آخرین, انگلیسی, فرماندار می گوید هنگ کنگ 'خیانت' چین

دلار هنگ کنگ - آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ گفت: چین خیانت نیمه خودمختار به خاک سفت کنترل بر این شهر آن را

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ - آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ گفت: چین خیانت نیمه خودمختار به خاک سفت کنترل بر این شهر آن را وعده داده بود می تواند در حفظ آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

"آنچه که ما در حال دیدن یک جدید چینی دیکتاتوری" Chris Patten گفت: در مصاحبه ای با تایمز لندن. "من فکر می کنم در هنگ کنگ مردم خیانت شده اند چین که بار دیگر ثابت کرد که شما نمی توانید به آن اعتماد بیشتر از شما می توانید آن را پرتاب."

او گفت که دولت بریتانیا "باید آن را روشن است که آنچه که ما در حال دیدن یک نابودی کامل بیانیه مشترک" یک سند قانونی که تحت آن این مستعمره سابق بریتانیا بازگردانده شد به چین در سال 1997 تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است.

آن را می دهد هنگ کنگ خود را در نظام حقوقی و به سبک غربی آزادی تا 2047. اما ترس و وحشت بسیاری از کسانی که در حال لباس پوشیدن و به دور بعد مقامات کلمپ پایین عظیم طرفدار دموکراسی تظاهرات که لرزاند این شهرستان در سال گذشته است.

هفته گذشته در هنگ کنگ نمایندگان مجلس به شدت انتقاد چین حرکت به امنیت ملی تصویب قانون در این سرزمین که ارائه شد در روز افتتاحیه از چین ملی و قانونی جلسه. آن را ممنوع secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام حرکت "ناقوس مرگ برای درجه بالایی از خودمختاری" که پکن وعده داده بود در هنگ کنگ.

Patten گفت: بار او معتقد بود که "یک کشور دو سیستم" پیمان وارد شده در سازمان ملل متحد خواهد بود به اندازه کافی برای محافظت از هنگ کنگ اقتصاد سرمایه داری و راه خود را از زندگی است.

"چین بازی, آن تلاش می کند به چیز پیچ در خود را به نفع, و اگر شما تا کنون این اشاره خود را 'wolf warrior' دیپلمات سعی کنید به قلدر و هکتور شما را به تسلیم" او گفت:. "این رو به توقف در غیر این صورت جهان در حال رفتن به یک مقدار کمتر در مکان امن و لیبرال دموکراسی در سراسر جهان در حال رفتن به بی ثبات."

به نام او در بریتانیا به انجام بیشتر برای ایستادن به چین و محافظت از هنگ کنگ تحت آن تعهدات قانونی.

"بریتانیا اخلاقی و اقتصادی و حقوقی موظف به ایستادن برای هنگ کنگ," او گفت:. "خطر واقعی این است که ما به طور کامل لنگی در این. ما باید به تعهدات چون ما امضا توافق ... اگر ما نمی هر گونه مسئولیت برای مردم هنگ کنگ و راه خود را از زندگی است که ما باید مسئولیت برای؟"

چین انتقاد کرده است Patten نظرات قبل از. چین وزارت امور خارجه گفت: هفته گذشته در هنگ کنگ چین در امور داخلی و "هیچ کشور خارجی حق دخالت کند."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب