سازمان ملل متحد می گوید اجساد 2 مهاجران نوزاد شسته شده در ساحل لیبی

قاهره – اجساد دو مهاجران آفریقایی و پنج ماهه نوزاد پسر که غرق در یک کشتی بیش از آخر هفته پیدا شد در سواحل لیبی یک U. N. رسمی گفت. به طور جداگانه سواحل لیبی گارد ره یک کشتی با 130 اروپا محدود مهاجران روز چهارشنبه و بازگشت آنها به لیبی.

با توجه به صفا Msehli سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت در سه بدن شسته تا نزدیکی لیبی ساحلی شهر زاویه.

آنها بخشی از یک دوجین از مردم که از دست رفته بودند و می ترسیدند غرق شدن یک قایق حامل حدود سه ده مهاجران غیرقانونی در دریای مدیترانه در روز شنبه. زاویه حدود 48 کیلومتر (30 مایل) غرب پایتخت خبر داد. دو نفر بودند که با گزارش به میان گم شدند.

130 مهاجران ره در روز چهارشنبه عمدتا از سودان و شامل هفت زن و سه فرزند او گفت:.

لیبی که فرود را به هرج و مرج پس از قیام سال 2011 که سرنگون و کشته دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi پدید آمده به عنوان یک حمل و نقل نقطه آفریقایی و عرب مهاجران فراری از جنگ و فقر به اروپا است.

اکثر مهاجران را خطر ناک سفر به اروپا در بیمار مجهز و ناامن قایق لاستیکی. IOM در ماه مارس گفت که آن برآورد مرگ و میر در میان مهاجران که در تلاش برای عبور از دریای مدیترانه گذشت “گریم نقطه عطف” 20 ، 000 مرگ و میر پس از 2014.

در سال های اخیر اتحادیه اروپا با همکاری گارد ساحلی و دیگر لیبی نیروهای خود را برای جلوگیری از جریان مهاجران.

گروه های حقوق بشر می گویند که این تلاش ها باید به سمت چپ مهاجران در رحمت وحشیانه گروه های مسلح و یا محدود در کثیف و پر جمعیت بازداشتگاه که فاقد مواد غذایی کافی و آب. لیبی تا حد زیادی توسط اداره شبه نظامیان محلی که بسیاری از سود حاصل از قاچاق.

اتحادیه اروپا توافق کردند که در اوایل سال جاری برای پایان دادن به یک ضد مهاجر قاچاقچی عملیات مربوط به تنها نظارت هواپیما و به جای اعزام کشتی های نظامی به تمرکز بر روی مسائل به طور گسترده ای مسخره ملل تحریم تسلیحاتی که در نظر گرفته کلیدی به سیم پیچ را در لیبی جنگ بی امان.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>