نخست وزیر تایلند دستور حمله به انداختن Red Bull قلمه مورد

بانکوک - تایلند نخست وزیر در پاسخ گفت: به رشد عمومی دیوانگی با سفارش یک کاوشگر به حذف از اتهامات جنایی علیه یک

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

بانکوک - تایلند نخست وزیر در پاسخ گفت: به رشد عمومی دیوانگی با سفارش یک کاوشگر به حذف از اتهامات جنایی علیه یک تایلندی وارث ردبول نوشیدنی انرژی ثروت متهم به قتل یک پلیس در یک hit-and-run تصادف هشت سال پیش.

این مورد مربوط به Vorayuth Yoovidhya که خانواده صاحب حدود نیمی از Red Bull امپراتوری برجسته دیرینه اتهامات که ثروتمند و قدرتمند در تایلند لذت بردن از مصونیت از مجازات از قانون است. مجله فوربس لیست ثروتمندترین خانواده ها در تایلند اماکن Yoovidhya خانواده دوم با برآورد ثروت $20.2 میلیارد دلار است.

Vorayuth بهتر شناخته شده با نام مستعار "رئیس" بود می خواستم در ارتباط با هفت. 3, 2012 تصادف رخ داده است که زمانی که او فراری زده و کشته موتور سیکلت پلیس Sgt. مسلح ، Wichean Klunprasert.

تصمیم دادستانی کل به تعقیب ساخته شده بود در ماه گذشته و اعلام کرد روز جمعه گذشته در یک پلیس در کنفرانس خبری.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا را چهارشنبه اعلام کرد که او دستور داده است تا تحقیقات به این دلیل که داد و بیداد بیش از این مورد تحت تاثیر اعتبار سیستم قضایی و پرسنل آن و سازمان. شورای نظامی گفت: لازم بود تا "شروع واقعیت-پیدا کردن روند برای دیدن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است و در آن نقص دروغ و رفع آنها."

"باید عدالت در جامعه اعمال می شود به همان اندازه بدون کلاس تبعیض" او گفت:.

10-عضو کمیته بررسی است که شامل دولت و مجلس متخصصان در قانون همراه با قانون رؤسای بانکوک سه دانشگاه برتر.

بررسی دستور شورای نظامی یکی از چندین برانگیخته با انداختن یک اتهام Vorayuth باعث مرگ بی پروا رانندگی. این اتهام را تمام شده تا 15 سال پس از تاریخ سقوط.

آن را تنها باقی مانده شارژ پس از آنهایی که از سرعت سهل انگاری باعث صدمه به اموال و عدم توقف خودرو به کمک یک قربانی تمام شده تحت قانون از محدودیت.

هر دو مجلس پارلمان اعلام کرد در جلسات تصمیم به رها کردن اتهامات آیا به عنوان اداره پلیس و دادستانی کل. نمایندگان پلیس و دادستانی کل ارائه شده خود را پنج شنبه قبل از خانه کمیته مسئول حقوقی و قضایی و حقوق بشر در امور.

پس از 2012 تصادف Vorayuth وکلا بارها و بارها موفق به قرار دادن هر گونه حضور در دادگاه تا مارس 2017, وقتی یک حکم بالاخره صادر شده برای دستگیری او چند روز پس از او کشور را ترک کرده بود. تایلندی خود گذرنامه بعدها لغو.

Vorayuth در تبعید لذت بردم جت-مجموعه شیوه زندگی, پرواز در خصوصی Red Bull جت برای حضور در فرمول یک مسابقه رفتن اسنوبورد در ژاپن و کروز در ونیز در میان فعالیت های دیگر. یک آسوشیتد پرس تحقیقات آشکار خود را globe-trotting به فعالیت های ایجاد خشم در تایلند است.

در روز جمعه کنفرانس خبری سخنگوی پلیس سرهنگ Krissana Pattanacharoen اعلام کرد که انداختن اتهامات انجام شد با توجه به روش استاندارد و شامل نیست پارتی بازی و یا استانداردهای دوگانه. او نگفت که دقیقا چه انگیزه عمل است.

اما یک سند از دفتر دادستان کل به بیرون درز کرد تایلندی رسانه ها در روز یکشنبه اشاره کرد دو شاهد گفت: آنها تا به حال دیده Vorayuth را فراری سفر با خیال راحت در عرض 80 کیلومتر (50 مایل) در ساعت محدودیت سرعت و موتور سیکلت patrolman بود و بی پروا در مقابل او. آن همچنین با اشاره expers شاهدان به عنوان تعیین کننده است که Vorayuth ماشین شده بود تحت محدودیت سرعت حتی اگر پلیس و کارشناسان پزشکی قانونی قبلا مشخص است که آن را به حال شده است در حال حرکت به عنوان سریع به عنوان 177 kph (110 مایل در ساعت).

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

---

آسوشیتد پرس تصویری روزنامه نگار Tassanee Vejpongsa کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب