طوفان گرمسیری Isaias بسته در فلوریدا

بزرگنمایی این تصویر پالم بیچ شهرستان آتش نجات اتمام اقیانوس به عنوان امواج سقوط ساحل از طوفان گرمسیر

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پالم بیچ شهرستان آتش نجات اتمام اقیانوس به عنوان امواج سقوط ساحل از طوفان گرمسیری Isaias به عنوان آن می گذرد از طریق این منطقه در 2 اوت سال 2020 در جونو ساحل, فلوریدا. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

طوفان گرمسیری Isaias است ادامه فشار خود را به سمت سواحل شرق فلوریدا روز یکشنبه پس از ضرب و جرح باهاما با بارش باران های سنگین و بادهای توفانی.

Isaias که بود کاهش داد و به یک طوفان گرمسیری پس از رسیدن طوفان, وضعیت, است, شلاق تا پایدار باد 65 کیلومتر در ساعت است و می تواند 1 تا 7 اینچ بارش از فلوریدا به انگلستان جدید در هفته های آینده با توجه به National Hurricane Center.

همانطور که از ساعت 11 صبح روز یکشنبه در مرکز طوفان واقع شده در حدود 55 کیلومتری سواحل فلوریدا. این NHC انتظار طوفان را تحت تاثیر قرار سواحل فلوریدا و کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی در 36 ساعت است.

این NHC هشدار داد که "خطرناک موج طوفان" ممکن بود از شهر Edisto Beach, S. C. به اسکودوی کیپ ترس N. C. مرکز گفت: آب می تواند بین 2 و 4 فوت بالاتر از سطح زمین همراه است که کشش از ساحل در 48 ساعت آینده. طوفان موج در امتداد سواحل فلوریدا و گرجستان می تواند آمار بین 1 و 3 فوت است."

Isaias انتظار می رود که باقی می ماند یک طوفان گرمسیری به خوبی به اواسط هفته آن را به عنوان آهنگ تا سواحل شرق. این NHC گفت که علاوه بر موج طوفان بسیاری از سواحل شرق می تواند جاری شدن سیل و جاری شدن سیل شهری و همچنین اقیانوس متورم و گردباد.

در یک کنفرانس خبری شنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هشدار قطع برق از طوفان قوی باد. فرماندار گفت فلوریدا ابزار اصلی شرکت 10,000 کارگران قبل از قرار برای بازگرداندن قدرت. اما به دلیل COVID-19 همه گیر شده است مشکل تر است به خارج از کشور خدمه به دولت به معنی ساکنان می تواند به صورت دیگر منتظر قدرت خود را به عقب می آیند.

DeSantis گفت: خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی بررسی شده است به مطمئن شوید که آنها کار ژنراتور در سایت. پالم بیچ شهرستان صادر داوطلبانه تخلیه سفارش پنج شنبه برای خانه های تلفن همراه و در مناطق به احتمال زیاد به سیل. DeSantis با اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستانهای استان در طول دولت ساحل اقیانوس اطلس.

به عنوان تلفات از COVID-19 ادامه به افزایش در فلوریدا مدیریت اضطراری مقامات در حال تشویق مردم به ماندن در خانه و یا با خانواده و یا دوستان و به نظر پناهگاه به عنوان آخرین چاره. بسیاری از پناهگاه می گویند آنها قصد دارند به رعایت دستورالعمل های جدید بر اساس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله استاندارد است که می تواند به طور چشمگیری محدود کردن ظرفیت پناهگاه.

گرگ آلن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب