مینیاپولیس ممنوعیت پلیس chokeholds در پی فلوید مرگ

مینیاپولیس موافقت جمعه به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری ا

توسط MINERALNEWS در 17 خرداد 1399

مینیاپولیس موافقت جمعه به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب نیرو در اولین گام برای بازسازی این شهر نیروی انتظامی پس از جورج فلوید مرگ است.

این تغییرات بخشی از یک شرط بین شهر و وزارت مینه سوتا حقوق بشر که راه اندازی یک حقوق مدنی بررسی این هفته در پاسخ به مرگ فلوید. شورای شهر تصویب توافق 12-0.

کمیشنر حقوق بشر ربکا Lucero گفت: تغییرات لازم را برای جلوگیری از ادامه آسیب به مردم از رنگ "که دچار نسل درد و تروما به عنوان یک نتیجه از سیستمیک و نژادپرستی نهادی."

"این فقط یک شروع" Lucero گفت. "وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار را به انجام در اینجا است که کار را باید و می شود با سرعت و تعامل جامعه."

فلوید مرگ است که باعث reexamination پلیس تکنیک در جای دیگر. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای استفاده از نگه داشتن است تا به هر سازمان اجرای قانون و Newsom " و " حمایت از قانون به یاغی روش. به اداره پلیس سن دیگو و سن دیگو شهرستان کلانتر در میان سازمان های که این هفته اعلام کرد که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از نگه شناخته شده به عنوان یک کاروتید نگه دارید و یا جای خواب نگه دارید.

"ما آموزش تکنیک های strangleholds قرار داده است که زندگی مردم را در معرض خطر" Newsom گفت. "که هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس."

مینیاپولیس توافق نیاز به تصویب دادگاه و می تواند تبدیل به قابل اجرا در دادگاه بر خلاف بخش سیاست های کنونی که در حال حاضر به استناد وظیفه قسم خورده کارکنان برای متوقف کردن و یا سعی کنید برای جلوگیری نامناسب نیرو یا نیروی دیگر مورد نیاز است. توافق نیز نیاز به ماموران بلافاصله گزارش به مافوق خود را هنگامی که آنها را به استفاده از هر گونه گردن داری یا سبد.

فلوید پس از درگذشت افسر درک چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن, نادیده گرفتن خود "من نمی توانم نفس بکشم" گریه می کند و اطرافیان فریاد حتی پس از فلوید متوقف شد. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر جهان است.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از افسران متهم هستند با کمک و معاونت در جرم. همه باید از کار اخراج شده است.

Lucero گفت: این تغییرات بیشتر از گروه فعلی سیاست. هر افسر که سعی کنید برای جلوگیری از استفاده نامناسب از زور را همان نظم و انضباط به عنوان اگر آنها تا به حال استفاده نامناسب از زور است.

این توافق همچنین نیاز به مجوز از رئیس پلیس و یا یک معاون به استفاده از کنترل جمعیت سلاح هایی مانند گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-انفجار نارنجک. چنین تاکتیک های استفاده شده در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها در هفته گذشته برای متفرق کردن معترضان.

شرط ضمن عقد نیز مجموعه یک فرایند برای شهر و دولت برای مذاکره دراز مدت تغییرات مانند تغییر قوانین ایالتی است که آن را دشوار است به آتش مشکل افسران.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo در بیانیه ای گفت که او "به کار ادامه تلاش برای بهبود اعتماد عمومی, عمومی ایمنی و تحول فرهنگ تغییر" از poliice نیروی.

"من خواهد بود و آوردن جلو اساسی تغییر سیاست" گفت: Arradondo که بیانیه ای را ارائه نمی دهد جزئیات.

در ضمن یک مرد بود که با فلوید در شب درگذشت نیویورک تایمز گفت که او دوست دیرین نیست مقاومت در برابر بازداشت و به جای تلاش برای خنثی کردن این وضعیت قبل از او به پایان رسید تا دستبند به دست بر روی زمین است.

موریس Lester سالن شد یک مسافر در Floyd ماشین زمانی که پلیس به او نزدیک 25 مه به عنوان آنها در پاسخ به یک تماس در مورد کسی که با استفاده از جعلی بیل در یک فروشگاه. سالن به این روزنامه گفت که فلوید در تلاش بود تا نشان دهد او را مقاومت در برابر.

"من می تواند او را بشنوند تمنا," لطفا, افسر, چه این همه؟" سالن گفت: بار.

مقامات می گویند سالن که نام املای Morries Lester سالن در دادگاه پرونده یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران که دستگیر فلوید. سالن هویت ساخته نشده بود این بار یک گزارش. بروس گوردون سخنگوی وزارت امنیت عمومی گفت: سالن در ابتدا به غلط نام خود را به ماموران در صحنه است.

سالن گفت: ABC "صبح به خیر آمریکا" که این وضعیت تشدید سرعت پلیس و برداشت فلوید قرار داده و او را در یک تیم ماشین او را کشیده و سپس "شروع به پریدن کرد پشت گردن." او گفت: فلوید قرار داده بود در یک آمبولانس و که او نمی دانم دوستش مرده بود تا روز بعد که او را دیدم اطرافیان video on Facebook.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در Floyd صورت از آنجا که او مانند یک پادشاه" سالن گفت: بار. "این چیزی است که چوب با من از دیدن یک مرد گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند."

سالن وکیل اشلی مک فارلین به اسوشیتد پرس گفت که سالن را نمی توان انجام هر گونه مصاحبه. او کاهش یافته است نظر بیشتر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده امی Forliti کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب