UC رجنت تعویق انداختن رای در شهریه, افزایش, آزمون شنبه با استناد به کروناویروس ابهامات

دانشگاه کالیفرنیا رجنت نمی خواهد رای بر افزایش شهریه به عنوان برنامه ریزی شده در این هفته به دلیل coronavirus بحران ایجاد کرده است بیش از حد قطعیت رئیس هیئت مدیره جان پرز گفت.

پرز گفت که او و رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو در مشورت با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پردیس روسا و دیگران بر این باورند که “نه یک زمان مناسب” برای حرکت به جلو در شهریه پیشنهاد.

“در این لحظه از قطعیت بزرگ, اضافه کردن یک تغییر به افرادی که نمی تواند به طور کامل پیش بینی نیست البته حق عمل” او گفت:.

پرز همچنین گفت که برنامه ریزی شده بحث در مورد اینکه آیا UC سیستم باید همچنان به استفاده از SAT و ACT آزمون برای پذیرش تصمیم خواهد بود معوق به جلسه آینده.

تبلیغات

رجنت برنامه ریزی شد برای رای دادن در یک برنامه پنج ساله برای افزایش شهریه و هزینه های آغاز در پاییز سال 2020 برای هر ورودی کلاس و تضمین می کنند که سطح بدون افزایش بیشتر برای شش سال. در زیر پیشنهاد کمک درسی و هزینه ها را افزایش می دهد نرخ تورم به علاوه 2 ٪ برای کلاس ورود به این سقوط و در مقادیر کمتر برای موفقیت کلاس ها از طریق 2024-25.

این طرح را کاهش خالص هزینه حضور برای بیش از 100 ، 000 UC دانش آموزانی که نیاز به دریافت کمک های مالی مبتنی بر. چرا که یک سوم از هر دلار شهریه می رود به UC کمک های مالی, استخر, بنابراین بالاتر شهریه را افزایش می دهد در دسترس اعطای دلار است.

این دانشگاه همچنین امیدوار به استفاده از شهریه های اضافی برای کمک به درآمد نزدیک پیشرفت تحصیلی شکاف, افزایش ثبت نام کالیفرنیا دانش آموزان گوشت گاو تا دانشگاهی, پشتیبانی, افزایش دانشکده حقوق و تعمیر پیری زیرساخت ها است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im