مزرعه شاهدانه بود یک مدل کالیفرنیا قانونی میباشد. پس از آن آمد یک کلانتر حمله

به صنعت ماری جوانا بوستر و سانتا باربارا کانتی مقامات بری با نام تجاری یکی از "خوب بازیکنان" دیرین ژربرا دیزی

توسط MINERALNEWS در 26 بهمن 1398

به صنعت ماری جوانا بوستر و سانتا باربارا کانتی مقامات بری با نام تجاری یکی از "خوب بازیکنان" دیرین ژربرا دیزی رشد که تن به تن حشیش به عنوان فقط یک نوع جدید از گل در گلخانه.

زمانی که مقامات شهرستان به خبرنگاران گفت یک تور از یک مجوز رشد در سال گذشته آنها برداشت تجاری عملیات در Foothill جاده به نمایش گذاشتن چگونه مقررات خود را مشغول به کار بودند و آن را همه اما غیر ممکن است برای منحرف کردن ماری جوانا به بازار سیاه است.

3078944_la-me_santa-barbara-pot-grows_ALS_

وسیع ردیف از رشد ماری جوانا در از 300 ، 000 فوت مربع از گلخانه در ارریو ورد در کارپینتریا.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

در ماه گذشته Santa Barbara County sheriff نشان داد چین در این مرتب عکس فوری. در Jan. 22 کارآگاهان در خدمت یک حکم جستجو در مزرعه و گزارش, پیدا کردن یک ذخیره کردن بیش از 100 گالن متمرکز روغن شاهدانه استخراج یک آزمایشگاه و شواهد از "خاموش-کتاب" فروش" — همه غیر قانونی است.

تبلیغات

"آنها در نظر گرفته شد به مرتب کردن بر اساس مدل" گفت: Bernard Melekian سابق undersheriff شد که شهرستان شاهدانه تزار در ماه گذشته. او دست هایش را در مورد سلف خود را با در نظر گرفتن بار در یک تور از مزرعه است. "من می دانم وجود دارد برخی از طنز وجود دارد."

او افزود که این سیستم ردیابی است که "هیچ جا در نزدیکی و در حال اجرا" و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کلانتر جستجو.

3078944_la-me-santa-barbara-pot-grows_27_ALS

گیاهان ماری جوانا در کارپینتریا دره که در آن مقامات مجاز از متراکم ترین غلظت گلدان مزارع در آمریکا

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

لیونل نف یک منتقد از گسترش شاهدانه در منطقه گفت: "هیچ کس را شگفت زده بود" با این حمله در نام تجاری Arroyo Verde مزرعه یکی از بسیاری از عملیات متهم رسوب هوا در کارپینتریا.

"اگر آنها خوب بودند اپراتورها آنها را گرفته اند جامعه به حساب از آغاز است."

نف امیدوار است که این حمله نشانه آن است که Melekian در حال رفتن به یک نگاه سخت در سیاسی متصل کشاورزان از مسئولان شهرستان باید در گذشته است.

نام تجاری, 57 ، برجسته عضو یکی از این دو هلندی خانواده — مارک و ون Wingerdens — آورده است که برش-گل صنعت به کارپینتریا دره دهه پیش. این قبیله در هم تنیده شده و در حال حاضر در حال رشد ماری جوانا در آنها متعدد آلاینده گلخانه در شمال شهر است.

بری با نام تجاری شده است با نفوذ در این شهر فقط 13000 است. او فعال در لاینز و روتاری باشگاه و یکی از 15 عضو از گروه صنعت کپور تولید کنندگان (شاهدانه Assn. مسئول تولید کنندگان). در ماه اوت گروه توافق کردند که برای اهدای $189,000 به کارپینتریا Unified School District. در ماه سپتامبر او و همسرش میزبان یک, جمع آوری کمک برای دختران محلی, Inc. و اهدا $10,000 برای جدول خود را. جشن و سرور به ارمغان آورد و در بیش از 250.000 دلار است.

3078944_la-me_santa-barbara-pot-grows_ALS_

دنیس Bozanich این شهرستان سانتا باربارا رسمی که اجرا شهرستان ماری جوانا برنامه بازرسی از یک تند باد در ارریو ورد در ماه مه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

ژان. 22 حمله برجسته چگونه کمی مقامات دانست و در مورد عملیات آنها مورد تایید دولت برای صدور مجوز.

در دو سال گذشته شهرستان سرپرستان رای به اجازه رشد می کند از اندازه نامحدود و تعداد با کمی و یا بدون بررسی, تبدیل یک شهرستان معروف برای شراب مزه و دیدنی خط ساحلی به کالیفرنیا جدید و غیر منتظره ناحیه سرسبز از ماری جوانا کشت.

تبلیغات

نام تجاری و دیگر تولید کنندگان بودند به شدت درگیر در حال توسعه شاهدانه, سیاست, استخدام, لابی, وکیل مدافع, و ارتباطات شرکت, ساخت, کمک های مالی به مبارزات سیاسی. نام تجاری کمک $10,000 به دو شهرستان ناظران پیشرو تلاش: $8,000 به دس ویلیامز و 2000 دلار به استیو Lavagnino.

غیر قابل تنظیم با عجله از کاشت موجب درگیری از سواحل جنوبی به سانتا ماریا. در این شهر ساحلی همسایه ها و بچه های مدرسه شکایت در مورد گیاه مرداب مانند بو در حالی که ساکنان دیگر و برخی از کسب و کار شمارنده که شغل و درآمد مالیاتی خوبی برای اقتصاد محلی.

تابستان سال گذشته تولید کنندگان در شهرستان سانتا باربارا تا به حال به دست آمده بیشتر دولت مجوز از اماکن مانند هومبولت و مندوسینو. هومبولت در حال حاضر کمی لبه های سانتا باربارا, که پس از واکنش با قرار دادن یک کلاه بر تعداد کل هکتار است که می تواند کشت شود با گلدان countywide.

در Jan. 20, وکیل مدافع برای یک ائتلاف از منتقدان این صنعت با ارسال نامه ای به آمریکا وکیل در لس آنجلس درخواست برای راه اندازی "بررسی حشیش تجاری کشتکار که عامل در 1000 فوت از مدارس." این درخواست به دنبال اجرای مقابل این شهرستان تحت مدنی, حقوق قانون با استناد به "اثرات مهلک در نزدیکی مدارس با حضور عمدتا اسپانیایی کودکان است."

هنگامی که بار سفر تسهیلات دنیس Bozanich این شهرستان اجرایی که مشغول به کار با سرپرستان برای ایجاد شاهدانه سیاست گفت: سیستم ردیابی و بازرسی های منظم آن را دشوار است برای تولید کنندگان برای منحرف کردن حتی 2 درصد از محصول خود را به بازار سیاه است.

نام تجاری مدیر که خواسته بود به نام در این زمان بیشتر بود شک و تردید است.

"بسته به اینکه چگونه این اپراتور می خواهد به بازی روی سیستم من مطمئن هستم که وجود دارد راه برای انجام آن است." "از این همه بستگی دارد در یک همکاری بین خوب اپراتورها و شهرستان و دولت است."

3078944_la-me-santa-barbara-pot-grows_16_ALS

کود است مخلوط با آب در گلخانه برای تغذیه گیاهان شاهدانه. معلمان در مدارس نزدیک به چنین عملیات باید در مورد شکایت از بوی.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

اظهار داشت: هدف از سانتا باربارا را کشت برنامه را به ده ها میلیون نفر در مالیات بر درآمد. اما هیئت ناظران هدایت Bozanich ویلیامز و Lavagnio ایجاد یک سیستم با موفقیت ،

برای یکی از آنها رای دادند و 4% مالیات بر تولید ناخالص رسید به جای مالیات بر اساس مجوز مربع از محصول. چرا که این شهرستان هیچ دسترسی به دولت ردیابی داده ها و تولید کنندگان عمل در نقد جهان با کم و یا هیچ بانکی سوابق جمع آوری مالیات را تا به حال به خود تکیه می کنند کلمه در مورد چه مقدار از آنها ساخته شده است.

مشاوران گفت: در ماه فوریه 2018 که این شهرستان می تواند انتظار می رود برای جمع آوری بین $15 میلیون و 22 میلیون در سال از 47 هکتار مجوز به رشد که در آن نقطه.

نزدیک به شش بار است که تعداد هکتار 275 هستند که با مجوز در حال حاضر سوابق نشان می دهد.

اما در سال و نیم گذشته در این شهرستان با دریافت تنها $9.76 میلیون.

به عنوان یک شاخص به چه مقدار از شاهدانه است که جاری شدن سیل در بازار زیرزمینی: کلانتر جستجوهای از 29 بدون مجوز اپراتور و 15 آنهایی که دارای مجوز تبدیل $294 میلیون ارزش غیر قانونی محصول Melekian گفت. و با چند محصول, چرخه, این اپراتور می تواند داشته باشد تا به حال چندین بار این مبلغ در طول یک سال است. در همان زمان مجوز تولید کنندگان گزارش تنها $167 میلیون حقوقی درآمد در سال مالی گذشته به این شهرستان است.

کلانتر سخنگوی Raquel Zick گفت: رسیدگی به برند که ادامه دارد. کلانتر جستجو با نام تجاری چهار بسته ظن است که او "در حال رشد و پردازش ماری جوانا در خارج از مجوز بسته و همچنین در اختیار داشتن و فروش شاهدانه خام (نفت) بدون مجوز است."

کارآگاهان کشف "خاموش-کتاب [بازار] فروش ماری جوانا در ارتباط با مزرعه" کوچک فرار رهایی آزمایشگاه در حدود 20 پوند ذخیره شده به طور غیر قانونی شاهدانه و "1000 پوند از شاهدانه خام." آن مقدار از نفت خام به فروش می رسد عمده فروشی خواهد بود ارزش بین 1.1 میلیون دلار به $1.6 میلیون نفر در کالیفرنیا قانونی بازار خیلی بیشتر از دولت با توجه به صنعت خودی.

کپور تولید کنندگان که به شدت درگیر در تهیه این شهرستان سیاست ماری جوانا گفت: با نام تجاری خود استعفا داد عضویت پس از حمله. نام تجاری بازگشت نیست تماس ها و ایمیل ها به دنبال نظر.

فقط چهار روز قبل از کلانتر, جستجو با نام تجاری باز مزرعه خود را به 100 "اعضای انجمن" برای یک تور که احتمالا شامل نمی شود استخراج آزمایشگاه است که شناخته شده به منفجر شدن اگر نه انجام شده به استانداردهای حرفه ای.

"ما عاشق برای به اشتراک گذاشتن چگونه ما به گیاهان کمک کرده اند را به کمک به کسانی که در نیاز" با نام تجاری گفت ساحلی مشاهده مجله. "من تا به حال یک روز بزرگ های ما فوق العاده مزرعه با مردم است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن