تهمت و تهدید به تعطیل کردن رسانه های اجتماعی پس از توییتر می افزاید: هشدار در توییت خود

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت که با استفاده از توییتر به عنوان فرم اولیه برقراری ارتباط طولانی

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت که با استفاده از توییتر به عنوان فرم اولیه برقراری ارتباط طولانی متهم Facebook و توییتر سانسور محافظه کار انداز. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

تنش بین رئیس جمهور تهمت و توییتر تشدید جمعه به عنوان او را تهدید به "به شدت تنظیم" یا shut down سیستم عامل رسانه های اجتماعی که او را متهم به خاموش کردن ديدگاه محافظه کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید آمد روز پس از توییتر اضافه شده یک واقعیت-بررسی هشدار به توییت خود این ادعا که پست الکترونیکی-در برگه های رای جعلی هستند.

"جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه. "ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد. ما شاهد چه آنها اقدام به انجام و شکست خورده در سال 2016. ما نمی توانیم اجازه دهید یک نسخه پیچیده تر از آن است که.... دوباره اتفاق می افتد."

این معلوم نیست چه تهمت می تواند انجام دهد برای سرکوب سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما قدرت Silicon Valley غول تکنولوژی شده است موضوع تحقیقات فدرال و سازمان های دولتی و همچنین کنگره جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن که با استفاده از توییتر به عنوان فرم اولیه برقراری ارتباط طولانی متهم Facebook و توییتر سانسور محافظه کار انداز. "ما قصد داریم به سکوت می شود," او گفت: تابستان گذشته در کاخ سفید دیدار با محافظه کار اجتماعی, رسانه های شخصیت.

در ژوئن 2019 توییتر ایجاد یک برچسب هشدار دهنده به پرچم و سرکوب سیاسی توییتهایی که شکستن آن قوانین قابل قبول گفتار. و در اوایل این ماه این شرکت اعلام کرد که این امر برچسب "مضر" توییتهایی دربارهی coronavirus.

در ماه اکتبر توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اعلام کرد که پلت فرم رسانه های اجتماعی متوقف خواهد شد در حال اجرا تبلیغات سیاسی با استناد به تبلیغات آنلاین' "خطرات قابل توجهی به سیاست است."

در کنگره شهادت در 2018, Dorsey گفت: "توییتر استفاده نمی کند و ایدئولوژی سیاسی را به هر گونه تصمیم گیری. ... ما به شدت اعتقاد دارند در بی طرف بودن و ما در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین ما بی طرفانه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب