فلوید مورد restokes خشم مرگ بازداشت

پاریس - گردونه آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید را احیا خشم در فرانسه بیش از خشونت پلیس نژادپرستی نظاممند و

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

پاریس - گردونه آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید را احیا خشم در فرانسه بیش از خشونت پلیس نژادپرستی نظاممند و پیچیده مورد آدما ترائوره سیاه فرانسوی که در بازداشت پلیس در ماه جولای سال 2016.

برای Traore خانواده فلوید تظاهرات نیز احیا امید خود را برای تغییر.

"در طول coronavirus مردم بود و قابل تامل در زندگی خود را. آنها فیلم برداری صحنه هایی از خشونت های پلیس و آنها متوجه شدم آنها زندگی در یک کشور است که در آن خشونت هر روز در برابر مردم از رنگ" خواهر خود Assa ترائوره گفت.

بیش از 20 ، 000 مردم مسخره پلیس بان کی مون و اعتراض برعلیه روز سه شنبه در پاریس به فراخوان عدالت برای هر دو ترائوره و فلوید و مشابه تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر فرانسه در این آخر هفته.

"تا زمانی که پلیس نیست و محکوم ما را حفظ خواهد کرد به آینده را در خیابان" Traore خواهر آسوشیتدپرس گفت.

ترائوره خانواده معتقدند سه افسر پلیس انباشت اشیاء بدست آمده در بالا از او دوخته و او را به زمین در معده خود پس از دستگیری او و او را اشباع میکنند. وکلا برای افسران انکار پلیس در اشتباه بودند و هنوز معلوم نیست دقیقا در چه لحظه ای و یا جایی که او درگذشت. بر خلاف با فلوید هیچ تصویری یا ضبط ساخته شده است که قضاوت در این مورد سخت تر است. چهار سال بعد هیچ کس متهم شده است.

محققان فرانسوی مستند چگونه پلیس به طور نامتناسبی هدف قرار دادن اقلیت برای ID چک و ترائوره حامیان هستند که نه تنها آنهایی که به متهم پلیس از تجاوز قدرت خود را.

سه روز پس از فلوید درگذشت یکی دیگر از مرد سیاه writhed روی آسفالته از خیابان های پاریس به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو به گردن خود را در دستگیری این بار دستگیر شده است ،

خشم در حال رشد است. اما در حالی که در پاریس برخی از تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس Traore خواهر با تمرکز بر صلح آمیز اکثریت. او را تشویق کسانی که "شانس نیست به قربانیان این خشونت" را به محکوم کردن آن است. "باقی نمی ماند تماشاگران است."

پس از چهار سال از عقب و جلو کالبد شکافی و مردمی فعالیت برای برادر او را به علت او توصیف درد و قدرت دیدن تصویری از پلیس زانو در Floyd. او پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

"این تصاویر که سرد سیاره به جهان یک تصویر از آنچه اتفاق افتاده است به برادر من," او گفت:.

ترائوره خانواده می گوید همان چیزی که اتفاق افتاده است به او که او بیش از حد تکرار شود: "من نمی توانم نفس بکشم."

که در ژوئیه داغ شب در سال 2016 آدما ترائوره 24 ساله کارگر ساختمانی از منبع مالی راه رفتن بود با برادرش Bagui در Beaumont-sur-Oise حدود 25 کیلومتری شمال پاریس که در آن خانواده بزرگ خود بزرگ شد.

آنها با نزدیک شدن توسط لباس شخصی افسران پلیس که تا به حال شناسایی شده Bagui در رابطه با یک مورد دیگر با توجه به گزارش های خبری در آن زمان با استناد به طبقه بندی شده بررسی اسناد و مدارک. آدما سعی در اجرا به دلیل او تا به حال هیچ ID در او.

او بعد از بازداشت توسط سه ژاندارم را در یک ماشین پلیس گرفته و به یک ایستگاه پلیس. در عرض سه ساعت از دستگیری او مرده بود و با توجه به گزارش. او هنوز هم دست به دستبند زمانی که امدادگران وارد شده است.

افسران درگیر ادعا کرد آنها احترام "لازم است استفاده از زور است."

مقامات محلی بودند متهم به coverup بعد ادعا کرد دچار حمله قلبی مرتبط از قبل موجود عفونت است.

محلی prosecuctor ایو Jannier شد, به نقل از لوموند در آن زمان عنوان کرد و گفت که ترائوره "غش در طول سفر" به ایستگاه پلیس و اورژانس کارگران نمی تواند او را دوباره زنده.

Jannier همچنین گفت که ترائوره به حال "بسیار جدی" عفونت بود که "نهفته متعدد گردیده است".

دوم کالبد شکافی تکمیل شد در مدت کوتاهی پس از آن که در تضاد و مشخص خود را از مرگ ناشی از خفگی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پس از آن وجود داشته است چندین متخصص گزارش می دهد که اختلاف نظر در حقایق اساسی در مورد.

در عین حال یکی دیگر از کارشناسان گزارش منتشر شده در هفته گذشته تبرئه افسران پلیس — بود اما سپس به سرعت در تضاد با دیگر پزشکی متخصص ارزیابی مورد به نمایندگی از ترائوره ،

هفته گذشته گزارش پزشکی "تایید می کند که مرگ آدما ترائوره مرتبط با شرایط بازداشت خود" Rodolphe Bosselut این ژاندارم' وکیل گفت: AP.

او گفت که او مطمئن است که سه افسر پلیس "هیچ مسئولیت" در Traore مرگ و که باعث شد مربوط به قبل موجود شرایط پزشکی استرس و آب و هوای گرم و حشیش استفاده کنید.

ترائوره خواهر گفت: سه ژاندارم وزن مجموع 250 کیلوگرم (550 پوند) فشرده برادر هر چند هیچ نشانه ای وجود دارد که پلیس با استفاده از همان روش به عنوان آنها با فلوید.

او توضیح رسمی گزارش های پزشکی به عنوان obfuscation توسط یک "ماشین جنگی" از پلیس و کارشناسان پزشکی و یک سیستم قضایی انباشته در برابر فرزندان میلادی امپراتوری استعماری در زندگی کم درآمد محلات در حاشیه شهرهای فرانسه.

او باعث شده است تا خانواده را در مبارزه برای شفافیت و عدالت و توصیف رفتن به مدارس و دانشگاه ها به منظور بالا بردن آگاهی و کمک های مالی و به تدریج یادگیری از آب و هوا فعالان و دیگر جنبشهای اعتراضی در مورد چگونه صدای خود را شنیده.

در این هفته او گفت: او شده است در تماس با زندگی توجه فعالان در آمریکا و کشورهای دیگر است.

"مبارزه برای آدما برای همه Adamas همه سیاه و سفید و عرب, جوانان که هدفمند توسط پلیس," او گفت:. "پلیس ندارد و حق تصمیم بگیرید که اگر آنها زندگی می کنند و یا می میرند."

روز سه شنبه در اعتراض به او گفت: "فقط یک foretaste" از آنچه آمده است.

___

Adamson گزارش از لیدز, انگلستان. سیلوی Corbet در پاریس کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب