پورتلند معترضان فایل کت و شلوار در برابر تهمت و دولت بیش فدرال پاسخ

بزرگنمایی این تصویر تظاهرات در پورتلند در اینجا نشان داده شده در جولای 24, رشد کرده اند به طور فزاین

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تظاهرات در پورتلند در اینجا نشان داده شده در جولای 24, رشد کرده اند به طور فزاینده ای گرم با حضور ماموران فدرال. روز دوشنبه گروه و فردی معترضان شکایت دولت فدرال بیش از آن پاسخ. کاترین Elsesser/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کاترین Elsesser/خبرگزاری گتی ایماژ

معترضان از جمله اعضای دیوار از مادران و شلیک نمی پورتلند suing مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آنچه آنها توصیف به عنوان یک خشونت آمیز و تهدید آمیز فدرال پاسخ به شبانه تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

این گروه از سازمان ها و افراد ثبت nine-تعداد شکایت در روز دوشنبه در برابر U. s. Department of Homeland Security, رهبران آن و دیگر آژانس های فدرال و آنها را متهم به نقض معترضان قانون اساسی حفاظت از آزادی بیان و آزادی از غیر منطقی و تشنج و راست با توجه به روند با استقرار ماموران فدرال به غیرقانونی "سرکوب شاکیان گفتار و پایان دادن به تظاهرات خود."

آنها همچنین استدلال می کنند که ماموران فدرال در حال تجاوز خود را اجرای قانون اقتدار و ادعا می کنند که وزیر امنیت داخلی چاد گرگ است نه از نظر قانونی خدمت در نقش خود را به خاطر او شده است معرفی شده توسط رئیس جمهور تهمت یا تایید شده توسط مجلس سنا.

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مهاجرت و گمرک و وزارت دادگستری ایالات متحده بلافاصله پاسخ به NPR درخواست برای اظهار نظر در دوشنبه شب بود. ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی سخنگو گفت: این سازمان اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی.

طرح دعوی در دادگاه آورده شد و در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا توسط تعدادی از شرکت های حقوقی و حفاظت از دموکراسی به سمت چپ متمایل دادخواهی سازمان است. آنها به نمایندگی از شلیک نمی پورتلند دیوار از مادران و پنج فرد Black Lives Matter معترضان.

معترضان شده اند جمع آوری در مرکز شهر پورتلند به طور شبانه پس از مرگ جورج فلوید در مه 25. در اوایل ماه جولای دولت فدرال شروع به استقرار نمایندگی به شهرستان به منظور محافظت از اموال فدرال.

شاکیان ادعا می کنند که رفتار آن دسته از ماموران فدرال از جمله دور از فدرال دادگاه فرستاده می شود برای محافظت از نشان می دهد آنها در واقع انجام یک های مختلف سیاست DHS: "برای ارعاب و سکوت معترضان به دلیل خود پیام است."

در شکایت آنها توصیف دیدن DHS عوامل آسیب مسالمت آمیز معترضان را بازداشت بدون علت احتمالی و در غیر این صورت استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز — که شاکیان خود را بارها و بارها در پایان دریافت.

"آنها بوده است اشک با گاز کشته شب پس از شب چپ استفراغ و قادر به غذا خوردن و یا خوابیدن به دلیل سمی سم لعنتی در آنها" شکایت می خواند. "آنها به ضرب گلوله کشته شده است در بیش از و بیش با گلوله های لاستیکی لوبیا و کیف و اسپری فلفل و طیف وسیعی از سایر پرتابه اخراج در محدوده نزدیک و با وحشیانه اثر است. آنها را به حال فلش-انفجار مواد منفجره منفجر درست در مقابل آنها. آنها مجبور شده اند به صحبت می کنند و جمع آوری در ترس از نه فقط بدن آسیب برساند اما احتمال دستگیری ناگهانی و بدون علت احتمالی."

گسترده تر شکایت استدلال می کند که "سوء استفاده از اقدامات" از ماموران فدرال را نقض قانونی محدودیت در اجرای قانون فدرال فعالیت های است که اجازه می دهد تا عوامل مستقر می شود تنها برای محافظت از اموال فدرال.

اما شاکیان نیز قول مقامات دولتی عنوان کرد و گفت: این عوامل وجود دارد به " 'سرکوب' تظاهرات علیه خشونت پلیس توسط 'tak[ing] بیش از' پورتلند."

"مشتریان ما در پورتلند در حال مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح حقوق. فدرال اجرای قانون نباید حمله به این زنان شجاع برای صحبت کردن برای آنچه آنها باور دارند" گفت: Deana ال-Mallawany مشاور در حفاظت از دموکراسی است. "قصد دولت استقرار ماموران فدرال در پورتلند به نظر می رسد برای سرکوب سخنرانی رئیس جمهور ندارد. مهم است که برای بررسی این غیر قانونی سیاست دولت در حال حاضر قبل از آن مجاز است به گسترش به سایر شهرستانها در سراسر ایالات متحده"

در بیانیه ای در روز دوشنبه DHS توصیف یک "خطرناک و باطل وضعیت" در پورتلند با تظاهر کنندگان در تلاش برای حذف اضافی شمشیربازی که آژانس تا به حال ساخته شده در اطراف هتفیلد دادگاه فدرال در هفته گذشته.

آن گفت که زمانی که فدرال افسران چپ دادگاه به دفاع از حصار "تظاهر کنندگان در پاسخ با پرتابه ملات سبک آتش بازی و لیزر است که می تواند باعث کوری دائمی."

گروه گفت: افسران 10, دستگیری نه برای حمله به یک افسر فدرال و یکی برای نقض یک منطقه پرواز ممنوع با یک هواپیمای بدون سرنشین.

دولت و مقامات محلی می گویند که ماموران فدرال حضور معطوف کرده است گفتگو و تشدید تنش ها و به طور فزاینده ای خواستار حذف آنها.

پورتلند شهردار تد ویلر بود که اشک با گاز کشته در یک جمعیت در هفته گذشته یکی از شش شهرداران که به قلم یک نامه روز دوشنبه درخواست از کنگره برای تصویب قانون برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از استقرار فدرال اجرای قانون به شهرستانها بدون رهبران محلی' رضایت.

اشخاص دیگر در اورگان کاوش راه های قانونی برای محدود کردن اقدامات ماموران فدرال.

پنج شنبه گذشته یک قاضی فدرال به طور موقت مسدود افسران آگاهانه با هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در پورتلند شد. و در روز جمعه متفاوت قاضی فدرال را رد اورگان دادستان کل درخواست برای سفارش ضابط موقت گفت: دولت فاقد جایگاه قانونی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب