امارات متحده عربی به حالت تعلیق ترانزیت پروازهای عربستان سعودی تحمیل حکومت نظامی

DUBAI, United Arab Emirates – امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی در دبی اعلام کرد در اوایل روز شنبه آن را تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در کشور برای دو هفته به مانع گسترش یک ویروس جدید است.

دبی فرودگاه حیاتی hub اتصال اروپا و دیگر کشورهای غربی با کشورهای آسیا و استرالیا است. تعلیق حمل و نقل پرواز وجود دارد اثرات مسافران در سراسر جهان است.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد یک شب که شب مقررات منع رفت و آمد را به اثر شروع دوشنبه از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز.

تصمیم گیری ها و اقدامات چشمگیر اعلام می شود در چه بوده است تدریجی ولی سریع محکم از زندگی روزانه در سراسر ایران و جهان به عنوان دولت در تلاش برای کاهش میزان عفونت های جدید کروناویروس.

اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از ویروس و بازیابی در عرض چند هفته اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به نظر می رسد خوب است. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

بیش از 331,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 14,400 فوت کرده اند. ده ها هزار نفر نیز بازیافت.

در اطراف وجود دارد 26,800 موارد این ویروس تایید در خاورمیانه که بیش از 21,000 از این موارد در ایران و بسیاری دیگر مرتبط به مسافران از ایران.

امارات متحده عربی اضطراری و مدیریت بحران و بدن خود را در سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد و در بیانیه ای در دولت اجرا WAM اخبار آژانس که تصمیم به توقف تمام پروازهای تجاری از جمله حتی حمل و نقل پرواز خواهد اثر را در 48 ساعت.

حمل و نقل هوایی با اقتدار گفت: حمل و تخلیه اضطراری پرواز خواهد بود معاف از این ممنوعیت است.

عربستان سعودی و حداقل هفت کشور دیگر در خاورمیانه در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام پروازهای تجاری به منظور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. چندین کشور در خاورمیانه از جمله عراق سرمایه بغداد و کویت نیز در حال حاضر اعمال شب حکومت.

امارات متحده عربی وزارت امور داخله علاوه بر این اعلام کرد یک شبه است که مردم باید تنها به ترک خانه های خود در خودروهای شخصی خود برای کار و یا لازم است دلایل. همچنین گفت: هر خانواده باید تنها بیرون رفتن در یک خودرو به ازای هر خانوار با حداکثر سه نفر برای خرید مواد غذایی اساسی و تجهیزات پزشکی با توجه به بیانیه های انجام شده در این دولت اجرا WAM news agency.

در این بیانیه گفت: بیشتر اطلاعیه ها خواهد بود ساخته شده در مورد قوانین برای تاکسی ها و حمل و نقل عمومی است که بسیاری از کارگران خارجی و کارگران در سراسر کشور در تکیه می کنند. در این بیانیه هشدار داد که متخلفان صورت می تواند جریمه یا حبس.

امارات متحده عربی نیز اعلام کرد که مراکز مراکز خرید و رستوران ها بسته خواهد شد برای حداقل دو هفته اجازه می دهد رستوران به ارائه خدمات تحویل مواد غذایی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

این تصمیم تحت تاثیر برخی از بزرگترین مراکز و داخل سالن مرکز جاذبه در امارات از دبی و ابوظبی. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه فروشی مواد غذایی تامین کنندگان معاف از ممنوعیت.

کشورهای سراسر خلیج فارس در حال حاضر مدارس بسته ورزشگاه پارک ها و سواحل و مساجد برای عموم از جمله اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر