ایالات متحده می رسد ‘کاهش خشونت’ در مقابله با طالبان در افغانستان

بزرگنمایی این تصویر

تفنگداران دریایی ایالات متحده نگهبانی در مراسم تغییر فرماندهی در Shorab اردوگاه نظامی در ولایت هلمند در ژانویه 2018. Massoud Hossaini/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Massoud Hossaini/AP

به روز شده در 2:15 p. m. ET

ایالات متحده می گوید: آن رسیده است مقابله با طالبان در افغانستان که میسازد از چه چیزی می تواند اولین گام به سوی پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

مقامات دولت صحبت در خواست نامش فاش نشود در کنفرانس امنیتی مونیخ در, می گویند وجود خواهد داشت یک هفت روز “کاهش خشونت” اما مشخص نکرد که آن را شروع می شود. هفت روز به معنای به عنوان یک اولیه اندازه گیری اعتماد.

گام بعدی را شامل امضای توافق بین ایالات متحده و طالبان. که هموار کردن راه برای داخل افغانستان مذاکرات برای تعیین آینده افغانستان و نقش طالبان می تواند در آن بازی می کنند.

ارتش ایالات متحده خواهد شد و نظارت بر کاهش خشونت به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

یک یک هفته ای کاهش خشونت خواهد بود یک تغییر ناگهانی از یکی از خشن ترین سال از 18 سال جنگ است. به طور کلی مقابله با طالبان را غیر روحانی کردن چهار و نیم ماه جدول زمانی برای کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در افغانستان به 8,600 از حدود 12000.

این توافق اولیه کار کرده بود توسط نماینده خاص زلمای خلیل زاد و طالبان بیش از ماه, مذاکرات در دوحه, قطر. آمریکا و طالبان توافق کرده که در تابستان گذشته اما رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از این نزدیکی به آمریکا در ماه سپتامبر پس از ایالات متحده خدمات عضو کشته شد, یک خودروی بمب گذاری شده در کابل ،

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بود که ایالات متحده نزدیک به کار کردن یک معامله پنج شنبه در یک پادکست مصاحبه با Geraldo ریورا. “من فکر می کنم شانس خوب وجود دارد که ما باید یک معامله و ما را ببینید. ما در حال رفتن به می دانم که بیش از دو هفته آینده.”

در مسیر به مونیخ برای یک کنفرانس امنیتی در پنجشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آمریکا و مذاکره کنندگان تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در روزهای اخیر.

“[W]e امیدواریم که ما می تواند رسیدن به محل که در آن ما می تواند کاهش قابل توجهی در خشونت نه تنها بر روی یک تکه کاغذ اما نشان داد در قابلیت در واقع تحویل جدی کاهش خشونت در افغانستان” Pompeo گفت. “و اگر ما می توانید وجود دارد و ما می توانیم نگه دارید که وضعیت در حالی که ما ممکن است قادر به شروع واقعی بحث جدی است که همه افغان ها در یک میز نشسته, پیدا کردن واقعی آشتی مسیر رو به جلو — یک مشکل مجموعه ای از مکالمات اما یکی که دیر شده است.”

این اطلاعیه به شرح زیر اولتیماتوم توسط طالبان در اوایل این هفته برای ایالات متحده در پاسخ به این گروه پیشنهاد یک هفته ای کاهش خشونت. طالبان مقاومت کرده اند موافقت رسمی آتش بس تا بقیه معامله در محل است.

در میان طالبان خواسته است که هر عضو از رئیس جمهور اشرف غنی و دولت های شرکت کننده در مذاکرات وجود داشته باشد فقط به عنوان به طور منظم شهروندان به عنوان مقامات آسوشیتد پرس گزارش می دهد: “طالبان به رسمیت نمی شناسد و حکومت افغانستان حاضر به مذاکره مستقیم با غنی موثر sidelining کابل از این روند است.” اشرف غنی احمدزی آینده نامشخص است به عنوان وجود دارد این است که هنوز هیچ مقام رسمی برنده از سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری.

آمریکا جنگ در افغانستان آغاز شد بیش از 18 سال پیش مدت کوتاهی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: زمان آن را برای سربازان آمریکایی به خانه آمده اما خروج ناتو و نیروهای ایالات متحده می تواند منجر به بی ثباتی بیشتر و خشونت در این کشور مشکل است.

NPR میشل Kelemen و راب اشمیت کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>