کینه فوران در 'رادیو فردا' Newsroom بیش از نژاد عدالت و اعتراض به پوشش

بزرگنمایی این تصویر ایسنا سردبیر اجرایی نورمن Pearlstine (حق) گوش به بازیگر لارنس o'donnell در سال 2

توسط MINERALNEWS در 26 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

ایسنا سردبیر اجرایی نورمن Pearlstine (حق) گوش به بازیگر لارنس o'donnell در سال 2019 لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب در آوریل 2019. سارا موریس/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
سارا موریس/گتی ایماژ

به لس آنجلس تایمز' top ویرایشگر تکاپوی جلب رضایت و روزنامه نگاران از رنگ پس از سالها اغلب وعده unfulfilled توسط کاغذ را همانند پیشرفت در تنوع the newsroom را دارند.

برخی از روزنامه نگاران را با استفاده از عبارات مانند "قیام های داخلی" برای توصیف خشم خود را بیش نژادی و بی عدالتی در این مقاله است. نمرات شرکت در شدید داخلی بحث بیش از سی' پوشش تظاهرات اخیر و شیوه های استخدام به نقطه ای که ویراستاران ارشد باید وزن در, امیدوار کننده برای گوش دادن و یاد بگیرند.

"من می گویند در مورد سیاه و روزنامه نگاران است که ما به اندازه کافی نیست روزنامه نگاران در موقعیت های که در آن آنها قادر به کمک به ما بگویید داستان که واقعا باید گفت:" انتخاب سردبیر اجرایی نورمن Pearlstine NPR گفت. "من خواسته ام خودم را در حقیقت آنچه ما را به جایی که ما در حال حاضر است."

مربوط به درگیری را سرنگون رهبران در دیگر رسانه های خبری در هفته های اخیر. رهبران در نیویورک تایمز و این در Philadelphia Inquirer پایین پا بعد از انتشار التهابی op-ed و تیتر تحریک آمیز به ترتیب در مورد ناآرامی های مدنی را برانگیخت با کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. Bon Appétit's سردبیر استعفا داد و بالا ABC News اجرایی شد قرار بر ترک را به اتهام آنها بدرفتاری همکاران از رنگ.

در لس آنجلس بی عدالتی جرقه امروز کینه وجود داشته برای سال های طولانی قبل از مالک فعلی یا سردبیران درگیر شدند. اما آنها به ارمغان آورد به سر روزنامه نگاران در طول کاغذ می گویند توسط Floyd کشتن و تظاهرات خواستار اجتماعی تغییر دهید.

اتهام 'pandering' به سفید خوانندگان

این مهر را پوشش داده است جنبش اعتراضی به شدت و از انواع زاویه. هوستون دفتر رئیس مولی هنسی-تلنگر با تجربه پلیس گزارشگر و خبرنگار جنگی بود میان کسانی که اشک تانک و گلوله را با گلوله های لاستیکی توسط پلیس در مینیاپولیس. روز یکشنبه این بار انتشار یک قطعه به بررسی پیامدهای تکامل از راه سیاه ناشنوا Angelenos ترجمه "Black Lives Matter" به زبان اشاره آمریکایی.

در داخلی شل ارز در هفته گذشته مورد اخیر پوشش تظاهرات, اما, ایسنا فیلم خبرنگار Sonaiya کلی که سیاه و سفید است, گفت: روزنامه متمرکز بود بیش از حد مستقیما و بیش از حد اغلب در مورد غارت و چپاول.

"ما نمی توانیم به طور مداوم پندر برای ما در درجه اول سفید مخاطبان با داستان مثل این است که تأیید تعصبات خود را," او نوشت. "یکی از مسئولیت های این کار این است که به دولت حقایق و بگویید درست است. وجود دارد خیلی ضمنی و تعصب در آن چند جمله به تنهایی. و آن را بیگانه بینندگان ما در حال تلاش برای جذب کند. و همچنین به عنوان [رنگ] روزنامه نگاران مثل من که کمک زیادی به این مقاله و پس از آن به خواندن داستان مثل این است که oversimplify مبارزات ما و واقعیت است."

در پاسخ به این اعتراض Pearlstine که سفید وعده داده شده یک بررسی رسمی از راه کاغذ پوشش داده و مشخص شد. او همچنین متعهد جدید مکانیک نوشتن; از هم اکنون در رادیو فردا را سرمایه گذاری "ب" در واژه "سیاه و سفید آمریکایی" به عنوان انجام شده است برای لاتینی ها و آمریکایی ها. و Pearlstine وعده داده است به استخدام های جدید ارشد, اخبار اجرایی برای تنوع و که بعد از استخدام برای مترو میز سیاه و سفید خواهد بود.

"گفتگو در لس آنجلس تایمز و در سراسر کشور نشان دهنده لازم است و دیر تغییر در تفکر در مورد نژادپرستی" Pearlstine نوشت: هفته گذشته در یک داخلی یادداشتی به کارکنان به دست آمده توسط NPR. "بدون استثنا این بار مخالف نژاد پرستی. ما باید دوباره ارزیابی و بهبود بر ما عملکرد خود را به عنوان ما متعهد بار به مستند سازی و مبارزه با نژاد پرستی در هر زمان و هر کجا که ما آن را روبرو می شوند."

این یادداشت به دنبال شدید مجازی جلسه برگزار شده توسط ویراستاران از مترو اخبار میز با آن کارکنان با حضور برخی از ارشد ترین اخبار رهبران هر چند نه Pearlstine. داخلی و شل, پیام, تخته شده اند و سوزاندن است.

سیاه خبرنگار پرداخت می شود 'شرم آور' حقوق و دستمزد به دیگران wooed دور

جانباز نیوز اجرایی با قد و قامت ملی که برگزار شد این کار به بالا به مدت دو سال در لس آنجلس, Pearlstine به نظر می رسد در صورت افزایش شک و تردید. جمعیت لس آنجلس است که حدود 9 درصد ، سیاه روزنامه نگاران ساخته شده حدود 4% از روزنامه را به طور کلی newsroom سال گذشته است. و وجود دارد فقط یکی از سیاه خبرنگار در مترو, میز, نزدیک به 90 نفر پوشش لس آنجلس, بزرگترین میز در این مقاله است. نیز وجود دارد یک سردبیر و یک تازه اضافه شده سیاه و مقاله نویس.

"من فکر می کنم اگر شما در نگاه اولیه اعداد ما به عنوان فراگیر یک newsroom به عنوان هر که من آگاه هستم که در رسانه های عمده شرکت در آمریکا" Pearlstine NPR گفت. "اما به عنوان بازتابی از لس آنجلس ما دور از جایی که ما باید باشد."

اواخر روز شنبه, Pearlstine دریافت رای از حمایت عمومی از چهره های کلیدی در مقاله: خود را مالک و رئیس اجرایی پاتریک به زودی-Shiong. "من در پاسخ با قلب سنگین به کسانی که مورد سوال است که تعهد" به زودی-Shiong در بیانیه ای گفت به NPR. "من استخدام هنجار Pearlstine نه تنها برای خود صداقت و شور و شوق برای بزرگ روزنامه نگاری بلکه به این خاطر او به تمایل ما برای ایجاد یک تیم رهبری که در آن زنان و مردم رنگ هستند صعودی.

"با وجود این صنعت مبارزات او و تیم او در ادامه به ساخت متنوع شامل اتاق خبر" به زودی-Shiong نوشت. "این یک فرایند مداوم است ارائه پوشش است که منعکس کننده و در خدمت جامعه ما"

دیگران در این مقاله می گویند Pearlstine شد هشدار به نژادی و نابرابری در اتاق خبر در اوایل تصدی خود.

Pearlstine استخدام شد و به عنوان سردبیر اجرایی در ژوئن 2018 پس از خدمت به عنوان مشاور ارشد به زودی-Shiong یک میلیاردر مخترع و پزشک است که تا به حال فقط خرید روزنامه. سابق top news اجرایی در وال استریت ژورنال, زمان, Inc. و بلومبرگ اخبار Pearlstine تا به حال شده است در ابتدا انتظار می رود به مشاور به زودی-Shiong در مورد کسی که به انتخاب منجر به newsroom.

فقط چند هفته بعد در جولای 2018, Pearlstine رفت و به یک ناهار در یک رستوران فیوژن در مرکز شهر لس آنجلس با یک و نیم دوجین جدید همکاران از جمله ویراستاران. چند به او هشدار داده است که او نیاز به پیدا کردن راه هایی برای به قابل پرداخت را افزایش می دهد به سیاه و لاتین خبرنگاران با توجه به سه جانباز بار روزنامه نگاران. تعدادی از برجسته سیاه و خبرنگاران شده بود آب توسط نیویورک تایمزESPN و رسانه های دیگر در طول سال. همکاران گفت Pearlstine پرداخت نابرابری بودند خودنمایی میکند.

چند هفته بعد مهر شهرستان ویرایشگر هکتور بکررا نوشت: به Pearlstine درخواست برای افزایش چندین روزنامه نگاران و برجسته یکی به طور خاص, فرشته, Jennings, با توجه به یک ایمیل reviewed by NPR.

"من می خواهم برای بالا بردن خاص اخلاقی موضوع را با فرشته (من در غیر این صورت استدلال می کنند که تمام این موارد در این مرحله هستند و مسائل اخلاقی): از طریق هیچ گسل از رهبری فعلی, فرشته تنها آفریقایی-آمریکایی خبرنگار در مترو. در واقع او یکی از تنها آنهایی که در کل L. A. Times," بکررا نوشت.

"The L. A. Times نمی شهرت خوب وقتی که می آید به روزنامه نگاران," او اضافه شده است. "او باید چیزی. [دریافت] شرم آور حقوق و دستمزد برای هر کسی که با تجربه است."

Pearlstine به او خودداری کردند گفت: این شرکت مالکیت جدید بود و ورود به مذاکرات برای توافق دسته جمعی با لس آنجلس تایمز صنفی the newsroom اولین اتحادیه. او می گوید NPR که او تا به حال انتظار می رود این مذاکرات خواهد بپیچید تا به سرعت با قابل پرداخت برجستگی برای بسیاری از خبرنگاران رسیده جمع آوری از جمله جنینگز. به جای قرارداد مذاکرات به طول انجامید بیش از یک سال است.

"در طول زمان بین که گفتگو و تصویب توافق وجود دارد برخی از تلاش برای پاسخ به نگرانی های" Pearlstine گفت که او نمی خواست به طور خاص تر در مورد یک فرد روزنامه نگار ، "و آن را ادامه داد و پس از آن."

Pearlstine می گوید او و به زودی Shiong متعهد شدند به افزایش تنوع نژادی از کارکنان. در حالی که تیم رهبری ارشد ویژه متنوع Pearlstine تصدیق او سقوط کوتاه در نمایندگی زیر رتبه بالا.

کارکنان توجه داشته باشید که Pearlstine و تیم جدید خود را از اخبار رهبران سوار بر یک استخدام ولگردی و قانونی شکنی است که آغاز شده است که در سال, آوردن بیش از یک صد روزنامه نگاران در هیئت مدیره به نیروی تازه دادن به یک پژمرده کارکنان. و در عین حال تنوع اعداد نه به طرز محسوسی تکان دادن. (یک سخنگوی شرکت می گوید که آمار جدید در مورد newsroom جمعیتی به شمار می رود منتشر شد به کارکنان بعد از آن در روز دوشنبه است.)

"بخش بسیار زیادی از استخدام که انجام شد به خصوص در 12 ماه اول نیست پیشبرد تعدادی از روزنامه نگاران به خصوص اما Latino روزنامه نگاران نیز به درجه ای که مردم می خواستند و یا احساس آنها تا به حال دلیلی برای انتظار" Pearlstine می گوید NPR.

وعده جدید اکو گذشته وعده داده است که موفق به تحویل

Pearlstine را یادداشت هفته گذشته در مورد نیاز به تغییر در این مقاله در پرتو ملی تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی بسیاری از ایسنا روزنامه نگاران نگران و عصبانی با توجه به شل پیام reviewed by NPR.

یک خبرنگار گفت: Pearlstine را وعده به بررسی فرآیندها و تنظیم کردن بیشتر newsroom بحث به سادگی اکو وعده های ساخته شده در سال 1992 پس از رادنی کینگ شورش پاره از طریق لا به مدت پنج روز. یکی دیگر پرسید که چرا این روزنامه موفق به استخدام و یا حتی مصاحبه قوی لاتین و سیاه و سفید کار نامزدها. یکی لاتین خبرنگار اسمرلدا Bermudez گفت که او تا به حال بارها و بارها ارائه شده ارشد اخبار ویراستاران یک لیست طولانی از استخدام بالقوه.

"بیش از دو سال گذشته من را مشاهده کنید سه یادداشت به مدیریت با 40-50 امیدوار کننده Latino نامزدها (و نویسندگان و عکاسان روزنامه اواسط سطح ویراستاران ویراستاران با magazine پتانسیل)" Bermudez نوشت: هفته گذشته در یک شل کانال اختصاص داده شده به سوالات از تنوع (با پررنگ رو تاکید او). "نه یک نفر استخدام شده اند این لیست است. از آنچه که من می دانم تنها یک نویسنده در آورده بود برای مصاحبه."

نوشته شده در نظرات به NPR, Bermudez افزود: "این پیام که در یک منطقه که نیمی لاتین و لاتین را تا درصد کمی از ما newsroom, استخدام Latinos است نه یک اولویت است." Latinos را تا حدود 14 درصد از newsroom به عنوان انجام آسیایی, آمریکایی, با توجه به آخرین آمار و ارقام از جامعه آمریکا از اخبار ویراستاران.

Metpro آموزش برنامه افزایش چند روزنامه نگاران از رنگ

خشم زیاد و با تمرکز بر نقش دو سال Metpro برنامه آموزشی در نظر گرفته شده برای شناسایی و پرورش و استخدام قول روزنامه نگاران از رنگ اولیه در حرفه خود را در زمان ها و مقالات. در عوض برخی از کارکنان در روزنامه استدلال می کنند آن استفاده می شود به افزایش تعداد روزنامه نگاران و اقلیت به پلاگین خالی ارزان. NPR صحبت به شش nonwhite ایسنا روزنامه نگاران در مورد Metpro. آنها گفته اند که نمی خواهند به نام ترس آن می تواند آسیب خود را استخدام.

Metpro ایجاد شد تحت بار-آینه لس آنجلس مبتنی بر شرکت مادر از رادیو فردا تا فروش آن به شیکاگو تریبیون Co. در سال 2000. تریبون برگزار مقاله زیر برداشت های مختلف تا زمانی که فروش آن در سال 2018 به زودی-Shiong.

در شل کردن کانال های و در مصاحبه با NPR روزنامه نگاران گفت: Metpro خدمت را در آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر روزنامه نگاران کمتر از نژادها در یک تاریخ و سطح. به عنوان یک نتیجه از این روزنامه نگاران می گویند خود را پرداخت باقی مانده کمتر از همسالان قابل مقایسه با تجربه برای سال.

برخی که از طریق این برنامه تگرگ از آن برای پیشبرد حرفه خود را به عنوان Errin هینز و Akilah جانسون را در NPR در نقطه ای هفته گذشته است. دیگران می گویند آن موفق به تنظیم آنها را به موفقیت.

"من می خواستم به یاد بگیرند که از بهترین و یا از برخی از بهترین روزنامه نگاران در جهان است و این چیزی است که آن را در صورتحساب یا لیست به من می گوید:" سابق Metpro همکار مایکل لیوینگستون که سیاه و سفید است. "و من نیست که."

31 ساله بود و قبلا به عنوان یک خبرنگار جرم و جنایت برای مقالات در ویرجینیا و کارولینای جنوبی است. او پیچیده خود را Metpro روی لئامت دادن در نوامبر سال 2018 حدود پنج ماه پس از به زودی-Shiong و Pearlstine در زمان کنترل از کاغذ.

"عدم وجود ساختار عدم هدایت و عدم ارتباط برای روزنامه نگاران از رنگ های است که آنها را به این اتاق خبر" می گوید لیوینگستون که در سمت چپ روزنامه نگاری. او گفت که او نیاز مربیگری بیشتر شکوفا حرفه ای بود اما بارها و بارها فرصت را تکذیب کرد به گزارش.

لیوینگستون می گوید او به طور موقت پر شده یک گزارش کار در زمان' حومه, خواهر, مقاله در گلندیل کالیفرنیا اما این نشریه خودداری کرد و به نظر او برای باز کردن دائم.

Pearlstine می گوید NPR که او معتقد است که لا بار بهبود یافته است, بیش از سال های اخیر است.

"این یک کار در حال پیشرفت" Pearlstine می گوید. "من فکر می کنم تیم احساس می کند که آن را به جایی که از آن خواهد بود. من فکر می کنم پاتریک [به زودی-Shiong] احتمالا فکر می کند او صرف پول بیشتری از او تا به حال تصور ممکن است."

روزنامه اتحادیه اول برنده به رسمیت شناختن در ژانویه 2018 که کمک کرد و منجر به فروش مهر به زودی-Shiong دو ماه بعد.

در دور اولیه مذاکرات برای ایجاد کاغذ اولین قرارداد اتحادیه, اخبار, انجمن صنفی راهنمایان پیشنهاد افزایش پرداخت برای بسیاری از کهنه خبرنگاران و گسترش ابتکارات را در زنان بیشتر کارکنان و روزنامه نگاران از رنگ. به زودی-Shiong یک آفریقای جنوبی مهاجر چینی تبار است سخن عاشقانه از نیاز به نژادی کثرت گرایی است.

در دسامبر 2018, داخلی اتحادیه ایمیل از یک ویرایشگر چند رسانه ای در تیم مذاکره کننده منعکس شده این شرکت را در برابر طرح های پیشنهادی که در آن مصاحبه "حداقل دو نامزد به طور سنتی کمتر از گروه ها از جمله زنان هنگامی که شما فرصت های شغلی باز" با توجه به مکاتبات reviewed by NPR. این پیشنهاد شبیه NFL را به اصطلاح "رونی قانون" است که نیاز به تیم به مصاحبه با یک تنوع از نامزدها برای سر مربیگری و دیگر بالا شغل و به طور فزاینده ای مشترک در شرکت های بزرگ امریکا است.

اتحادیه مذاکره کنندگان تا به حال حمایت است که این روزنامه همچنین اتخاذ یک هدف انعکاس جمعیتی از لس آنجلس است که بیش از سه چهارم nonwhite. اما یک سردبیر ارشد در خدمت به عنوان یک مذاکره کننده برای مدیریت, Colin کرافورد سوال که آیا انعکاس آن جمعیت کمک می کند کاغذ جذب یا حفظ پرداخت مشترکین با توجه به همزمان به ایمیل. و حساب گفت: کرافورد استدلال کرد که برخی از بیت از جمله ورزش و دره سیلیکون خواهد بود سخت به کارکنان با سیاه یا لاتین خبرنگاران. (کرافورد پاسخ نمی دهند به NPR را درخواست دهید.)

این روزنامه در نهایت موافقت کرد که به رونی قانون بند. Pearlstine می گوید او را در آغوش تمرین در طول زندگی حرفه ای او. اما او اضافه احتیاطی توجه داشته باشید:

"این یک چیز بگم شما قبل از پر کردن یک کار, شما می خواهید به مصاحبه حداقل دو نفر که هر دو بر اساس نژاد یا جنسیت یا گرایش جنسی و یا شما را فراگیر تر newsroom," او گفت:. "است که بسیار متفاوت مکالمه از گفتن بعد از دو موقعیت خود را در مترو پر نخواهد شد مگر اینکه آنها با روزنامه نگاران است."

در بیانیه خود به NPR, به زودی Shiong گفت: "میشل و من تصمیم برای به دست آوردن لس آنجلس تایمز منعکس ما تعهد مادام العمر برای غلبه بر نابرابری نژادی و حمایت از تنوع است. ما تا به حال به امریکا از آفریقای جنوبی که در آن تحت آپارتاید ما تا به حال متولد شده و بزرگ شده به عنوان "غیر سفید پوستان' بدون حق رای, خود, اموال, حضور, سفید, مدارس و یا بازدید سفید بیمارستان."

او نتیجه گرفت: "ما باید همچنان به ساخت L. A. بار به یک چراغ برابری و الهام بخش برای جامعه مدنی است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de