تهمت ضد چین و بلاغت با هدف تقویت ما اهرم

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخت است تا کنون بلندتر اظهارات سرزنش ریخته گری در چین برای COVID-19 گیر

توسط MINERALNEWS در 16 اردیبهشت 1399

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخت است تا کنون بلندتر اظهارات سرزنش ریخته گری در چین برای COVID-19 گیر با هدف گریز داخلی انتقاد از خود رئیس جمهور پاسخ لکه چین شهرت جهانی و ایالات متحده اهرم در تجارت و دیگر جنبه های ایالات متحده-چین رقابت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قول داد برای جریمه کردن چین برای آنچه که مقامات ایالات متحده به طور فزاینده به عنوان یک الگوی از فریب است که محروم جهان با ارزش زمان برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر. باز سالوو نیست در قالب تعرفه و یا تحریم اما در یک طرفه حسابداری از چین رفتار است که می تواند تکان های چینی پایین تر در بازار جهانی شهرت متر است.

وزارت خارجه وزارت امنیت داخلی و کاخ سفید باید همه راه اندازی عمومی تلاش در روزهای اخیر به وضع سر آنها چه می گویند شواهد روشن است که چین سعی در مقیاس وقوع و پس از آن حاضر به ارائه بحرانی دسترسی به آمریکا و جهانی دانشمندان است که می تواند زندگی را نجات داد. بیش از 250 ، 000 نفر کشته شده اند در سطح جهانی از COVID-19 از جمله بیش از 68,000 در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, یک مقام ارشد دولت ایران در تلاش است برای متقاعد کردن جهان است که چین در حال پخش نیست با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری که ممکن است بزرگترین مجازات برای یک شدت افتخار ابرقدرت در حال ظهور. رسمی بود و نه مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

به این منظور دولت را تحت فشار قرار دادند آن چین انتقاد فراتر از مرزهای تاسیس شواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان تکرار و بیان اعتماد به نفس در یک بی اساس نظریه ارتباط منشاء وقوع یک حادثه ممکن است در یک آزمایشگاه ویروس شناسی. مقامات ایالات متحده می گویند که آنها هنوز در حال بررسی موضوع و توصیف شواهد صرفا ضمنی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, ایدز, می گویند در آغوش مفهوم را بیشتر برجسته چین به عدم شفافیت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ABC "این هفته با جورج Stephanopoulos" است که "شواهد زیادی" که این ویروس آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی.

این موسسه که توسط اداره آکادمی علوم چین است که حدود 8 مایل یا 13 کیلومتر از بازار در نظر گرفته است که ممکن است منبع ویروس است. آن را تا انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

Pompeo گفت: چین را رد کرده است آمریکا و سازمان بهداشت جهانی دسترسی به آزمایشگاه. اما تهمت می گوید که او دیده است اطلاعاتی که به او می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه منشاء ویروس. پرسید که چرا او به چنین اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که."

مقامات بهداشتی مشکوک هستند.

"از نظر ما این می ماند نظری" که شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان می گوید از آزمایشگاه تئوری. "اما مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس."

مغلوب ساختن پیشی جستن ایران بیش از یک تعداد انگشت شماری از بالا مقامات اطلاعاتی به او داده اضافی اعتبار مشکل هنگامی که آن را می آید به دولت است اظهارات بر اساس هوش.

"این تصفیه در حال حاضر من ترس و سیاسی جامعه اطلاعاتی در کلید راه" گفت: Mike Morell سابق اقدام مدیر سازمان سیا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما که در حال حاضر میزبان "اطلاعات مهم" پادکست. یکی از نهادهای مهم برای پیگیری حقیقت این است که نرم افزار در آن است."

چین به شدت رد تهمت نسخه از وقایع.

روز دوشنبه چین را رسمی جهانی روزنامه تایمز گفت: Pompeo شد ساخت "اتهامات بی اساس علیه پکن نشان می دهد coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه است.

پوپولیستی تلخیص منتشر شده توسط حزب کمونیست سخنگوی روزانه مردم گفت: این ادعا بودند با انگیزه های سیاسی تلاش برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و منحرف کردن توجه از دولت ایالات متحده خود شکست در برخورد با شیوع.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo مهم اظهارات شده اند در خط مقدم دولت ضد چین شعارهای آمریکا و سازمان های دولتی از جمله وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی شده است تدوین اغلب اطلاعات در دسترس عموم به تلاش برای حمایت از این اتهامات است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

DHS اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس در روز یکشنبه و دوشنبه را متهم به دولت چین از عمد کم اهمیت جلوه دادن دامنه و شدت از گسترش ویروس به منظور خرید بین المللی سهام از تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر لوازم پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری است.

اگر چه هر کشور ممکن است انتظار می رود به خرید مقادیر زیادی از مواد لازم برای مبارزه با یک تهدید عمده برای سلامت عمومی دولت به دنبال به تصویر کشیدن چین اقدامات به عنوان راز غیر مسئولانه و خطرناک برای بقیه جهان است.

یک چنین سند نقشه کشی از منبع باز مواد بر گزارش ها در مورد ناپدید شدن پزشکان چینی که مطرح اولیه هشدار در مورد ویروس و واکنش دولت چین را به اتهام سرکوب و کشتار از نمونه ویروس ها و بسته های مربوطه آزمایشگاه.

همچنین این گزارش چین در اوایل مقاومت به اذعان انسان به انسان انتقال COVID-19 شکست از مقامات بلافاصله بلوک های داخلی و یا بین المللی مسافرت به خارج از ووهان و چین مخالفت خواستار تحقیق بین المللی به این بیماری همه گیر.

تمرکز بر چین می آید به عنوان برگ برنده خود رکورد مواجه شده است و ماندگار نمي شود. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: AP در روز دوشنبه که تهمت بود اول جریان توسط سازمان های اطلاعاتی در مورد ویروس در Jan 23, و سپس دوباره در Jan 28.

ارائه یک نگاه اجمالی نادر را به یکی از حساس ترین دولت ایالات متحده شیوه های بسیار طبقه بندی شده ریاست جمهوری روزانه توجیهی McEnany گفت: "تنها در دومین جلسه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد که این ویروس گسترش در خارج از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: گفته شد که تمام مرگ و میر هنوز هم اتفاق می افتد در داخل چین است و پکن نمی شد های کلیدی داده است. روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به شدت محدود کردن سفر به آمریکا از چین است. کاخ سفید را شرح جلسه تهيه شده توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی یک سخنگوی گفت.

اما اشاره به کروناویروس گنجانده شد در حداقل عبور ذکر است در این نسخه نوشته شده است از هوش توجیهی در Jan. 11 Jan. 14 به گفته یک مقام ارشد دولت ایالات متحده رسمی در جامعه اطلاعاتی, که, گفت که دیگر مقامات از جمله وزیر دفاع علامت Esper جریان شدند.

مقامات تاکید کرد که بسیاری از دولت ایالات متحده توجه در این دوره بود که در ایران پس از کشته شدن پاسداران انقلاب اسلامی سپاه ژنرال قاسم سلیمانی در Jan 3 امریکا و متعاقب آن سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری بیش از تهران است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیمز لاپورتا و متی لی کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب