سازمان ملل متحد اعضای شورای نقطه انگشتان بیش سوریه گذرگاه

کامرون کامرون – شورای امنیت سازمان ملل اعضای درگیر شدند روز شنبه بیش از نیازهای انسانی در کشور جنگ زده سوریه هفته پس از این گروه ستیز تصمیم به نصف تعداد نقطه عبور از مرز برای کمک.

با U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock هشدار داد که لوازم پزشکی قادر به رسیدن به نیازمندان و تنش ممکن است نصب به دلیل “ناکافی بشردوستانه پاسخ” بریتانیا و ایالات متحده را متهم کرد روسیه و چین از برش دور در تاسیسات برای میلیون ها نفر از مردم سوریه. چین به نوبه خود گفت: آن منتقدان سیاسی کمک کند.

این jabs آمد که صدها هزار نفر از سوریه فرار کرده اند در طول بیشتر از یک ماه دولت سوریه حمله در شمال غربی استان ادلب که در آن القاعده مرتبط شورشیان باید خود را آخرین سنگر در کشور است. نیروهای سوری این هفته دستگیر شده یکی از بزرگترین و استراتژیک ترین شورشی شهرها در این منطقه است.

حدود 20000 نفر در ادلب آواره شده اند فقط در دو روز گذشته Lowcock گفت: خشونت در سوریه و شمال غربی “اسفناک است.”

“تحت شرایط فعلی بشردوستانه پاسخ نیست ظرفیت برای پاسخگویی به این سطح از نیاز ما از دیدن” او گفت:.

در سال 2014 شورای امنیت شروع اجازه کمک به سوریه از طریق چهار گذرگاه های مرزی. U. N. گفت: این حمایت در حدود 4 میلیون نفر در شمال غرب و شمال شرق سوریه از طریق مرز این کشور کمک های تحویل.

اما اعضای شورا تقسیم اواخر سال گذشته بیش از سرگیری سیستم.

آلمان و بلژیک و کویت با حمایت آمریکا و انگلیس و فرانسه و دیگر شورای سازمان ملل در ابتدا می خواستم برای اضافه کردن یک پنجم عبور از نقطه.

اما کلیدی سوریه متحد روسیه پیوست, توسط چین را وتو کرد که طرح. آنها استدلال می کنند که وضعیت در سوریه را تغییر داده بود به اندازه کافی به حکم برش دو نقطه عبور هر دو در مرز ترکیه با سوریه و همکاری نزدیک تری با دولت سوریه برای رسیدگی به کمک. پیشنهاد خود را در نهایت در غالب یک رای ساعت قبل از Jan. 10 تمدید مهلت.

در حال حاضر از 400 ، 000 اقلام پزشکی گیر بر روی کامیون ها در عراق که در آن یک نقطه عبور بسته Lowcock گفت.

ایالات متحده و بریتانیا با اشاره انگشت در روسیه و چین با معاون سفیر جاناتان آلن گفت که آنها “عمل برای جلوگیری از صرفه جویی در زندگی کمک رسیدن به کسانی که نیاز دارند” در حالی که دولت سوریه موفق به انجام این کار.

اقدام آمریکا معاون سفیر Cherith نورمن ییلاقی گفت: فشار برای بستن دو گذرگاه بود “بخشی از یک استراتژی روشن را به طور کامل قطع مرزی تاسیسات.”

“ما نمی توانیم اجازه دهید که اتفاق می افتد,” او گفت:.

این سخنان جلب تیز ملامت از سفیر چین ژانگ ژوئن که به نام ادعا “کاملا بی اساس و بی جا” نمایش قدرت “و سیاست است.”

“آیا شما فکر می کنم ما هنوز در دوره استعمار و کل جهان را به سمت ایالات متحده و انگلستان؟” “زمان طولانی رفته است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

سفیر روسیه واسیلی Nebenzia گفت: U. N. بشردوستانه مقامات باید “ایجاد همکاری موثر” با دمشق “به جای شلاق تا شور و شوق در اینجا.”

سوریه U. N. سفیر بشار Ja’afari پیشنهاد کرد که قهرمان مرزی کمک سیستم می خواهید به “ادامه دخالت در امور داخلی ما.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>