مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد هنوز به طور کامل در میان Coronavirus بحران

بزرگنمایی این تصویر ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع (راست) در حال قدم زدن با وزیر خزانه داری اس

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع (راست) در حال قدم زدن با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland در کاپیتول هیل در روز سه شنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

Coronavirus بحران به دست آوردن بخار زمانی که رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد از طریق صدای جیر جیر در یک شب جمعه که او جای خود اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney با کارولینای شمالی کنگره و مکرر محرم خوانده شده را علامت مراتع.

نزدیک به سه هفته بعد مراتع است که هنوز هم در حال انتقال به شغل جدید خود را و هنوز استعفا از کنگره است.

او ممکن است در داخل اتاق در کنگره در روز سه شنبه کاخ سفید مذاکرات با سناتورها در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات — اما او هنوز هم تا به حال یک پا پشت در ،

"من هنوز هم یک عضو کنگره" مراتع گفت: یک خبرنگار به عنوان او به سمت چپ اتاق. "میک Mulvaney است که هنوز اقدام رئیس رسمی."

این یک مخاطره آمیز برای کاخ سفید به میان ستاد با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن است دست و پنجه نرم کردن با بحران بهداشت عمومی را تهدید می کند که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تست ریاست جمهوری خود را فقط پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

و مسائل پیچیده هر دو مراتع و Mulvaney باید به طور خلاصه به هر یک شده است در قرنطینه به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض ویروس.

مراتع نشده رای دادند در هر صورتحساب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام رئیس ستاد جمله قبلی چند میلیارد دلار coronavirus بسته است. یک مشاور می گوید مراتع برنامه ای برای استعفا از کنگره در اطراف پایان ماه مارس.

قانون اساسی ممنوع کسی که از خدمت در کنگره و قوه مجریه در همان زمان. اما مراتع شده است در کاخ سفید در داخل و خارج از جلسات. و Mulvaney وجود دارد بیش از حد.

در طی این طولانی انتقال تعدادی از coronavirus موارد در ما ballooned است و از چند صد نفر به بیش از 60 ، 000. و مغلوب ساختن پیشی جستن از حمایت "15 روز به سرعت گسترش" کمپین به سوال که آیا دولت او در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر است که باعث بیش از حد و آسیب های اقتصادی. سنتی, کاخ سفید این نوع از تصمیم گیری خواهد هدایت شود یک رئیس ستاد اما کمی وجود دارد و نشانه ای است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوخته است از طریق ستاد در یک رکورد سرعت در سه سال خود را در دفتر. اولین Reince Priebus بود که هرگز قادر به اهلی رقابت مراکز قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی اخراج شد در تابستان 2017. او جایگزین شد جان کلی که اقدام به آوردن یک کل نظم و انضباط به هرج و مرج مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما کلی ساخته شده سیاسی اشتباه و تلاش خود را در کنترل عینک تهمت که در طول زمان در بر داشت راه برای تضعیف کلی قدرت. Mulvaney که جایگزین کلی به طور موقت به طول انجامید بیش از یک سال اما هرگز این "اقدام" حذف از عنوان خود را. او در زمان بیشتر از یک "اجازه تهمت تهمت" رویکرد اما در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن soured در او بیش از حد.

بزرگنمایی این تصویر

Rep. علامت مراتع برگ Air Force One در ماه نوامبر پس از سفر به کنتاکی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و تشکر. برت اکلاهما. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

کار دشوار در یک زمان دشوار

آن مشخص نشده است چگونه مراتع در نظر دارد برای اجرای سفید خانه دشوار کار حتی بدون یک جهانی همه گیر. افرادی که می دانند مراتع می گویند او ممکن است بهتر به موفقیت از مغلوب ساختن پیشی جستن سه ستاد.

"علامت گذاری به عنوان واقعا خوب درک که رئیس جمهور این است که چگونه رئیس جمهور در عمل" گفت: Jay Sekulow, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلای که مشغول به کار با مراتع از رئیس جمهور را استیضاح دفاع. مدتها قبل از اینکه نام رئیس ستاد مراتع بود مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در صحبت با تلفن تمام وقت. و Sekulow می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به او اعتماد دارد.

"من احساس می کنم که او را برای جلوگیری از هر یک از مناطق مشکل و که او نمی خواهد از تداخل با رئیس جمهور را عامل که مهم است" Sekulow گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مراتع هستند اما آنها به چیزی از سنگی شروع می شود. مراتع نیست تایید او در سال 2016 هر چند همسرش دبی مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد تا به طور منظم به عنوان او ریف در مورد مراتع در سخنرانی.

"همسر من در واقع می خواهم بهتر از او را به صداقت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تجمع پیروزی از انواع در شرق کاخ سفید پس از استیضاح تبرئه. "او نمی داند که من می دانم که او نمی در واقع حمایت از من از سمت راست آغاز, اما, او. و در بدترین روز — راست? — در بدترین روز و بدترین — من به شما بگویم که چرا آن را از من بدتر بود اما نه یکی از آن روز های خوب — او در یک اتوبوس دیگر بسیاری از اتوبوس ها و زنان در سراسر کارولینای شمالی و آنها تور کارولینای شمالی است."

دبی مراتع بخشی از یک گروه از زنان که مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 حق پس از هرزه نظرات او ساخته شده در میکروفن جلوتر از یک Access Hollywood مصاحبه عمومی شد — فیلم که تقریبا نابود تهمت نامزدی.

بزرگنمایی این تصویر

Rep. علامت مراتع و همسرش دبی مراتع در انتظار ورود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ملی مراسم روشنایی درخت کریسمس در ماه دسامبر. مانوئل Balce Ceneta/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مانوئل Balce Ceneta/AP

راکی شروع با ACA لایحه

فقط یک زن و شوهر از ماه به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مراتع و خانه آزادی حزبی او led — تحویل تهمت اولیه شکست در اولین سعی در لغو و جایگزین قانون مراقبت مقرون به صرفه.

"من هنوز هم یک" نه "در این زمان" مراتع به خبرنگاران گفت: در ماه مارس سال 2017. "من به شدت در تلاش برای رسیدن به بله. و من فکر می کنم رئیس جمهور می داند که. من به او گفتم که شخصا."

بدون مراتع و همکار خود را تندرو لایحه به حال کشیده می شود بدون یک رای برای جلوگیری از یک شکست شرم آور. این خانه در نهایت تصویب یک لایحه که مراتع کمک کرده مذاکره است اما در مجلس سنا.

برای مراتع برخورد با رهبران آشنا شد و قلمرو آن نقطه. در 2015, او با استفاده از مبهم خانه روش شناخته شده به عنوان "حرکت به تخلیه صندلی" برای ارسال یک سیگنال به آن "جان بونر" که او می خواست او رفته است.

گرجستان کنگره جودی Hice که در نظر مراتع اچ می گوید: بسیاری از مردم خواست او را به آن را انجام دهد از جمله اعضای این آزادی حزبی.

"اما خوانده شده را علامت می دانستند که در قوانین و او گفت: آن را در قوانین برای بار خواهم گفت:" Hice. "البته بقیه سابقه است. که واقعا او را بر روی نقشه در نظر مردم درک است که او می دانست که این قوانین می دانست که چگونه به بازی و او تا به حال شجاعت به گام تا زمانی که همه چیز مورد نیاز برای انجام شود."

مراتع' حرکت نمی رفتن در هر نقطه. این نوع حرکت می تواند به پایان رسید و سیاسی خود را حرفه ای. به جای آن بونر که اعلام بازنشستگی خود را دو ماه بعد. خانه ایران شلاق استیو Scalise بود که بخشی از بونر رهبری تیم در آن زمان در حال حاضر چیزی جز ستایش برای مراتع.

"شما می دانید علامت گذاری شده است در این موقعیت که در آن او را از تماس رئیس جمهور با توصیه و یا یک ایده و رئیس جمهور گاهی اوقات ممکن است آن را و گاهی اوقات ممکن است اما پس از آن آنها قادر به حرکت رو به جلو پس از آن" Scalise گفت که او فکر می کند تهمت می خواهد مشاوران است که می توان صادقانه با او.

مراتع نیز شناخته شده برای داشتن روابط قوی با دموکرات ها ، او نزدیک بود با اواخر دموکرات مریلند و نظارت رئیس کمیته الیاس Cummings, پاره شدن تا به عنوان او صحبت کرد در کنگره تشییع جنازه. در حالی که کامینگز زنده بود, مراتع آمد و به دفاع از خود زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و پس از او در توییتر و سطل آشغال شهر بالتیمور به عنوان یک "منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر."

بزرگنمایی این تصویر

مجلس نانسی پلوسی و تشکر. علامت مراتع در مراسم نام خانه نظارت کمیته اتاق جلسه برای دیر تشکر. الیاس Cummings, D-Md. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP

نه یک "yes-man'

حزب دموکرات کالیفرنیا Ro خناس گفت: آمار و ارقام وجود دارد حداقل 20 دموکرات ها مراتع می تواند تماس بگیرید تا در هر زمان که می تواند اثبات مفید اگر بیشتر دو حزبی مذاکرات مورد نیاز در coronavirus کمک. Khanna کار با مراتع در دو حزبی جنگ قدرت قطعنامه ای که در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو کرد که Khanna طول می کشد به عنوان یک نشانه مراتع مایل به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

"امید من این است که علامت مراتع است که یک فرد از قد و قامت و ماده و او را به یک" بله-مرد گفت:" خناس. "من فکر می کنم او کسی است که توانایی برای به اشتراک گذاشتن یک پرده چشم انداز با رئیس جمهور. من می دانم که او کرده است."

اما یکی دیگر دموکرات کنگره که به خوبی کار می کرد با مراتع جری کانلی از ویرجینیا فکر می کند که پویا می تواند تغییر زمانی که مراتع است که یک مشاور به جای یک در خارج از محرم و تلویزیون کابلی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"چگونه می توانم شما در حال حاضر انجام این نقش جدید است که نیاز به مهارت بسیار متفاوت و نقش های مختلف برای شما, اگر شما انجام کار خود را؟" کانلی گفت. "در این کشور نوع آن بستگی دارد و این یک سوال باز است."

بزرگنمایی این تصویر

Rep. علامت مراتع R-N. C., مذاکرات در گوشی در ماه دسامبر به عنوان مجلس نمایندگان مورد بحث impeaching جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو اتهامات عنوان شده علیه. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن