج به مقدار 1 در 6 کارگران آمریکایی و شامل بیشتر مردم از کل جمعیت تگزاس.

برخی از اقتصاددانان می گویند که هنگامی که نرخ بیکاری در ایالات متحده برای ماه آوریل می آید در هفته آینده می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ — یک شکل دیده نمی شود پس از رکود دهه 1930 زمانی که افزایش بیکاری به اوج خود رسید و در 25٪.

تعداد آمریکایی پرتاب شده از کار می تواند بسیار بالاتر از نرخ بیکاری نشان می دهد چرا که برخی از مردم نمی اعمال می شود و دیگر نمی تواند از طریق به کشورهای خود را’ ضعف سیستم است. یک نظرسنجی توسط دو اقتصاددان در بر داشت که ایالات متحده ممکن است از دست داده اند و 34 میلیون شغل است.

وجود داشت گریم جدید داده در سراسر اروپا بیش از حد که در آن بیش از 130,000 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند. اقتصاد در 19 کشور با استفاده از یورو افت 3.8 درصد در سه ماهه اول سال بزرگترین انقباض پس از کشورهای منطقه یورو شروع به نگه داشتن مفصل آمار 25 سال پیش.

“این غمگین ترین روز برای اقتصاد جهانی ما تا کنون دیده اند” در 50 سال است که اقتصاددانان در فرکانس بالا اقتصاد شده اند پس داده آنها نوشت: در گزارش.

حتی پس از آن آمار را جذب نمی عظمت بحران اقتصادی است. ارقام سه ماهه پوشش ژانویه تا مارس و بسیاری از مستندات در اروپا و آمریکا بودند و نه تحمیل شده تا ماه مارس — نیمه دوم اسفند در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده است.

این ویروس به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 61,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تایید عفونت در سطح جهان در صدر 3.2 میلیون با 1 میلیون نفر از آنها در ایالات متحده, اما اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

در تحولات دیگر:

— Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت که او انتظار دارد که فدرال تایید برای اولین دارو برای اثبات موثر در برابر coronavirus اتفاق می افتد “واقعا به سرعت.” Remdesivir ساخته شده توسط کالیفرنیا Gilead Sciences, عجله بهبود COVID-19 بيمار در عمده دولت مطالعه و آن را نیز ممکن است به کاهش مرگ و میر با توجه به Fauci.

— 1000-تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی که وارد در شهر نیویورک به هیاهو یک ماه پیش سمت چپ شهر پس از درمان فقط 182 بيمار. افزایش موارد وجود دارد کاهش یافته است به خوبی از روز قیامت پیش بینی. 24 ساعته تعداد مرگ و میر در ایالت پایین بود به 306 کمترین میزان در یک ماه.

— با نشانه هایی که شیوع تثبیت شده در مکان های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد گسترش کاخ سفید-اجتماعی فاصله دستورالعمل های گذشته خود را انقضا پنج شنبه. این دستورالعمل تشویق مردم به کار از خانه و جلوگیری از رستوران ها و گروه های غیر ضروری سفر.

— حومه شهر, مینیاپولیس, خانه سالمندان سنت ترزا از جدید امید گفت: 47 ساکنان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در عین حال یکی دیگر از شیوع شدید در یک موسسه برای ضعیف یا افراد مسن. حداقل 70 نفر کشته شده اند در یک جانبازان خانه در ماساچوست در مرگبارترین خوشه شناخته شده در نوع خود است.

— نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بریتانیا “گذشته اوج” و “در یک شیب رو به پایین” در آن شیوع کروناویروس. در اولین کنفرانس خبری در بیش از یک ماه پس از جلسه با COVID-19 جانسون گفت که او خواهد شد در حال حاضر یک جدول زمانی در هفته آینده برای کاستن از کشور مستند.

— نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin, 54, گفت که او دارای آزمایش مثبت برای ویروس را به انزوا.

در این قاره فرانسه رشد اقتصادی یک چشم ظاهر 5.8% بزرگترین فصلنامه قطره از سال 1949. در اسپانیا انقباض بود 5.2%. آلمان طرح ریزی است که اقتصاد منطقه یورو بزرگترین, خواهد, کوچک 6.3% در این سال است.

افزایش بیکاری در اروپا رسیده است 7.4% آمار آژانس Eurostat گزارش شده است. اما کار بزرگ-حفاظت از برنامه های اجرا شده توسط دولتها به طور موقت نگه داشتن میلیون ها اروپایی در اشتغال و مقدار کمی از آنها را ضبط و تنظیم سیل از اخراج است که ضرب و جرح آمریکا

این هفته در ایالات متحده تخمین زده می شود که رشد اقتصادی در یک 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماه اول سال بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008. سه ماهه جاری انتظار می رود که بسیار بدتر از آن با متناوب 40 ٪ کاهش پیش بینی شده است.

تحلیلگران دیدم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در راه جدید به تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است به مدت چهار هفته متوالی. اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد گفت: موج اخراج در معرض کسب و کار مانند رستوران ها و هتل ها و فروشگاه ها ممکن است تا حد زیادی به اجرای آن دارد.

“خوشبختانه در حال حاضر اقتصادی سرایت به نظر می رسد که plateaued,” Stettner گفت. “اما ما هنوز در یک سطح است که یک تهدید مرگبار برای کشور مالی خوب بودن.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

در سراسر ایالات متحده بسیاری از فرمانداران گرفته اند مراحل به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را از میان بی حوصلگی در میان آمریکایی ها که شکایت معیشت خود هستند و حقوق خود را پایمال شده.

در میشیگان صدها نفر از معترضان بازگشت به کنگره برای محکوم کردن رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-صفحه اصلی سفارش و محدودیت های کسب و کار. Whitmer یک دموکرات می خواهد قانونگذاران جمهوری خواه برای گسترش اورژانس او اعلامیه 28 روز است.

اما حتی در کشورهای که در آن کسب و کار هستند مجاز به بازگشایی برخی از کارگران در حال مضطرب در مورد بازگشت.

تایلر قیمت furloughed در ماه مارس کار خود را در دل فریسکو را از پنجره مشبک در نشویل حومه خواسته شده است به آمده به عقب است اما با احتیاط به خصوص پس از او مستعد ابتلا به عفونت های تنفسی.

Lacey Ward, یک, Omaha, آرایشگر, گفت که او نگران است که فرماندار نبراسکا تصمیم به اجازه بازگشایی سالن در مارس 4 می تواند قرار دادن او و خانواده اش در خطر است. او ترجیح می دهند به جمع آوری بیکاری تا زمانی که خطر فروکش.

“من احساس می کنم ما به معنای واقعی کلمه خوک گینه در این وضعیت,” او گفت:.

“حتی با هر احتیاط گرفته, من به شدت در معرض خطر” او گفت:. “واقعیت این است که شغل من این است که فقط می خواهند تا مقداری پول” این دیوانه است. این کاملا احمقانه بپرسید که از مردم است.”

پیدا کردن به اندازه کافی کارگران حاضر به بازگشت است به اثبات می شود یک چالش برای جنیفر هالیدی مدیر در یک رستوران در شهر اوکلاهما است که بازگشایی آن اتاق ناهار خوری جمعه. بسیاری از کارکنان در حال بازگشت به تماس یا پیام.

“وجود دارد برخی که می خواهید فقط به آن سوار و بیکاری” او گفت:.

___

Rugaber گزارش از واشنگتن لستر از پاریس. AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>