مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده برای شروع به جمع آوری DNA از بازداشت شدگان مهاجرت

بزرگنمایی این تصویر

وزارت دادگستری رهبری دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه گفت که آن را به طور رسمی اصلاح مقررات و هل دادن به جلو با یک طرح برای جمع آوری DNA از بازداشت شدگان مهاجرت. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دکتر اندرسون/AP

با شروع در ماه آوریل مقامات اداره مهاجرت را شروع به مصرف گونه سواب به جمع آوری DNA از صدها نفر از هزاران نفر از مهاجرت بازداشت شدگان در زندان فدرال در هر سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید این تغییر سیاست کمک خواهد کرد که اجرای قانون دستگیری مظنون جنایی. داده های جمع آوری شده منتقل خواهد شد به یک بانک اطلاعاتی اف بی آی به طوری که در آینده مقامات مجری قانون می تواند چک کنید اگر این نمونه ها همسان هر DNA بهبود از صحنه جرم.

مهاجر طرفداران حقوق توصیف آن به عنوان dehumanizing و جدی نقض حریم خصوصی در برابر جمعیت های آسیب پذیر. “این در مورد miscasting این افراد بسیاری از آنها به دنبال پناهندگی در این کشور … به عنوان افرادی که یک تهدید است که به نوعی می تواند توجیه برگزاری بر روی صمیمی ترین اطلاعات در مورد آنها به طور نامحدود” Naureen شاه ارشد وکالت و سیاست مشاوره با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می گوید NPR. او یادداشت آیتالله سیستانی نیز مخالف DNA مجموعه ای از افراد بازداشت شده و یا مورد بررسی برای, جنایت به دلیل نگرانی در مورد خطر تفاهم.

وزارت دادگستری روز جمعه گفت که آن را به طور رسمی اصلاح مقررات و هل دادن به جلو با DNA مجموعه طرح که برای اولین بار شناور در ماه اکتبر. نهایی حکومت است که برنامه ریزی شده برای انتشار در روز دوشنبه.

وزارت دادگستری گفت: قانون نهایی است که به سادگی اجرای قانونی در سال 2005 به نام DNA اثر انگشت عمل می کنند که به مقامات گسترده اقتدار به جمع آوری نمونه DNA از مردم در زندان فدرال.

“امروز حکومت کمک سازمان های فدرال در اجرای دیرینه جنبه های ما قوانین مهاجرت به تصویب اکثریت دو حزبی کنگره” معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن در بیانیه ای گفت. “اجرای آن کمک خواهد کرد که برای به اجرا درآوردن قانون فدرال با استفاده از علم است.”

تا به حال این قانون اجازه وزیر امنیت داخلی به چشم پوشیدن از مجموعه ای از نمونه DNA از برخی از مهاجران “به دلیل عملیاتی ضرورت و یا محدودیت منابع.”

در طول دولت اوباما مقامات فدرال تصمیم گرفت از آن امکان پذیر نیست برای جمع آوری DNA در این جارو مد از افراد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف این گزینه و در حال حاضر نیاز به وزیر امنیت داخلی به جمع آوری DNA از بازداشت شدگان مهاجرت. آن را می گوید که مجموعه DNA تبدیل شده است آسان تر و ارزان تر از سال 2005 تصویب شد.

نهایی قانون می گوید DNA اطلاعاتی که جمع آوری خواهد شد یک “بررسی ‘ژنتیکی اثر انگشت'” که “می تواند مورد استفاده برای شناسایی یک فرد منحصر به فرد است, اما آنها را فاش نمی کند فرد صفات و اختلالات یا منش.”

شاه می گوید: تهمت مقامات دولت را “تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن آنچه که آنها می توانید انجام دهید با استفاده از این اطلاعات است.”

“این نیست DNA از اطلاعات است که برای رفتن به نگاه در یک بار و سپس ناپدید می شوند از یک پایگاه داده. آن را به ماندن در دولت دست” او می گوید و او را نگران راه آن استفاده می شود می تواند در طول زمان تغییر.

“همین دلیل است که ما بسیاری از نگرانی در مورد چگونه این برنامه خاص که اهداف مهاجران در بازداشت, در واقع یک پیش ماده برای استقرار این نوع از فن آوری نظارت به مقدار زیادی از آسیب پذیر … جوامع در ایالات متحده و در نهایت می تواند به عنوان یک ابزار برای مقیاس کامل نظارت” شاه می افزاید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید DNA اطلاعات جمع آوری نمی خواهد و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت است.

با توجه به حکومت نهایی, نمونه, مجموعه خواهد بود انتظار می رود به سطح شیب دار تا بیش از چند سال در نهایت رسیدن در مورد 748,000 نمونه های جدید در سال است.

اطلاعات اضافه خواهد شد به اف بی آی را در ترکیب DNA شاخص سیستم شناخته شده به عنوان CODIS که مقامات در استفاده از جستجو برای DNA که منطبق اثری از مواد بیولوژیکی موجود در صحنه جرم و جنایت. داده خواهد شد که جمع آوری شده از بازداشت شدگان مهاجرت در هر سال است انتظار می رود به بیش از کل پایگاه داده از تقریبا هر فرد و دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها پیشنهاد شده است که مهاجران به طور کلی مطرح جنایی تهدید برای ایالات متحده و حتی مطالعات نشان داده اند که آنها مرتکب جنایات در نرخ پایین تر از مردم دنیا در آمریکا

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im