طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفت نسبت به ما سواحل خلیج فارس

NEW ORLEANS – دوباره انرژی طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس روز شنبه در آوردن با آن باران های سنگین که در حال حاضر باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مکزیک و مرکزی امریکا است.

پس از تضعیف به افسردگی گرمسیری در حالی که در حال حرکت بر روی زمین در مکزیک ساحل خلیج فارس کریستبل به رهبری بازگشت به جنوب خلیج مکزیک از جزیره یوکاتان در روز جمعه و طراحی شده را به یک طوفان گرمسیری. پیش بینی گفت: این امر می رسند در خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه بود اما انتظار نمی رود به رشد را به یک طوفان.

ملی طوفان در مرکز میامی گفت: طوفان شد و انتظار می رود به آرامی تقویت تا زمانی که آن را می سازد و باران سیل آسا می رود یکشنبه شب همراه ایالات متحده در سواحل خلیج فارس. بیرونی باران باند از طوفان در حال حاضر در حال حرکت در سراسر بخش هایی از سواحل خلیج فارس شنبه شب.

کریستبل حداکثر پایدار باد کرده بود تقویت شد و به 50 مایل در ساعت (85 kph) در اوایل روز شنبه بود و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر). همانطور که از شنبه شب طوفان شد, محور مورد 235 مایل (380 کیلومتری) جنوب-جنوب غربی از دهان از رودخانه می سی سی پی.

طوفان مرکز گفت: این طوفان می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده. یک طوفان گرمسیری دیده بان نوشته شده بود برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

“در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus همه گیر” ادوارد گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

روز جمعه او خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری برای دولت با توجه به طوفان تهدید.

“ما با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت گسترده بارش باران های سنگین و ساحلی سیل” ادواردز گفت: در نامه ای به کاخ سفید است. “من پیش بینی نیاز به اورژانس محافظ اقدامات تخلیه و پناه برای مناطق با خطر بالا. طول امکان آبگیری ناشناخته است و به احتمال زیاد نیاز به پست-سیل فعالیت است.”

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ساکنان امن هستند که این طوفان رویکردهای بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده” Jean Lafitte شهردار Tim Kerner جونیور گفت: حمایت کند.

یک جهت مشابه صادر شد شنبه برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. رئیس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود ساکنان محافظت می شود که این طوفان به تساوی نزدیک, بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده شده,” او گفت:.

طوفان مرکز پیش بینی مسیر قرار می دهد آلاباما در کریستبل سمت شرق از جایی که مرکز ساحل می آید. هنوز هم در جنوب غربی بخشی از دولت انتظار می رود برای دریافت توفانی بادهای سنگین و باران, موج طوفان و احتمالا تورنادو به عنوان طوفان حرکت می کند و نزدیک به ساحل. این اثرات انتظار می رود در اوایل شنبه شب.

“یکشنبه خواهد بود بسیار مرطوب و باد می وزد به عنوان کریستبل عبور غرب از این منطقه با قرار دادن مرکزی سواحل خلیج فارس در “کثیف” سمت شرق از طوفان” آب و خدمات گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کریستبل تشکیل این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که فنر بود تا آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است. دو طوفان همراه به خیس کردن منطقه با به اندازه 35 اینچ (89 سانتیمتر) باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

در بکلر در جنوب مکزیک, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی defenceco-هماهنگ روز جمعه گفت. لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>