TTC بررسی پناهندگان خانواده شکایت از لحاظ نژادی متهم برخورد با راننده اتوبوس

داشتن جان سالم به در برد موشک حملات و بمب گذاری های بومی خود را در سوریه Samr Chehab Abdulkarim و فرزندان او د

توسط MINERALNEWS در 30 بهمن 1398

داشتن جان سالم به در برد موشک حملات و بمب گذاری های بومی خود را در سوریه Samr Chehab Abdulkarim و فرزندان او در نهایت احساس امن در کانادا.

اما برای چند لحظه زمان در اخیر روز شنبه تورنتو مادر پنج ترسید او در مورد از دست دادن دخترش در چه خانواده معتقد بود نژاد به اتهام برخورد با TTC راننده باعث این واقعیت Abdulkarim می پوشد حجاب.

خانواده شکایت با آژانس حمل و نقل. حمل و نقل تورنتو سخنگوی کمیسیون هیلی Waldman گفت: این سازمان دریافت کرده است شکایت است و به دنبال آن است.

"من می توانم تایید می کنند که ما در حال بررسی است اما نمی توانم اظهار نظر در جزئیات بررسی" Waldman گفت: ستاره در یک ایمیل.

در حدود 12:45 p. m. on Feb. 1, 40-year-old Abdulkarim برداشت لولو 10 و Abdul, 8, از, ویکتوریا پارک موسسه دانشگاهی که در آن بچه ها خود را هفتگی عربی-کلاس زبان. آنها در southbound مسیر 24 اتوبوس در ویکتوریا پارک خیابان و کاساندرا بلوار و رهبری برای خانه خود را در Thorncliffe پارک.

ممنون برای کانادا استقبال گرم به خانواده پس از آنها آمدند در اینجا به عنوان پناهنده در 2015, Abdulkarim گفت: او همیشه تشویق فرزندان خود را به لبخند و دوستانه به غریبه ها. آن روز لولو و به استقبال راننده اتوبوس با یک لبخند و گفت: "متشکرم" ولی آنها گفتند: ملاقات با "استهزاء" توسط زن سفید در پشت چرخ.

هنگامی که اتوبوس وارد لارنس Avenue East, Abdulkarim و فرزندان او ساخته شده راه خود را به خروج از عقب, اما به عنوان به زودی به عنوان او و عبد متحرك مادر گفت: درهای بسته با لولو هنوز هم با اتوبوس.

دوم تقسیم Abdulkarim گفت: تماشای مادر در حال به دور محور موجب خاطرات زندگی در جنگ زده سوریه شهر حمص که از آنها فرار و ترس مداوم از فرزندان او ربوده.

"من ضرب دیده و در درب. اتوبوس متوقف شد در نور قرمز اما راننده نمی خواهد باز کردن درب به اجازه لولو خاموش" گفت: هنوز متزلزل Abdulkarim. "من وحشت زده شد. من تا به حال هیچ ایده که در آن او دختر من است و اگر من تا به حال با دیدن دختر من دوباره."

در داخل نیم-کامل, اتوبوس, لولو گفت: دیگر مسافران شروع به فریاد راننده او به عنوان فرار به جلو و التماس او را به توقف اتوبوس.

"مردم فریاد, 'بچه است که هنوز هم در اتوبوس. باز کردن درب,'" گفت: لولو یک درجه 4 دانش آموز در Thorncliffe پارک عمومی مدرسه است. "اما راننده به آنها گفت: مادر من سمت چپ من در اتوبوس. او به من لبخند زد و گفت: خوب مامان. او در سمت چپ شما در اینجا.'"

پشت در پیاده رو Abdulkarim گفت که او تعقیب, اتوبوس, Abdul در دو به بعد متوقف صدها متر دورتر از جایی که وحشت زده لولو شده بود اجازه قبلی از طریق درب جلو که راننده متوقف به انتخاب کنید تا یک مسافر.

TTC سیاست می گوید: رانندگان باید اختیار به متوقف کردن یک اتوبوس بین منظم متوقف می شود برای سواران بیان یک نیاز واقعی برای خروج خودرو بدون در نظر گرفتن زمان از روز ارائه آن را امن برای انجام این کار.

Samr Chehab Abdulkarim, left, son Abdul, daughter Lulu, and husband Khalil Aldroubi, are shown in their Thorncliffe Park home this week. The Syrian refugee family has complained to the TTC about an incident in which Lulu was stranded on the bus and separated from her mother after the doors abruptly closed.

بلافاصله پس از این حادثه گفت: Abdulkarim به نام او به شوهر, خلیل Aldroubi بود که در ووقن در آن زمان برای یک کارگاه آموزشی برای تبدیل شدن به یک نگهبان امنیتی است.

Aldroubi, 43, گفت که او و همسرش هنوز هم لرزاند.

"من شوکه شده بود. نمی توانستم باور کنم چه اتفاقی افتاده است (در اتوبوس)" گفت: Aldroubi که خانواده از جمله سه بزرگسالان و کودکان — همه با استفاده از TTC به اطراف شهر.

او گفت: در سوریه, او و همسرش بسیار محافظ از کودکان چسبیده به آنها را در همه زمان ها و تا به حال به نگه داشتن آنها را از مدرسه به دلیل خشونت و بمب گذاری و آدم ربایی.

"ما از جنگ و ما در اینجا به مبارزه کانادایی" Aldroubi گفت. "اما من دو نفر از بچه های جوان هستند تا ترس و اضطراب به گرفتن اتوبوس در حال حاضر."

در شکایت خود را به TTC خانواده گفت: آنها بر این باورند که حادثه شد نژادی انگیزه با توجه به این واقعیت Abdulkarim می پوشد حجاب.

"دشمنی راننده احساس نسبت به (Abdulkarim) باعث راننده به نامناسب استفاده از قدرت خود به عنوان یک TTC راننده برای جدا کردن او از فرزند خود را کنید و سعی کنید به دلالت Samr به عنوان یک مادر بد" گفت: این شکایت در زمینه Feb. 3 دو روز پس از این حادثه با کمک از یک دوست خانوادگی.

در حالی که TTC تایید آن توسط کاوش, خانواده, شکایت, این امر نه فاش کردن هویت راننده و انتشار هر گونه فیلم در تحقیقات. Abdulkarim و بچه ها او را گفت: آنها ندارد شرح راننده اتوبوس دیگر از آن او یک زن سفید چون همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

با توجه به TTC, سیاست, اعضای عمومی می توانید درخواست فیلم از تمام ایستگاه های مترو و قطار و اتوبوس و تراموای و LRT وسایل نقلیه, اما این فیلم تنها ذخیره شده به مدت 72 ساعت و رسمی آزادی اطلاعات درخواست باید در داخل ساخته شده است که قاب زمان.

Aldroubi گفت: او نه گفته شده توسط TTC اگر این فیلم از خانواده اش تجربه در اتوبوس حفظ شد و امیدوار است مسافران که شاهد این حادثه به جلو خواهد آمد. بعد از آن روز خانواده را متوقف کرده است و در نظر گرفتن مسیر 24 اتوبوس شده است و به عربی کلاس. این تنها دومین بار از آنها گرفته شده بود که مسیر همراه مشغول شاهراه.

عمر خان دوست است که به کمک خانواده خود را با شکایت گفت: آنچه اتفاق افتاد به مادر و فرزندان او غیر قابل قبول بود.

"من جوان برادرزاده خودم. من نمی توانم تصور کنید که چگونه ترس لولو باید احساس (بودن) در گیر است که اتوبوس و از مادر جدا شده گفت:" خان که شناخته شده خانواده پس از سال 2016. "این فقط بی اعتقاد است که آن را می خواهم حتی اتفاق می افتد در شهر است."

Nicholas Keung


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب