مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی از ایسنا ، ناظر انتقادی از مدیریت حرکت

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است وزارت امور خارجه به بازرس کل دولت اوبام

توسط MINERALNEWS در 27 اردیبهشت 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است وزارت امور خارجه به بازرس کل دولت اوباما منصوب که در اتاق بود به انتقاد از اتهام تعصب سیاسی در سازمان مدیریت است. این بیمارستانها در حال تمام شدن است و آخرین در یک سری از حرکت های مستقل در برابر قوه مجریه ناظران که گسل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

ارشد اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن حذف استیو Linick از کار خود را در روز جمعه داد اما هیچ دلیلی برای فردی گری. در نامه ای به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Linick که برگزار شده بود این کار از سال 2013 دیگر او با اعتماد به نفس کامل و حذف او خواهد اثر را در 30 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند Linick نام در نامه خود.

دموکرات ها در کنگره بلافاصله گریه ناپاک با رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نشان می دهد که Linick اخراج شد, در بخش, در اقدامی تلافی جویانه برای باز کردن یک نامشخص رسیدگی به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

"این شلیک شده است ظالمانه عمل یک رئیس جمهور در تلاش برای محافظت از یکی از وفادار ترین حامیان وزیر امور خارجه از پاسخگویی" الیوت انگل D-n. y. در بیانیه ای گفت:. "من آموخته اند که دفتر بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به وزیر Pompeo. آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است."

انگل ارائه جزئیات این ادعا رسیدگی به Pompeo, اگر چه دو کنگره دستیاران گفت: کاوشگر درگیر اتهامات که Pompeo ممکن است نادرست درمان کارکنان. Linick را صادر کرده است چند گزارش انتقادی از وزارت رسیدگی به امور پرسنلی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله متهم برخی از سیاسی انتصاب مقابله به مثل در برابر حرفه مقامات.

"اگر بازرس کل Linick اخراج شد چرا که او در حال انجام یک بررسی انجام شده توسط دبیر Pompeo سنا اجازه نمی تواند این موضع گفت:" سناتور. کریس مورفی, D-Conn. "کمیته روابط خارجی سنا باید به پایین از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است."

مجلس نانسی پلوسی نیز محکوم Linick ایران گفت که او تا به حال شده است "برای امسال انجام وظیفه خود برای محافظت از قانون اساسی و امنیت ملی ما."

"رئیس جمهور باید متوقف الگوی خود را از اقدامات تلافی جویانه و مقابله به مثل در برابر بندگان عمومی که در حال کار برای حفظ آمریکایی امن به خصوص در طول این زمان از اورژانس جهانی."

Linick که دفتر نیز در زمان موضوع را با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل سرور در حالی که او به عنوان برتر آمریکا, دیپلمات, بازی یک نقش کوچک در اوکراین استیضاح رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه اکتبر Linick بیش از تبدیل اسناد به خانه محققان که او دریافت کرده بود از وزارت امور خارجه مشاور T. اولریش Brechbuhl نزدیک Pompeo کاردانی که شامل اطلاعات از افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد اوکراین نقش در انتخابات 2016.

Linick را جایگزین استفان Akard سابق حرفه ای افسر خدمات خارجی که دارای روابط نزدیک به معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این رسمی بود که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. Akard در حال حاضر اجرا می شود اداره از ماموریت های خارجی. او نامزد می شود مدیر کل خدمات خارجی اما انصراف پس از اعتراض او نبود تجربه کافی است.

Linick سابق دستیار آمریکا وکیل در کالیفرنیا و ویرجینیا به حال نظارت بازرس کل گزارش شد که بسیار مهم از بخش مدیریت سیاست در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او با انتقاد چند تهمت انتصاب خود را برای درمان شغلی کارکنان به صورت ظاهرا ناقص و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاست های خود را.

تحت Linick وزارت امور خارجه به بازرس کل نیز به انتقاد از وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson استخدام یخ و تلاش برای ساده کردن این سازمان با کاهش کمک های مالی خود را و پرسنل.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در نظر گرفتن هدف به تازگی در بازرسان به طور کلی.

در ماه آوریل او اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, برای نقش خود در whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن حذف گلن خوب به عنوان بازرس کل در وزارت دفاع یک حرکت است که او را محروم از پست خود به عنوان رئیس این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته.

در کاخ سفید جلسه در COVID-19 تهمت سوال, استقلال بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی بیش از یک گزارش که وجود دارد گفت: کمبود منابع و تست در بیمارستان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

___

آسوشیتد پرس نویسنده Deb Riechmann کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب