ژاپن می یابد 41 بیشتر موارد در کشتی به عنوان ویروس دکتر زنگ می میرد

پکن - ژاپن روز جمعه گزارش 41 موارد جدیدی از یک ویروس بر روی یک کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما در حالی ک

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398

پکن - ژاپن روز جمعه گزارش 41 موارد جدیدی از یک ویروس بر روی یک کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما در حالی که مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 636 از جمله یک پزشک که در مشکل با مقامات این کشور کمونیستی برای یک صدایی هشدار دهنده در مورد بیماری تهدید.

پس از آنلاین داد و بیداد بر سر دولت را درمان دکتر لی Wenliang, 34 حاکم حزب کمونیست گفت که ارسال یک بررسی تیم به "به طور کامل بررسی مسائل مربوطه مطرح شده توسط مردم" در خصوص مورد است.

دو لنگر انداخت کشتی های کروز با هزاران نفر از مسافران و خدمه باقی مانده زير 14 روز قرنطينه در هنگ کنگ و ژاپن است.

قبل از روز جمعه 41 مورد تأیید 20 آلوده مسافران بودند همراهی کردن الماس شاهزاده در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. در مورد 3,700 مردم محدود شده است روی عرشه کشتی.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد پنج شنبه اعلام کرد که ژاپن را انکار ورود مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی کروز رفتن به ژاپن — هلند امریکا کشتی کروز Westerdam در راه خود را به اوکیناوا از هنگ کنگ — به دلیل مشکوک به ویروس بیماران بر روی کشتی.

سیاست های جدید مهاجرتی اثر طول می کشد جمعه برای اطمینان از کنترل مرزها برای جلوگیری از این بیماری از ورود و گسترش بیشتر به ژاپن آبه گفت.

در ضمن یک نوزاد را کشف آلوده 36 ساعت پس از تولد تبدیل به جوانترین شناخته شده بیمار است. تعداد افراد آلوده در سطح جهان افزایش یافته است و به بیش از 31,000.

دکتر لی تا به حال مشغول به کار در یک بیمارستان در کانون شیوع در مرکز شهر ووهان. او یکی از هشت متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی نوشتن در توییتر خود مانند حساب Weibo که در دسامبر. 3 او را دیدم یک نمونه تست نشان داد که حضور یک coronavirus شبیه به سارس که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در 2002-2003 شیوع این است که دولت در ابتدا سعی کردم به coverup.

لی نوشت که پس از او گزارش داد هفت نفر قرارداد از این ویروس با او دیدار کرده بود در ژانویه. 3 توسط پلیس که او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به گسترش دروغ و هشدار دهنده او از عذاب اگر او را ادامه داد.

یک کپی از بیانیه امضا شده توسط لی و آنلاین پست او را متهم کرد از ساخت "اظهارات نادرست" و "به طور جدی نگران کننده نظم اجتماعی."

"این نوع رفتار غیر قانونی!" بیانیه ای گفت:.

لی نوشت که او یک سرفه در Jan. 10 تب در Jan. 11 و در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 12 پس از آن او شروع به داشتن مشکل در تنفس.

او همچنین نوشت که او در واقع به حال پروانه پزشکی اش لغو اشاره به مرتب کردن بر اساس فراقضایی تلافی کمونیست مقامات دیدار به حقوق وکلا و دیگران دیده می شود به عنوان مشکل.

"لطفا بقیه آسان, من قطعا به طور فعال همکاری با درمان و به دنبال به دست آوردن زود هنگام تخلیه!" Li نوشت: در ژانویه. 31. او دوباره ارسال شده در فوریه. 1 گفت که او تا به حال تایید شده است به عنوان داشتن ویروس.

روز جمعه جهانی بار یک حزب کمونیست روزنامه و معمول مدافع سرسخت از این مقامات گزارش داد که "بسیاری از گفت: تجربه هشت 'خبرچین' شواهد از مقامات محلی' بی کفایتی برای مقابله با یک بیماری مسری و کشنده است. virus."

آن را به نقل از Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به گفتن این مقاله ویرایشگر است که "ما باید بسیار ستایش هشت ووهان ساکنان."

"آنها عاقل بودند که قبل از شیوع" Zeng به نقل شد. این مقاله همچنین ذکر شده آنلاین صدای گفت: مقامات محلی مدیون Li عذرخواهی. آن را به نقل از یکی ارسال عنوان کرد و گفت: "ما از دست یک قهرمان است." "اگر او هشدار می تواند با ارسال یک زنگ هشدار شیوع بیماری ممکن است همچنان به بدتر" ارسال گفت.

"با نگاهی به حرفه ای خود را حس هوشیاری در خاص است و شایسته احترام ما" مقاله گفت: در سرمقاله.

پلیس اقدام علیه هشت خبرچین نیز به دست آورد نادر و بسیار ظریف عذرخواهی از ملت بالاترین دادگاه. "ما باید مسئولیت برای بیان به جامعه حقوقی ما افکار در مورد حل مشکل شایعات" یک ارسال در دادگاه Weibo account گفت.

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: "ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

نوزاد متولد شده تاریخ و زمان آخرین شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد جوانترین فرد شناخته شده مبتلا به ویروس, مقامات گفت. اما دقیقا چگونه کودک آلوده شد مشخص نیست.

"نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری" Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است.

چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید پنج شنبه برای منزوی کردن و درمان بیماران — 1500-تخت مرکز در ووهان. در اوایل این هفته دیگر به سرعت در حال ساخته 1,000-تخت بیمارستان در ووهان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

مقامات همچنین نقل مکان کرد و مردم با علائم خفیف به موقت بیمارستان ها در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی.

همه با هم بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در سخت ضربه هوبئی استان در یک اقدام بی سابقه و اثبات نشده — پیشنهاد به شیوع بیماری تحت کنترل است.

چین های رسمی آژانس خبری روز جمعه گفت که جمهوری خلق چین در خواست آمریکا را به "پاسخ مناسب" به شیوع ویروس در تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پکن شکایت کرده است که ایالات متحده پرواز شهروندان خود را از ووهان اما ارائه هر گونه کمک به چین است.

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مواجهه با چالش" از وقوع.

در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران خواستار تعطیلی این سرزمین مرز با سرزمین اصلی چین هنوز در اعتصاب است. قلمرو رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل. تایوان گفته است: "امتناع از ورود به همه غیر شهروندان یا ساکنان که به تازگی بازدید هنگ کنگ ماکائو و چین آغاز جمعه.

آزمایش یک داروی ضد ویروس راه اندازی شد برای شروع روی گروهی از بیماران سهشنبه رسمی رادیو فردا خبر داد. دارو Remdesivir ساخته شده توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences.

___

یاماگوچی از توکیو گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده فاستر klug تعلق گرفت. در یوکوهاما, ژاپن, کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن