نیوپورت بیچ شورای آرا به نگه داشتن سواحل باز با وجود جمعیت و ملامت از Newsom

در نیوپورت بیچ شورای شهر در روز سه شنبه رد یک اندازه گیری است که تعطیل سواحل آن برای سه روز متوالی آخر هفته در

توسط MINERALNEWS در 10 اردیبهشت 1399

در نیوپورت بیچ شورای شهر در روز سه شنبه رد یک اندازه گیری است که تعطیل سواحل آن برای سه روز متوالی آخر هفته در ماه مه.

در عوض توصیه شورای شهر و کارکنان برای حفظ دسترسی به ساحل با اجرای اضافی اجتماعی فاصله. هر بازدید کننده به سواحل این شهر را ببینید افزایش حضور افسران پلیس و نجات غریق و شورای حمایت با استناد به هر کسی که نیست به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن سفارش با توجه به انتشار اخبار.

این شورا اقدام به دنبال شلوغ آخر هفته در ساحل نیوپورت به عنوان هزاران نفر از بازدید کنندگان به دنبال فرار از جنوب کالیفرنیا heatwave.

"اکثریت قریب به اتفاق بازدید کننده ساحل در این آخر هفته شد و تمرین های اجتماعی فاصله اما بسیاری از آنها نه" این شهرستان گفت: در آن بیانیه است.

تبلیغات

افزایش ناگهانی بازدید کنندگان تولید قابل توجهی استرس به محله به عنوان تمام شهرستان پارکینگ در مناطق ساحل باقی می ماند بسته شده است. Oceanfront مرور نیوپورت و Balboa piers و گوه ساحل منطقه نیز هنوز بسته است.

این شهرستان گفت: در انتشار اخبار است که آن را "ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط اهمیت حیاتی مسئول اجتماعی فاصله و پایبندی به فرماندار 'ماندن در خانه' سفارش در آینده تعطیلات آخر هفته است."

سن کلمنت که دیدم سواحل آن پر از بازدید کننده در طول تعطیلات آخر هفته معوق اقدام مشابه در یک پیشنهاد به نزدیک سواحل آن.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom chided آخر هفته در ساحل, جمعیت در شهرستان ونتورا و نارنجی, استان ها, تماس آنها را نمونه ای از "آنچه نباید انجام داد:" اگر دولت می خواهد برای ادامه پیشرفت در مبارزه با گسترش COVID-19 که اجازه می دهد کاهش ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات.

تبلیغات

"این ویروس نیست نگاهی به تعطیلات آخر هفته این ویروس رفتن نیست چون این یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما سواحل," او گفت:.

شهرستانهای تحت فشار قرار دادند و گفت که بسیاری از کسانی که ضربه ساحل به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ماندن شش فوت از هم جدا بر روی شن و ماسه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de