عربستان سعودی نفتکش ناوگان در حال رسیدن به آمریکا با وجود برخی ایرادات

بزرگنمایی این تصویر عربستان شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود وزیر انرژی عربستان سعودی صندلی مجازی

توسط MINERALNEWS در 16 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

عربستان شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود وزیر انرژی عربستان سعودی صندلی مجازی اجلاس گروه 20 با وزیران انرژی در دفتر کار خود در ریاض, عربستان سعودی در آوریل 10, برای هماهنگ کردن یک پاسخ به کاهش قیمت نفت به دلیل اشباع عرضه در بازار و رکود در تقاضای جهانی به دلیل بیماری همه گیر. عربستان وزارت نیرو از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
عربستان وزارت نیرو از طریق AP

یک ناوگان از عربستان تانکر حاوی نفت خام را آغاز کرده است پس از رسیدن به ایالات متحده سواحل خلیج فارس نگرانی آمریکا شیل تولید کنندگان که در صورت قطعیت به دلیل عرضه بیش از حد نفت است.

حداقل 18 بسیار بزرگ حامل نفت خام هر حمل 2 میلیون بشکه نفت به رهبری ایالات متحده با توجه به میشل Wiese Bockmann بازار سردبیر و تحلیلگر نفت برای فهرست لوید حمل و نقل سرویس خبری در لندن است.

اولین تانکر به دالیان, وارد, آخرین جمعه و شناور در سواحل هوستون و هنوز به تخلیه هر یک از محموله خود را با توجه به لوید پیگیری حمل و نقل. یکی از آخرین است که با توجه به رسیدن پایان ماه مه.

تمام کشتی ها لود شد در شرق عربستان سعودی در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل Wiese Bockmann می گوید.

افزایش محموله های نفت عربستان در میان یک نفت ادامه دارد و حدود 30% کاهش تقاضای جهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن همچنین می افزاید: به تانکر ازدحام در بنادر ایالات متحده به عنوان سوخت ذخیره سازی کوتاه اجرا شود. آمریکا تولید نفت و سناتورها تحت فشار تهمت و دولت برای جلوگیری از حمل و نقل.

"پول دیوانه"

عربستان سعودی شروع به پر کردن تانکر در طول یک مرافعه با روسیه بیش از سطح تولید. با بالاترین قیمت نفت در سال, عربستان سعودی می خواستم برای محدود کردن تولید جهانی به افزایش قیمت. روسیه حاضر پس از عربستان سعودی کردیم که spigots کامل پمپاژ میلیون اضافی بشکه در روز در تلاش برای گرفتن سهم بازار است. قیمت ها کاهش یافت, کمک یک کاهش شدید تقاضا از این بیماری همه گیر.

در اواسط ماه مارس رئیس جمهور تهمت وزن در کمک به پایان جنگ بین روسیه و عربستان سعودی است. هر دو طرف همراه با دیگر تولید کننده نفت سازمان ملل توافق برای کاهش تولید ممکن است 1.

تحلیلگران بر این باورند بسیار از ایران عازم سواحل خلیج فارس خریداری شده است توسط ایالات متحده شرکتها عمیقا در قیمت با تخفیف و برخی از آن فرستاده شد در تنظیمات. عربستان سعودی اجاره برخی از تانکرهای از جمله یکی برای عظیم $350,000 هر روز Bockmann می گوید.

"آنها خیلی مشتاق به دریافت این ناوگان نفت به ایالات متحده در خلیج فارس آنها پرداخت این پول دیوانه" او می گوید.

عربستان سعودی "مسئول" برای پر کردن

وجود دارد در حال رشد خشم در میان ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان و سیاستمداران از شیل نفت متحده نگران است که عربستان سعودی را سیل بازار را با نفت ارزان است.

"ما اجازه می دهد عربستان سعودی به ادامه چنین دسترسی آسان به بازارهای آمریکا در زمانی که آن است که عربستان سعودی در نظر من است که تا حد زیادی مسئول برای عرضه تقاضا," داکوتای شمالی جمهوری خواه ایالت کوین کرامر NPR گفت.

کرامر بخشی از یک گروه کر در حال رشد در تماس با رئیس جمهور تهمت به توقف نفت عربستان از رسیدن به آمریکا پالایشگاه. سناتور می گوید او می خواهد به نفع قرار دادن تعرفه های خام اما می رفتن و حتی بیشتر خواستار خروج نیروهای ایالات متحده و سلاح از عربستان سعودی است.

"چرا ما را از 2500 سرباز در راه آسیب است و یک دسته کامل از سیستم های دفاع موشکی در عربستان سعودی برای دفاع از نفت خود را زمانی که آنها اعلام جنگ نفت ما?" کرامر می گوید.

آمریکا واردات نفت

حتی اگر ایالات متحده آمریکا است که پیشرو تولید کننده نفت آن را هنوز هم واردات بیش از 5 میلیون بشکه در روز برای پاسخگویی به مصرف کنندگان داخلی باید با توجه به فرانک Macchiarola یک معاون ارشد رئيس جمهور از موسسه نفت آمریکا یک انجمن تجارت.

"برخی از پالایشگاه های در حال پیکربندی و یا بهینه سازی برای استفاده بهتر از متوسط ترش خام" است که عربستان سعودی تولید می کند او می گوید.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است او می خواهد برای کمک به ایالات متحده تولید کنندگان نفت. اما منتقدان می گویند تهمت شده است نرم در عربستان سعودی چشم پوشی ویرانگر هوایی توهین آمیز در یمن نقض حقوق بشر و کشتار عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi.

کیرستن Fontenrose سابق ارشد مسئول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نسبت به سیاست عربستان سعودی اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط نزدیک با پادشاهی.

"وجود دارد این نوع از شخصی رابطه بین رئیس جمهور و خانواده سلطنتی عربستان سعودی که زمانی شروع شد که رئیس جمهور خود را سفر بزرگ در خارج وجود دارد در سال 2017," او می گوید.

Fontenrose در حال حاضر با اتاق فکر شورای آتلانتیک می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند عربستان سعودی به عنوان یک متحد ارزشمند آن نیاز به چوب با.

"ما می توانیم یا فقط نوع نوشتن آنها را خاموش و سپس باد با بسیاری از دیگر مشکلات پایین جاده. و یا ما می توانید می گویند, 'OK این غیر قابل قبول است', " او می گوید: در حالی که آمریکا تلاش می کند به "مربی تغییر رفتار" در عربستان سعودی است.

عربستان سعودی ممکن است بدست که پیام قضاوت از میلیون ها بشکه نفت خام از رفتن به سواحل خلیج فارس.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب