مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه می تواند به زودی به پایان; الکساندر می گوید هیچ به شهود

واشنگتن - جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی را در مخالفت با تماس شاهدان بیشتر در جمهور دونالد مغلوب ساختن

توسط MINERALNEWS در 11 بهمن 1398

واشنگتن - جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی را در مخالفت با تماس شاهدان بیشتر در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه همه اما بی باک دموکراتیک تلاش برای شنیدن بیشتر در شهادت و افزایش شانس سنا رای خواهد داد imminently به تبرئه بدون جدید شهادت در چند روز.

جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز از مین گفت: اواخر روز پنجشنبه او را رای به اجازه می دهد شاهدان در استیضاح محاکمه ساختمان حرکت برای دموکراتها تلاش است.

اما الکساندر سپس در بیانیه ای گفت: وجود دارد "بدون نیاز به شواهد بیشتری" به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم احتمال رای گیری مجلس سنا در مسیر آن است.

کالینز یک میانه سناتور اعلام کرد تصمیم خود را پس از آن مجلس سنا به این نتیجه رسیدند یک پرسش و پاسخ جلسه با آمریکا رسیدگی به پرونده اتهامات و تهمت وکلا دفاع از او را.

الکساندر منتشر شد بیانیه خود لحظه بعد.

یک رای در شاهد زیر سوال می رود جمعه, می تواند منجر به یک پایان ناگهانی از محاکمه با مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه. یا آن را می تواند روز های هفته اگر نه بیشتر بحث به عنوان دموکرات را فشار دهید برای شنیدن شهادت از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگران.

آن را به چهار اوباما برای شکستن با اکثریت و با پیوستن به حزب دموکرات به نکته نتیجه.

کالینز در بیانیه ای گفت: "معقول ترین راه برای ادامه کار خواهد بود برای خانه مدیران و رئیس جمهور و وکلای مدافع به تلاش برای توافق بر سر محدود و تعداد مساوی از شاهدان برای هر طرف. اگر آنها نمی توانند به توافق برسند و سپس مجلس سنا می تواند انتخاب تعدادی از شهود."

اما الکساندر گفت که "وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم است."

کالینز Aexander و Lsa Murkowski آلاسکا شد بازی بیش از اندازه نقش در فینال ساعت بحث با اشاره سوالات جلوتر از مهم رای. دیگر سناتور جمهوری خواه میت رامنی در ایالت یوتا روشن ساخته است او را برای رای دادن شهود.

Murkowksi جلب واکنش بحث در طول زمانی که او به سادگی: "چرا باید این بدن تماس بگیرید بولتون سفیر?"

الکساندر تنسی گرفته شده توجه فقط قبل از شام شکستن هنگامی که او را مورد سوال تعصب در جلسات تا کنون.

در پاسخ به الکساندر و دیگران دموکرات در کنگره Zoe Lofgren کالیفرنیا از یک میلیون کارمند در طول واترگیت و در حال حاضر یک خانه دادستان گفته این سناتور که نیکسون استیضاح نیز آغاز شده به عنوان یک حزبی پرس و جو. یک اجماع دو حزبی پدید آمده تنها پس از جمهوری خواهان از جمله سرسخت نیکسون حامیان دیدم شواهد کافی برای تغییر ذهن خود را, او گفت:.

"آنها نمی تواند به نوبه خود به دور از شواهدی که رئيس جمهور خود را متعهد به حال سوء استفاده از قدرت و آنها تا به حال برای رای دادن به استیضاح او" Lofgren گفت. ریچارد نیکسون استعفا داد و قبل از او استیضاح.

در حالی که نا امید است که آمریکا و ملحق نشده دموکرات ها در رای گیری برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: سنا — "بزرگترین مشورتی بدن در این سیاره" — یک فرصت جدید.

الکساندر پس از سوال خود را پنج شنبه شب مشورت با کارکنان کلیدی دستیار به میچ مک کانل رهبر اکثریت. به عنوان سناتور شکست برای شام الکساندر و Murkowski ملاقات خصوصی.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در ماه گذشته به اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور انداختن اوکراین و ایالات متحده آمریکا-اوکراین روابط. دموکرات ها می گویند تهمت خواسته او آسیب پذیر متحد برای بررسی جو بایدن و افشا و خنثی تئوری های 2016 انتخابات دخالت به طور موقت متوقف امنیتی آمریکا به کمک به این کشور در مبارزه روسیه در مرز خود را. مقاله دوم از استیضاح می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس مسدود خانه کاوشگر در راه است که در معرض تهدید این کشور سه شاخه سیستم کنترل و توازن.

پنجشنبه شهادت شامل افزایش درخواست به سناتورها-به-هیئت منصفه که تصمیم خواهد گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت یا متوقف کردن یک رئیس جمهور که دموکرات ها می گویند تلاش برای تقلب در انتخابات آینده را دوباره و یا به تعطیل استیضاح که جمهوری خواهان اصرار دارند که هرگز بیش از یک حزبی حمله.

"اجازه دهید به کشور محاکمه آنها می تواند افتخار" گفت: تشکر. آدام شیف سرب دادستان برای آمریکا. آمریکایی ها گفت: می دانم آنچه در آن طول می کشد برای یک محاکمه عادلانه. او ارائه شده به فقط یک هفته برای رسوبات جدید شاهد جرقه بحث جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اریک Herschmann اعلام دموکرات ها هستند و تنها تعقیب رئیس جمهور به دلیل آنها نمی تواند ضرب و شتم او را در سال 2020 است.

"ما اعتماد مردم آمریکا به تصمیم می گیرید که باید رئیس جمهور ما" Herschmann گفت. "به اندازه کافی به اندازه کافی است. توقف همه از این است."

مک کانل شد زحمتکش به نگه داشتن در روز جمعه رای گیری در برنامه حتی به عنوان محاکمه شد کشف شواهد تازه از بولتون کتاب جدید و بالا بردن آلارم در میان دموکراتها و برخی جمهوریخواهان در مورد تهمت وکیل بحث دفاع.

در یک روز پس از جیر تهمت وکیل Alan Dershowitz شکایت در مورد تصویر خود را یکشنبه شب شهادت زمانی که او گفت: یک رئیس جمهور است که اساسا ایمنی بدن از استیضاح اگر او معتقد است که اقدامات خود را به "منافع ملی."

که ایده سرخوردگی برخی در داخل کاخ سفید است که احساس Dershowitz ادعای غیر ضروری بود و التهابی — irking سناتور با بحث ادعای گسترده قدرت اجرایی است. اما کسانی که مقامات آن را از چپ به Dershowitz به دور با احتیاط آن است که هر دولتی کاخ سفید عقب نشینی خواهد بود بازدید ضعیف توسط رئیس جمهور.

"من گفت: هیچ چیز مانند این که" استاد بازنشسته توییتی پنج شنبه.

کلمات خود را پنج شنبه شب: "هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در جهت منافع عمومی است. و اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را برگزیده است در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح."

در مورد خواسته آن را به عنوان یکی از اولین سوالات چهار شنبه دموکرات شیف گفت: "ما آموخته است که هیچ چیز در نیم قرن گذشته?"

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

شیف به خود جلب کرد در این درس از دوران نیکسون به یک هشدار "عادی سازی بی قانونی" در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

"این استدلال اگر رئیس جمهور می گوید که نمی توان آن را غیر قانونی - موفق هنگامی که ریچارد نیکسون مجبور به استعفا" شیف گفت: سناتورهای. "اما این استدلال ممکن است موفق در اینجا در حال حاضر است."

"این است که یک جمهوری موز" گفت: تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. رد کاخ سفید مشاور پیشنهاد وجود دارد هیچ کار اشتباهی با خارجی به دنبال انتخابات دخالت.

دموکرات ها همچنین یک ویدیو نشان دادن چند بار مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزات انتخاباتی.

رئیس جمهور معتقد است که بارها و بارها خود را در ارتباط با اوکراین شده اند "کامل است."

جمهوری خواهان Collins, رامنی و Murkowski همه ابراز علاقه به شنیدن از بولتون و دیگران است.

در مجلس سنا تقسیم 53-47 با اکثریت جمهوریخواه حداقل چهار اوباما باید به همه دموکرات ها برای رسیدن به 51 رای مورد نیاز برای تماس شاهدان تصمیم بگیرند که چه کسی تماس بگیرید و یا تقریبا هر چیز دیگری در دادگاه.

قاضی جان رابرتز, ریاست اتاق بازرگانی و فیلدینگ سناتور' سوالات برای محاکمه, می تواند یک کراوات اما به نظر می رسد بعید است.

رئیس دادگستری انجام اعمال اقتدار پنج شنبه با خیره کننده عمل متقابل به یک سوال مطرح شده توسط ایالت و سناتور " رند پل از کنتاکی طراحی شده به افشای آن آشنا هنوز هم ناشناس whistleblower که شکایت در مورد تهمت تلفن تماس با رئيس جمهور جدید اوکراین منجر به استیضاح پرس و جو.

رابرتز ارتباط برقرار کرده و از طریق کارکنان خود را به مک کانل را که او نمی خواهید به خواندن whistleblower نام با توجه به یک جمهوری خواه غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی مکالمه و اعطا شده اند.

"افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده," او گفت:.

سناتورها باید با اعزام بیش از 100 نمایش داده شد بیش از دو روز. پرسش از احزاب رهبران سناتور در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات در برابر تهمت و حتی دو حزبی ائتلاف از هر دو طرف راهرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می گوید: خانه 28,000-صفحه پرونده علیه رئیس جمهور و 17 شاهدان فعلی و سابق امنیت ملی مقامات سفرا و دیگران که شهادت در خانه مجموعه مقالات — کافی هستند.

به جای تهمت وکلا متمرکز برخی از وقت خود را در روز شنبه refloating اتهامات علیه بایدن و پسرش هانتر بایدن که در خدمت در هیئت مدیره یک شرکت گاز در اوکراین در حالی که پدر او معاون رئيس جمهور شد.

تشکر. Val Demings D-Fla., در پاسخ به یک سوال گفت: Bidens باید کمی به سنا در مورد تهمت را تلاش برای "لرزش" اوکراین برای انتخاباتی خود را.

دموکرات استدلال بولتون آینده کتاب را نمی توان نادیده گرفت. این ادعا او شخصا شنیده تهمت می گویند او می خواست کمک های نظامی نکردن از اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی Bidens — سوء استفاده از قدرت شارژ است که اولین مقاله از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد و گفت چنین چیزی.

کاخ سفید مسدود شده مقامات آن از شهادت در دادرسی و اعتراض در نامه ای به بولتون وکیل به "مقدار قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده" در نسخه خطی از جمله در بالای سطح مخفی. بولتون استعفا داد و در سپتامبر گذشته — مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او از کار اخراج شد — و او و وکیل او اصرار داشت این کتاب را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن فرهم اندرو تیلور متی دالی لوری tanya warren و Padmananda راما کمک به این گزارش.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن