بریتانیا و رهبر ایجاد ضد نژادپرستی پانل; منتقدان می خواهید بیشتر

لندن – نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه گفت که او را به ایجاد یک کمیسیون برای نگاه چه بیشتر می تواند انجام شود برای مبارزه با نابرابری نژادی در انگلیس در یک حرکت است که پس از دو هفته از اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. مخالفان را متهم کرد که دولت محافظه کار از امید بستن برای صحبت به جای عمل است.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف روزنامه جانسون گفت: بدن را در “همه جنبه های نابرابری در اشتغال در سلامت نتایج علمی و تمام دیگر جنبه های زندگی است.”

“آنچه که من واقعا می خواهید به انجام به عنوان نخست وزیر این است که تغییر روایت بنابراین ما توقف حس قربانی و تبعیض” او نوشت. “ما تمبر از نژادپرستی و ما شروع به یک حس واقعی از انتظار موفقیت است. که در آن من می خواهم برای رسیدن به, اما آن را نمی خواهد بود آسان است.”

دهها هزار نفر از مردم به خیابان آمده اند در صدها نفر از تظاهرات در سراسر انگلستان پس از فلوید کشته شد, on May 25, خواستار, که بریتانیا در مقابله با سابقه خود از امپریالیسم و نژادی و نابرابری.

جانسون بارها متهم شده است در طول سال از ساخت نژادپرستانه یا توهین آمیز و اظهارات که او کاهش یافته است به عذرخواهی می کنیم. او به نام پاپوآ Guineans آدمخوارها استفاده موهن اصطلاح “piccaninnies” برای اشاره به اعضای کشورهای مشترک المنافع و در مقایسه با زنان مسلمان که فصل رو پوشش حجاب به “نامه جعبه.”

جانسون گفت: “بدن را بررسی “تبعیض است که بدون شک وجود دارد” در جامعه خواهد بود و به نظر می رسد در مناطق از جمله آموزش و پرورش و بهداشت و عدالت کیفری.

او گفت: این امر همچنین نگاه “گسترده تر نابرابری” از جمله عملکرد ضعیف تحصیلی از طبقه کارگر سفید پسران و تولید توصیه هایی در پایان سال است.

مخالفت حزب کارگر مجلس دیوید Lammy نویسنده از یک دولت-سفارش 2017 گزارش در بریتانیا اقلیت های قومی و عدالت کیفری دولت را متهم به تاخیر انداخت.

“این احساس دوباره در انگلستان ما می خواهیم چهره, داده, اما ما نمی خواهیم عمل” او گفت:. “زمان برای نقد و بررسی است و زمان برای اقدام در حال حاضر.”

در حالی که دولت می گوید آن را همدردی با هدف از زندگی ماده معترضان جانسون انتقاد کرده است تماس برای حذف مجسمه از چهره های مرتبط با امپراتوری بریتانیا و برده داری.

هفته گذشته تظاهرکنندگان سرنگون یک مجسمه از 17 قرن تاجر برده ادوارد Colston در شهر بریستول ریخته و آن را به بندر. که reinvigorated خواسته برای حذف از دیگر آثار تاریخی از جمله یک مجسمه از ویکتوریا امپریالیستی سیسیل رودز در دانشگاه آکسفورد. شهر بریستول است پس از صید مجسمه از آب, اما آن را نمی شود دوباره.

پس از یک مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر وینستون چرچیل در خارج از پارلمان در لندن بود daubed با کلمات “بود نژادپرستانه” مقامات محلی به اجرای آن و دیگر بناهای تاریخی تا به محافظت از آنها را از خرابکاری.

فوتبال اراذل و اوباش و راست فعالان جمع آوری شده در نزدیکی مجسمه چرچیل در روز شنبه تحت پوشش حفاظت از بناهای تاریخی. قدرتهای جهانی به نام یک راهپیمایی برنامه ریزی شده برای جلوگیری از درگیری با آنها و صدها تا حد زیادی سفید نر تظاهرکنندگان به پرتاب اشیاء و مبارزه با پلیس است.

بیش از 100 نفر دستگیر شدند از جمله یک مرد عکس ادرار کردن در کنار یک بنای یادبود به کیت پالمر یک افسر پلیس با ضربات چاقو به مرگ توسط مردی که حمله به پارلمان در سال 2017. اندرو بانک ها 28 التماس کرد گناه روز دوشنبه به اتهام outraging عمومی نجابت و محکوم شد به مدت دو هفته در زندان است.

بسیاری از رسانه های انگلیسی, رسانه های تقابل تصویر از بانک ادرار با یک عکس از همان روز از زندگی ماده حامی پاتریک هاچینسون یک مرد سیاه و سفید که انجام شده برای ایمنی یک خون آلود سفید معترض مورد ضرب و شتم توسط ضد نژاد پرستی در ایران ،

“من مرتب از فقط فکر کردم اگر او باقی می ماند در اینجا او برای رفتن به آن را” هاچینسون گفت: پخش ITN.

“من به خودم فکر کردم اگر سه تن دیگر از افسران پلیس که در اطراف ایستاده زمانی که جورج فلوید به قتل رسید,تا به حال فکر در مورد مداخله و توقف همکار خود را از انجام آنچه که او انجام شده بود مانند آنچه ما انجام دادیم جورج فلوید خواهد بود امروز زنده,” او گفت:.

جانسون محکوم خودخوانده مجسمه مدافعان به عنوان “یک بار از راست اراذل و اوباش” و اراذل و اوباش و گفت: “هیچ چیز وجود دارد که می تواند بهانه ای رفتار خود را.” اما او همچنین گفت: این اشتباه بود برای حمله به مجسمه چرچیل.

بریتانیا در زمان جنگ نخست وزیر است که احترام بسیاری را در انگلستان به عنوان مردی که به رهبری این کشور به پیروزی در برابر آلمان نازی است. اما او همچنین مدافع سرسخت امپراتوری بریتانیا.

جانسون که نوشته شده و یک زندگینامه چرچیل گفت: آن را به “ارتفاع دیوانگی” به او را متهم به نژاد پرستی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“من به مقاومت با هر نفس در بدن من هر گونه تلاش برای حذف این مجسمه از میدان پارلمان” او در این تلگراف اگر چه وجود داشته است و هیچ نگاهی به مجسمه پایین و خواستار حذف آن.

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>