ایالات متحده در واکنش به این فاجعه شود برای محافظت از مردم از هر دو طوفان و COVID-19

بزرگنمایی این تصویر در ماه اوت سال 2017, the George R. Brown مرکز کنوانسیون در هوستون شد و بیش از ظر

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

در ماه اوت سال 2017, the George R. Brown مرکز کنوانسیون در هوستون شد و بیش از ظرفیت پس از سیلاب ها از طوفان هاروی هولناک شهرستان. این فصل طوفان جمع پناهگاه — از مدرسه به ورزشگاه گسترده مراکز کنوانسیون خطر تبدیل شدن به عفونت نقاط داغ اگر evacuees بسته به آنها را به عنوان آنها در گذشته است. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

با اوج فصل طوفان هنوز برای آمدن باد از جنوب جوامع در حال دست و پنجه نرم کردن با قطعیت بر این که آیا آن را ممکن است برای تخلیه به پناهگاه بدون خطر coronavirus قرار گرفتن در معرض.

طوفان قدرتمند می تواند در ریشه کن کردن ده ها هزار نفر از مردم در یک زمان هنگامی که coronavirus عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حال افزایش از طریق منطقه. جمع پناهگاه از مدرسه به ورزشگاه گسترده مراکز کنوانسیون خطر تبدیل شدن به عفونت نقاط داغ اگر evacuees بسته به آنها است. پناهگاه هستند موفق توسط صلیب سرخ آمریکا تحت نظارت سازمان مدیریت اضطراری فدرال. اما صلیب سرخ در نظر دارد به پایبندی به دستورالعمل جدید بر اساس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله استاندارد است که می تواند به کاهش ظرفیت پناهگاه به میزان 60 درصد به محلی اضطراری مدیران.

در برنامه ریزی برای یک فصل طوفان است که دانشمندان انتظار دارند به طور غیر منتظره ای فعال FEMA تقلا برای پیدا کردن راه به خانه ممکن است سرریز evacuees از شلوغ پناهگاه است و اصرار اضطراری مدیران به نظر هتل ها خالی سمت چپ توسط رکود اقتصادی به عنوان یک کلید جایگزین.

در عین حال بسیاری از اورژانس مدیران مطمئن نیستید چگونه — و یا حتی اگر به ترکیب هتل را تخلیه نظر دارد. فلوریدا به نظر می رسد ساخته شده اند که بیشترین پیشرفت را در ساختمان شبکه ای از هتل ها به عنوان جایگزین پناهگاه است. اما جزئیات مانند که اتاق حل نشده باقی می ماند. در برخی از ایالت ها از جمله آلاباما, شهرستان اضطراری مدیران می گویند که آنها در حال برنامه ریزی برای تکیه بر هتل ها در همه.

ایالات متحده' چهل تکه در واکنش به این فاجعه برنامه — رهبری محلات و حمایت مالی توسط FEMA — ممکن است به اندازه کافی برای محافظت از مردم در برابر طوفان و coronavirus بر اساس مصاحبه با بیش از دو دوجین مدیریت اضطراری مقامات و کارشناسان.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که عواقب می تواند قبر در بخشی به دلیل تخلیه ساکنان که به پناهگاه به جای ماندن با خانواده و یا کتاب خود را در اتاق هتل هستند بیشتر احتمال دارد به طور جدی آسیب COVID-19 اگر آنها آلوده هستند.

"اینها همان افرادی که کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی, کمتر, بیمه درمانی هستند و بیشتر احتمال دارد که ناشناخته یا غیر قابل کنترل بیماریهای همراه است و ممکن است در معرض خطر بالاتر مرگ یا عوارض ناشی از COVID می گوید:" دکتر امیلی Landon, یک بیماری عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی است. "آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که مردم را از یک وضعیت خطرناک مربوط به طوفان و حرکت آنها را به یک وضعیت خطرناک مربوط به COVID."

بزرگنمایی این تصویر

آسمان منتظر ورود 2018 طوفان فلورانس در داخل یک ایالت کارولینای شمالی مدرسه پناهگاه. بسیاری از کشورهای ساحلی دیرینه کمبود سرپناه. که در حال تشدید این سال با توصیه هایی از صلیب سرخ آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به آسمان تا سه برابر بیشتر از فضای شخصی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

CDC می گوید هتل های "ایده آل" را به عنوان ممکن است پناهگاه

اورژانس مدیران نگران که تکه تکه پناهگاه برنامه ریزی می تواند ترک evacuees بدون پاک کردن جایی برای رفتن هنگامی که یک طوفان روش — و یا آسمان می توانید تا پایان کهنه به امکانات اجتماعی بدون فاصله.

"یک طوفان بسیار قریب الوقوع تهدید به زندگی و ایمنی می گوید:" ژاک هود مدیریت اضطراری مدیر Baldwin County Alabama. "ما باید به کاهش در برابر فوری از دست دادن زندگی, حتی اگر آن را قرار می دهد همه در یک مصالحه موقعیت برای مقابله با و شامل coronavirus."

اورژانس مدیران نیز که از ترس همه گیر خواهد شد نگه داشتن مردم از پناهگاه مگر اینکه آنها نشان می دهد جلوتر از زمان است که تخلیه انجام می شود با خیال راحت. نانسی مک کال یک 75 ساله طوفان کاترینا بازمانده زندگی در Coden علا., ساحلی جامعه در معرض ابتلا به جاری شدن سیل. در گذشته او و خانواده اش به تخلیه یک مدرسه بالا استفاده می شود به عنوان یک پناهگاه. اما مک کال می گوید: او در حال حاضر برنامه ای برای جلوگیری از آن را در تمام هزینه.

"به هیچ وجه روی زمین," او می گوید. "من می خواهم به ماندن در خارج قبل از اینکه من می خواهم تا در آن مدرسه."

مدرسه کوچک است و مردم در آلاباما نشده است با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی با پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله او می گوید:. مک کال زندگی در یک درآمد ثابت و می گوید: او به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه خود, اتاق هتل. چرا که رهبران محلی نیست اولویت بندی هتل ها به عنوان یک پناهگاه جایگزین او احتمالا نمی توانید یک اتاق به صورت رایگان. اگر یک طوفان بد این سال McCall برنامه به درایو کامیون او را به بالای تپه و زیر یک درخت.

FEMA می گوید آن همه گیر خاص طوفان راهنمایی را حفظ خواهد کرد تخلیه امن است. آن توصیه به استفاده از نه تنها از هتل ها اما از کلاس های درس و خالی خوابگاه. "من مطمئن هستم که ما می بینیم بسیار قاطعانه برنامه ریزی و تلاش در سطح ایالتی و محلی در بسیاری از جوامع می گوید:" دیوید Bibo اقدام دانشیار مدیر برای پاسخ و بازیابی در FEMA.

CDC خواستار اضطراری مدیران به اولویت بندی هتل و خوابگاه و پناهگاه بزرگ پناهگاه است. در اخیر وبینار CDC ارشد مشاور بهداشت Mollie Mahany گفت: هتل ها "ایده آل است." آنها را حمام خصوصی و معمولا فرد سیستم های تهویه و بسیاری از آنها در صندلی چرخدار در دسترس اغلب استفاده بیش از استاندارد پناهگاه است.

اما در معرض خطر جوامع ساحلی در تمام ابعاد شده است سرد به تخلیه جایگزین با وجود بالا coronavirus عفونت نرخ.

مانند بسیاری از مکان ها در جنوب شرق هوستون فاقد سرپناه مناسب فضای قبل از همه گیر با توجه به جنیفر هورنای, موسس, مدیر و استاد دانشگاه دلاور اپیدمیولوژی برنامه. شهر COVID-19 و طوفان نقطه داغ برگزار کردن پوشش بسیاری از اتاق های هتل ها. این اولویت بندی امکانات آن را در حال حاضر دارای موافقت نامه با جمله George R. Brown, مرکز همایش های مورد استفاده در طول طوفان هاروی و دانشگاه خوابگاه.

Nickea Bradley, هوستون, معاون مدیر برای مدیریت اضطراری می گوید: هتل نیست یک جایگزین قابل اعتماد به این دلیل که شهر نیست خود آنها و هتل اختیار به نوبه خود به دور evacuees که تست مثبت برای coronavirus.

هوستون نیز مردد به کمک طلب کردن هتل ها به دلیل FEMA کمک مالی ممکن است به اندازه کافی. "آیا FEMA برای پرداخت آن است یا نه من مطمئن هستم که وجود دارد محدود به آنچه که آنها را برای بازپرداخت می گوید:" برادلی. "بنابراین من فکر می کنم که بخشی که در آن وجود دارد کمی احتیاط."

FEMA نیست کنار پول برای اورژانس هتل اجاره. به جای آن قصد دارد تا حدی جبران محلات با بهره برداری از آن 80 میلیارد دلار امداد رسانی صندوق. FEMA می گوید آن را در حال حاضر ارائه پشتیبانی مالی برای جوامع به استفاده از هتل ها به عنوان پناهگاه است. با توجه به Bibo, 40 متحده سه قبیله ای دولت و خاک ایالات متحده باید آن را شنود گذاشته.

سوزان برش یک فاجعه متخصص در دانشگاه کارولینای جنوبی می گوید نگرانی های مالی ضروری می باشد. دولت های ایالتی و محلی با استفاده از هتل ها خواهد بود مسئول برای پوشش یک چهارم از هزینه های احتمالی و مشکلات به دلیل شدت کاهش درآمدهای مالیاتی. اگر حوادث این سال ثابت بزرگ FEMA وعده کمک های مالی ممکن است "تحویل داده نمی شود چون هیچ بودجه در دسترس" برش می افزاید.

بزرگنمایی این تصویر

در این سال فصل طوفان می تواند بزرگ تخلیه. تغییر آب و هوا ساخته شده است که طوفان قدرتمند تر و سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی کرده است یک فعال تر شود. لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ

این سال می تواند به بالا پناهگاه تقاضا

در این سال فصل طوفان افزایش شانس زیادی تخلیه و یک مثال از چگونگی تغییر آب و هوا تکثیر آسیب از بهداشت عمومی بحران. تغییر آب و هوا ساخته شده است که قدرتمند طوفان بیشتر احتمال دارد در طول 40 سال گذشته و بالا آمدن سطح آب دریاها و اقیانوس ها گرم تر را فاجعه بار جاری شدن سیل بیشتر احتمال دارد حتی ضعیف تر از طوفان. سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی کرده است سه تا شش طوفان در سال 2020 در مقایسه با سه عمده طوفان در نمونه های نجومی. در حال حاضر شش به نام طوفان جمع آوری کرده اند در اقیانوس اطلس این سال است. این اولین ثبت است که یک ششم به نام طوفان تشکیل شده است.

فقط شرق, تلفن همراه, Ala., بالدوین شهرستان محل در خلیج مکزیک باعث می شود آن را مکرر طوفان هدف است. آن را به طور معمول می تواند پناهگاه حدود 5000 نفر در طوفان است. شهرستان مقامات می گویند آنها قصد دارند تقریبا سه گانه فضای اختصاص داده شده به هر گروه مهاجر در داخل پناهگاه به طور چشمگیری کاهش ظرفیت. شهرستان ساخته شده است که موافقت نامه رسمی با امکانات اضافی به خانه هر سرریز evacuees اما مجموع ظرفیت پناهگاه هنوز هم سقوط کوتاه از پیش همه گیر سطوح.

اما Baldwin County, مانند بسیاری از جوامع نیست با توجه به استفاده از هتل ها. در استان و در سراسر جنوب شرقی هتل ها اغلب نشستن در طوفان تخلیه مناطق در امتداد ساحل آنها را فاقد صلاحیت به عنوان پناهگاه است. و برخی از جوامع می گویند این امر می تواند بیش از حد دشوار و گران قیمت برای حمل و نقل evacuees چند ساعت داخلی برای هتل ها در شهرهای دیگر.

برنامه ریزان نیز نگران هستند که اگر تخلیه سفارش بیشتر مردم در این سال ممکن است نیاز به سرپناه. بیش از 30 میلیون نفر در حال حاضر در حال جمع آوری مزایای بیکاری و فدرال بیکاری مجموعه به پایان رسید در پایان این ماه بسیاری ممکن است کمبود پول برای فرار از یک طوفان و یا پرداخت برای یک هتل خود را.

اتاق هتل در دسترس بودن نیز می تواند تبدیل به یک مانع می گویند اضطراری مدیران. آسمان که می توانیم اتاق می تواند پر کردن هتل ها به عنوان یک طوفان نقل مکان کرد و به سمت ریزش زمین. اولین پاسخ دهندگان و کارگران سودمند سفر به مناطق فاجعه و آنها کتاب تمام بلوک از اتاق. "آنچه که من نگران این است که ما در حال رفتن به رقابت می گوید:" مایک Sprayberry کارولینای شمالی مدیر از مدیریت اضطراری.

فلوریدا باعث پیشرفت محدود

فلوریدا, با یکی از بزرگترین دولت های امداد رسانی بودجه در ایالات متحده است و ظاهرا دورترین همراه است. دولت ایجاد نقشه های تعاملی است که ویژگی های بیش از 500 هتل ها که ابراز علاقه در خدمت به عنوان پناهگاه طوفان. جارد Moskowitz, مدیر فلوریدا بخش مدیریت اضطراری می گوید او می خواهم که شماره برای رسیدن به 1000 نفر.

اورژانس مدیران همیشه نمی توانید پیش بینی چقدر پناهگاه ظرفیت مورد نیاز خواهد بود. در طول طوفان دوریان در سال 2019, قوی ترین طوفان تا کنون به تهدید فلوریدا Atlantic coast, تنها 11,000 فلوریدا مورد استفاده عمومی فاجعه پناهگاه است. در مقابل در طول طوفان ایرما در سال 2017 350,000 مردم بسته بندی شده به پناهگاه است.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از اتاق در نهایت خواهد شد در دسترس برای فلوریدا. Moskowitz می گوید دولت نمی تواند به کتاب تمام هتل ها جلوتر از زمان. در عوض دولت به احتمال زیاد خواهد شد را وارد کنید قبل از اورژانس قرارداد با هتل ها برای رزرو بخشی از اتاق های موجود برای دولت استفاده کنید.

در حال بارگذاری...

در فلوریدا, میامی-Dade County 82 پناهگاه با 112,000 فضاهای اجتماعی بدون فاصله است و همچنین مذاکره با هتل ها. برای کوچکتر طوفان, شهرستان, مدیر, مدیریت اضطراری فرانک Rollason می گوید او قصد دارد برای باز کردن دو شماره از پناهگاه او به طور معمول به منظور گسترش مردم است. اما برای یک دسته 3 طوفان و یا قوی تر او می گوید: او می تواند نیاز هر یک از کسانی که 112,000 فضاهای. گسترش ظرفیت در خارج از این محدود است زیرا هر ساختمان به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر طوفان. و قوی تر از طوفان بیشتر افرادی که نیاز به تخلیه.

جزئیات دیگر از جمله نیروی انسانی و سلامت-پروتکل های غربالگری نیز باید کار می کرد با هتل ها. و معلوم نیست که در دسترس در اتاق های هتل ها. در فلوریدا, شهرستان اضطراری مدیران تصمیم خواهد گرفت. برخی می گویند که آنها در حال رزرو اتاق خود را برای افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus و یا در معرض خطر بالا برای ابتلا COVID-19. اورژانس مدیران در کشورهای دیگر می گویند که تصمیم گیری در مورد که اتاق می تواند در آخرین لحظه.

در حال بارگذاری...

می تواند FEMA انجام داده اند بیشتر است ؟

CDC توصیه برای برش انتقال خطر در جمع پناهگاه از طریق اجتماعی فاصله بهداشت و سلامت نمایش دما و چک پوشش صورت دست ایستگاه های شستشو و جداسازی مردم با علائم. کارشناسان بهداشت عمومی موافق این مراحل را کاهش دهد اما خطر هشدار می دهند که ممکن است سقوط. "شما هنوز هم قمار" Landon به بیماری های عفونی پزشک متخصص می گوید: با اشاره به امکان بدون علامت گسترش و مشکل از پناهگاه اجرای اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن.

برخی از مدیریت اضطراری کارشناسان ستایش FEMA برای ارائه راهنمایی به دولت های ایالتی و محلی و برای ارائه پشتیبانی مالی.

اما منتقدان می گویند FEMA حمایت مالی کافی نیست. آنها می خواهند این سازمان را به یک دست در رویکرد با دولت و دولت های محلی در یک زمان بی سابقه ای از مشکلات. برنامه ریزی و تلاش شده است "بیش از حد siloed" در سطوح مختلف دولت می گوید: Bryan Koon معاون امنیت داخلی و مدیریت اضطراری برای IEM اضطراری شرکت مشاوره مدیریت.

"به طور معمول ما می گویند هر فاجعه محلی است و آنها نیاز به آمده تا با طرح های خود را," او می گوید. همگرایی طوفان و همه گیر "می تواند بهره مند از یک بیشتر تلاش مشترک برای مطمئن شوید که ما در حال خروج از افراد در این وضعیت است."

Koon می افزاید: "من می ترسم ما گرفتار می تواند کوتاه است."

Huo Jingnan کمک اضافی گزارش به این داستان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de