چگونه و از چه کسی کمک

امروز من با الهام از یک پست در لیگ فوق العاده ای مترجمان که در آن یکی از همکاران پرسید: چه چیزی برای گفتن به ا

توسط MINERALNEWS در 17 دی 1398

How and who to help

امروز من با الهام از یک پست در لیگ فوق العاده ای مترجمان که در آن یکی از همکاران پرسید: چه چیزی برای گفتن به افراد واجد شرایط که هرگز ترجمه شده که به شما برای مشاوره در مورد چگونه به موفقیت در ترجمه.

چه توصیه ای برای آنها

بخش اول از این سوال این است که کمتر مشکل ساز; شما برخی از آنها را به طور کلی مشاوره و ارجاع آنها به منابع خارجی. ما اصلا بی پایان زمان به فراغت و به عنوان است که معمولا مشاهده شده بسیاری از کسانی که نیاز به فراست به موفق خواهد شد که در حال حاضر ساخته شده برخی از پیشرفت خود را.

من فکر می کنم آن را خوب به برخی از مشاوره اولیه, اما من آن را خیلی مختصر و پاسخ استاندارد است که من را پوشش می دهد که بسیاری از اصول اولیه است. این پاسخ در درجه اول فراهم می کند و منابع دیگر از مشاوره را در قالب گروه و وبلاگ و کتاب و انجمن. من همچنین برخی از مشاوره در آموزش تخصص و ایده نگرش درست برای رسیدن به موفقیت است.

نگرش درست

یک نکته کوچک در مورد نگرش از آن است که در آینده بسیاری در ترجمه جهان این روزها و من ذکر آن در استاندارد ،

به نظر من در نگرش این است که ما باید تشویق بی تجربه مترجمان به خود را به طور جدی به عنوان یک کسب و کار است. زمانی که آنها به درک آنچه این بدان معنی است که آنها باید به کار سخت در bettering خود را برای رسیدن به موفقیت مورد نظر آنها خیلی ساده است. هر چیز دیگری را به دنبال خواهد داشت از این تحقق است که در تجربه من این است که تا آنی و ذاتی در مردم خوب است که من می توانید استطاعت به انصراف از آن است که گیاه دانه به صورت رایگان و در عرض چند دقیقه. سپس از آن زمان به نظاره نشست و لذت بردن از تماشای آن دانه رشد (الهام بخش است).

پیدا کردن نگرش درست, اما چیزی است که حتی کاملا با تجربه مترجمان احساس آنها نیاز به برخی از کمک. با در نظر گرفتن این بخش است خطاب به همه است. شما می توانید آن را و یا ترک آن, اما من می گویم من یک مترجم آزاد و دهم که باعث می شود درآمد در جایی در بالای 10% در آلمان هستم و من نمی شارژ شما به نظر من (اما وجود دارد هیچ بازپرداخت!).

من می خواهم بگویم نگرش درست است که دانستن اینکه شما یک کسب و کار برای موفقیت شما باید به طور مداوم سرمایه گذاری در مهارت های خود را. آن فکر و کار سخت برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای بهبود خود است که با توجه به یکی از استعدادهای طبیعی و تجربه و توانایی های خود. آن است که استعداد و نه نگرش است که تضمین می کند مردم می توانند تحت تاثیر قرار دادن و حفظ مشتریان خوب که پرداخت حق بیمه هزینه.

نگرش درست است و نه چیزی است که می تواند به فروش می رسد و یا تدریس به شما در شکل 12-بخش کرک مجموعه است. هر کسی که در تلاش برای شما چیزی برای فروش پس از بیرون کشیده شده و غیر واقعی (در واقع "نامرئی") باید تحت درمان با سوء ظن. متقابل چاپلوسی و یک باور مشترک است که بسیار چسبنده است اما آن را در واقع در نظر گرفتن هر کسی بیشتر ؟

اما من پرت شدن: بزرگترین سوال هر مربی است که آنچه آنها در حال کسب درآمد و مهمتر از همه چگونه آنها آن درآمد. اگر شما به دنبال در یک دوره تدریس توسط کسی که خود را در حداقل 85% از زندگی خود را کار به عنوان به طور مستقیم به عنوان یک مترجم آزاد یا مترجم (مربیگری مترجمان و یا در حال اجرا یک سازمان به حساب نمی بدیهی است) و سپس آنها را کمی به آموزش مترجمين یا مترجم (و شاید حتی کمتر -- آنها تا به حال به نوبه خود به مربیگری و یا در حال اجرا یک آژانس به زندگی خود را بعد از همه).

این نکته مهم را در نظر بگیرید این است که ما به عنوان حرفه ای لازم نیست که زمان برای کمک به هر کسی که درخواست کمک – اگر ما هر گونه مشاوره و ارزش دادن شانس ما به جای مشغول کار است. می توان آن را آسان برای پایان دادن به مربیگری غیررسمی مختلف مردم اگر شما را دور کمک های خود را بیش از حد میل و علاقه. در ضمن ممکن است دیگران در اطراف نمی خواست برای کمک به, که واقعا می تواند با انجام یک نکته کوچک یک بار در در حالی که اصلا برای آن را بپرسید. همان کسانی که مردم ممکن است در واقع نزدیک به سطح خود را حداقل از نظر استعداد و اگر نه موفقیت. من هنوز هم مردم کمک کند اما آن را بیشتر قانون عشق: آن متقابل (در یک راه یا دیگری) آن را مثبت آن را محترمانه و همیشه آزادانه.

کمک به مردم اشتباه

اگر شما در حال رفتن به مشاوره شما باید انتخابی در نظر است که شما در واقع توصیه می کنند در غیر این صورت آن می تواند تا پایان باد تا در صورت خود را.

اجازه بدهید شروع با دادن به شما برخی از زمینه. من استفاده می شود را توصیه به هر کسی که آن را خواسته. من حدس می زنم در اصل من flattered یا من احساس وحشتناکی گناه برای کمک به آنها را به عنوان آنجا که من می تواند. که من برنده بسیاری از مردم سپاسگزار اما همچنین بسیاری از ناسپاس هستند و دیگران که من به سادگی کمک می کرد و هرگز شنیده از دوباره بسیار به عنوان یک کلمه که آیا آنها می خواهم در عمل آنچه مورد بحث ما.

من قبلا نوشت: یک پست که من دقیق برخی از به خصوص تند و زننده اثرات کمک به افراد با تجربه بیشتر در گذشته سال است. این تغییر نگرش من به عنوان من متوجه شدم چقدر مردم را از مشاوره رایگان برای اعطا و چگونه متکی به برخی از افراد می تواند بر شما همیشه از بودن در اطراف به آنها کمک کند. شما می توانید در نهایت به طور تصادفی باز کردن خودتان را به سرقت ادبی و تقلید است و نه یک مشکل بزرگ در این صنعت است. شما همچنین می توانید تا پایان برگزار می شود مسئول برای مردم عدم موفقیت و یا به نام "متکبر' یک "دروغگو" و یا بدتر صرفا برای ارائه تجربه خود را از این صنعت به قصد الهام بخش و کمک به.

متناوبا شما می توانید به سادگی در نهایت دوست و خیانت های افرادی که فقط همیشه می خواستم به استفاده از شما.

انتخابی

این یک حرفه ای کامل از بازی های جالب و الهام بخش مردم است. این شامل سطح جهانی کارآفرینان مجرب و کارشناسان و افرادی که آن را به زندگی خود ماموریت برای تغییر و بهبود جهان ما را در هر راه که آنها می توانند. مستقل از عالم ذهن.

از سوی دیگر این حرفه نیز آشنایی خود را به این نوع از کسی که متعهد نمی تواند که فرار از افرادی که آنها را می دانیم و/یا قادر به پایین نگه داشتن یک کار عادی. تلخ اما واقعی.

بر اساس آنچه که من آموخته اند که من در حال حاضر به مراتب بیشتر انتخابی در مورد کسی که من را در واقع کمک و وقتی که من برای آنها موجود است. تنها کسانی که به عنوان دوستان و همچنین من کمک قادر به گاه منحرف کردن اذهان از کار من با یک درخواست خاص برای مشاوره – فقط به عنوان من آنها را انجام دهد.

من 'رها' افرادی که نگه داشته به آینده را به من برای مشاوره در مورد مسائل ساده آنها به سادگی می تواند به گوگل و یا سوال در مورد در لیگ. من شد بانک مرکزی با مردم, درخواست مشاوره در مورد چیزهایی که من به وضوح هیچ ایده ای در مورد (مانند بسیار بازارهای مختلف, زبان, مشتریان, تخصص, یا ارائه خدمات). این نیز بخشی از دلیل من غیر فعال my Facebook profile در حالی که (و من هنوز هم مطمئن نیستید که من را حفظ خواهد کرد آن فعال) چون من تا به حال به اندازه کافی از مردم شنود من چندین بار در روز. دوستان واقعی و مورد اعتماد همکاران می توانید به من در جای دیگر زمانی که آنها به من نیاز دارند.

که گفت:, من تکرار خواهد شد که من آیا پیدا کردن آن پاداش برای کمک به مردم. من آیا پیدا کردن آن پاداش برای کمک به کسانی که مردم من نمی دانم که به من نزدیک برای مشاوره. فقط این روزها من به سادگی بیش از حد شلوغ است برای کمک به هر کس و بنابراین من خیلی بیشتر مراقب باشید با من و افرادی که من آن اختصاص به.

سمت راست نگاه کنید نشانه

زمان بعدی شما با توجه به کمک به هر کسی که فراتر از یک استاندارد پاسخ مشابه به من مرتبط به بالا سعی کنید به نقطه خاصی قرمز و سبز پرچم به شرح زیر است:

 • پرچم قرمز
  • درخواست بسیار سوال اساسی آنها می تواند پیدا کردن پاسخ به آنلاین
  • نه گوش دادن به مشاوره
  • نشانه ای از حسادت و حسادت هر دو نسبت به شما و به عنوان یک شخصیت صفت
   • بود بنابراین مراقب باشید با این عزیزان!
  • به طور کلی یک فرد بسیار خوب
   • یعنی راه آنها بحث در مورد دیگران به خصوص چگونگی رفتار آنها و بحث در مورد خدمات کارکنان و همکاران و خانواده و دیگر دوستان و غریبه ها.
  • یک "تاریک" آشفته غیر قابل پیش بینی و یا غیر منطقی شخصیت
  • بیش از حد خود باور
   • مردم من در حال حاضر مشاوره در چیزهایی که در حال حاضر و دوباره همه دقیق و یا بیش از حد فروتن در ارزیابی خود از خود و توانایی های خود را.
  • انتظارات غیر واقعی و جاه طلبی
   • یک مقدار مشخصی از جاه طلبی مورد نیاز است اما به طور کلی من نگران هستم اگر کسی که تازه می خواهد برای رفتن مستقیم به صورت مستقیم به مشتریان در حالی که هنوز ایجاد تخصص و یا انتظار دارد به جست و خیز مراحل خاصی در خود بهبود می باشد.
  • نامناسب درخواست برای کمک به
   • یعنی چیزهایی که آنها باید انجام دهید برای خود مانند خود کار پیدا کردن مشتریان و ارتباطات و بازاریابی در زبان مادری خود. کمک به مثل است که می تواند ارائه شده اما نه درخواست/خواستار شدند.
  • هیچ احترامی برای خود زمان
   • ایمیل آن را برای همیشه برای رسیدن به نقطه messages on Facebook/اسکایپ/گوگل در هر زمان از روز گرفتن اشاره هنگامی که شما نیاز به کار می کنند.
  • ترسناک تمایل به رفتن به کسب و کار/رویکرد مشتریان/با هم کار کنند با آن که دانستن هر یک از دیگر
   • اجرا شود. فقط اجرا. این بسیار ناامید کسی نیز ممکن است کمی ناپایدار است.
  • مستقیم درخواست برای ارجاع پیشنهادات و کار با وجود دانستن هر یک از دیگر
   • نگاه کنید به بالا. نه کاملا خیلی ترسناک اما هنوز نامناسب و از جان گذشته.
  • عدم تعهد به بهبود مهارت های خود را
  • عدم علاقه به همکاری با و یا داشتن کار خود را ارزیابی توسط شما و یا دیگران
   • با فرض اینکه دیگران در واقع نسبتا صالح.
  • دشت عدم استعداد
   • وجود دارد -- من آن را گفت – نه هر کس می تواند موفق شوند و من نمی بینم نقطه در طولانی بدبختی خود و یا کمک به آنها را به طور موثر پیچ بیش از مشتریان خود را.
  • عدم تعهد به تخصص
   • نه همان نداشتن تصمیم تخصص خاصی – که مشترک میان تازه اما آنها باید آن را دریافت کند ' به زودی و درک آنچه آنها می خواهند به انجام و آماده برای قرار دادن در کار به منظور بهبود و باقی می ماند در بالای فرم.
  • روند زیر در نظر تخصص بازار و ارائه خدمات
   • به طور جدی فکر نمی کنم که copywriting است فقط قرار دادن کلمات زیبا در یک صفحه * * * * ناله* آیا پزشکی فقط به خاطر اینکه شما پزشکی مترجم, دوست, دوست خوبی انجام می دهند و نمی تبدیل شدن به یک سازمان فقط به خاطر شما تا به حال یک هفته پر مشغله و یا می خواهید برای کسب پول بیشتر.
 • سبز پرچم
  • استعداد
   • وجود دارد هیچ چیز بیشتر انجام در این زمین از کمک به کسی که استعداد رسیدن به موفقیت و درآمد آنها سزاوار است. شما خوشحال می شود و نه فقط در مورد خود موفقیت, اما آنها بیش از حد! در بالای این, شما حتی ممکن است دریابید که شما باید یک پتانسیل همکاری شریک کسی به ارجاع کار و یا کسی که برای مشورت در هنگام مقابله با یک مشکل حکم و یا سرویس گیرنده ایمیل است. وجود یک دوست (توجه کنید انتخاب کلمه؟) من کمک کرد در برلین که ترجمه و در جهت دیگر با عملا همان تخصص. ما کمک و مراجعه به یکدیگر خواهد شد و حضور در یک نمایشگاه تجاری هم بعد از این سال. دیدن او موفق شده واقعا من خیلی خوشحال. او واقعا آن را سزاوار. من فقط درآورده و او را در مسیر درست کاشته چند دانه و *poof*: یک جنگل سرسبز! ????
  • اذعان است که موفقیت نیاز به بهبود
   • دوست من مارتا اجرا می شود یک درس بزرگ برای مبتدی مترجمان و کسانی که مردم تمایل به انجام خوبی است. اما پس از آن که مردم با درون نگری به دانید که در آن آنها نیاز به بهبود به موفقیت و به دنبال کمک های حرفه ای هستند احتمالا این نوع برای موفقیت در هر صورت.
  • تمایل به دنبال کمک های حرفه ای
   • من همیشه تحت تاثیر قرار زمانی که یکی از بستگان تازه وارد تصمیم به استخدام یک طراح وب حرفه ای طراح گرافیک و یا copywriter زمانی که آنها فاقد این مهارت های خود را. آن زمان من یک embarrassingly مدت زمان طولانی در طراحی گرافیک مقابل (من وب سایت من و کپی خودم).
  • تمایل به گوش دادن
   • دهد تا با کسانی که در حفظ و استدلال زمانی که شما به آنها گفت که چه چیزی شما را انجام دهد چرا که آنها را (به بالا).
  • تمایل به سعی کنید آنچه شما نشان می دهد
   • این دلسرد زمانی که مردم نمی دنبال کنید از طریق.
  • قدردانی
   • نمی گویم آنها باید لیسیدن الاغ خود را اما "لطفا" "با تشکر از شما!", "اگر شما هم" و "روز خوبی داشته باشید!" رفتن به یک راه طولانی...
  • روشن USP
   • می شود آن را استثنایی بینش تخصص مدارک تجربه و یا مهارت های دیگر.
  • تخصص
  • مدارک
  • تجربه
   • در دنیای واقعی در 9-5 کسب و کار ترجمه و متخصص خود در زمینه های.
  • خوب شخصیت...
   • مشاهده نحوه تعامل آنها با افراد دیگری که آنها نمی خواهند از هر چیزی.
  • ...و همچنین یک مقدار سالم از بدبینی
   • برای موفقیت در کسب و کار ما باید قادر به پذیرفتن که جهان نه همه شیرینی و نور است و اگر شما در حفظ و پرتاب در اطراف rainbowsیکی خواهد شد در نهایت دوباره مانند یک بومرنگ و با صدا غذا خوردن شما می شود.

آیا این کمک کند ؟

امیدوارم که آن را انجام داد. اگر شما احساس می کنید من از دست رفته چیزی به آن اضافه زیر را در نظر. با اجازه شما من همچنین می توانید اضافه کردن آن به لیست اصلی.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب