مغلوب ساختن پیشی جستن رد بالا دانشمند ریک روشن به عنوان "کارمند ناراضی'

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در دفتر بیضی چهارشنبه. اوان Vucci/AP پنهان کردن عن

توسط MINERALNEWS در 18 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در دفتر بیضی چهارشنبه. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

در یک whistleblower شکایت این هفته بالا فدرال دانشمند ریک روشن مدعی او برداشته شد از پست خود برای عدم به همراه رئیس جمهور فشار به ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان برای COVID-19.

روز چهارشنبه تهمت رد شکایت گفتن خبرنگاران روشن "به نظر می رسد مانند یک کارمند ناراضی که در تلاش برای کمک به دموکراتها برنده انتخابات."

"من هرگز او را ملاقات نمود, من می دانم که هیچ چیزی در مورد او" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم "مردم ناراضی" باید کار را برای دولت او.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مشاهده شده است که روشن است که ارائه شده توسط یک تیم حقوقی است که به نمایندگی از "مردم دیگر" – ظاهرا اشاره به وکیل دبرا کاتز نمایندگی کریستین Blasey فورد که شهادت در برابر دادگاه عالی عدالت برت Kavanaugh در طول خود را تایید.

روشن است تیم حقوقی کاهش یافته است به نظر.

روشن می گوید که او سرنگون شد از سمت خود به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار زیرا او می خواست به صرف پول در امن و مورد تایید شده برای درمان COVID-19 — نه هیدروکسی کلروکین. رئیس جمهور نامیده می شود که شایع ضد مالاریا مواد مخدر ممکن است "تغییر بازی" اما هیچ مدرکی وجود دارد که آن را با این نسخهها کار برای COVID بیماران و عوارض جانبی است. غذا و دارو در نهایت هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر برای درمان COVID-19 بدون "نظارت دقیق پزشکی."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب