مخفی کلیسا فرقه در مرکز کره جنوبی شیوع کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر افراد مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس منتظر تست های تشخیصی در یک مرکز پزشکی در

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

افراد مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس منتظر تست های تشخیصی در یک مرکز پزشکی در دائگو کره جنوبی. لی Moo-ryul/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لی Moo-ryul/AP

دولت کره جنوبی می گوید که در بحرانی مبارزه برای مهار گسترش COVID-19 ویروس از این بیماری را در کانون در Daegu. این به خودی خود چهار هفته برای تثبیت اوضاع در این کشور در شهر 2.5 میلیون برخی از 150 مایلی جنوب شرقی پایتخت سئول.

"اگر مقامات موفق به مهار گسترش COVID-19 در Daegu بالا وجود دارد احتمال که COVID-19 می تواند در سراسر کشور" معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

بسیاری از کره جنوبی 833 موارد از دوشنبه در Daegu. و بیشتر متصل به مبهم گروه مذهبی به نام Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

مورد شماره دو برابر برای چند روز در یک ردیف در هفته گذشته. این ویروس به هر شهر و استان در کشور است. به عنوان یک نتیجه دولت در روز یکشنبه مطرح این کشور هشدار ویروس به سطح قرمز, بالاترین, برای اولین بار از سال 2009 است. این به مقامات قدرت به تعطیل کردن مدارس و محدود کردن پرواز در داخل و خارج از کشور است. آن نیز توصیه می شود همه شهروندان نشان دادن علائم بیماری های تنفسی یا تب به دور ماندن از کار و مدرسه و عزت قرنطینه.

روشن نیست که چگونه بسیاری از کره جنوبی خواهد توجه است که مشاوره. و آن را بسیار بعید است که سئول می تواند اعمال محدودیت های شدیدی قفل کردن کل شهرستانها به عنوان در مورد چین می گوید: Kim Woo-joo, یک دکتر در گروه بیماری های عفونی و کره در دانشگاه Guro بیمارستان در سئول.

"کره جنوبی است که لیبرال دموکراسی با آزادی حرکت" او می گوید. او می گوید: "هر مستند در حال حاضر خواهد بود در حال حاضر خیلی دیر پس از Daegu یک هاب حمل و نقل که از طریق آن بسیاری از مردم در حال حاضر به تصویب رسید."

"دولت و مقامات بهداشتی' پاسخ همواره یک گام پشت" او می افزاید.

در حالی که همسایه ژاپن خود را گسترش داده ممنوعیت مسافران از چین هوبئی استان شامل شرق استان ژجیانگ برای مثال در کره جنوبی به دنبال کت و شلوار. بیش از نیم میلیون نفر درخواست کره جنوبی را به دفتر ریاست جمهوری در ماه گذشته به ممنوعیت تمام بازدید کنندگان از چین اما سئول است خودداری کردند ظاهرا اقتصادی و دیپلماتیک ،

با وجود افزایش در تعداد مورد کیم باور نمی کند وضعیت کنونی حکم وحشت یا ناامیدی. او اشاره می کند که کره جنوبی را به خوبی در نظر گرفته نظام سلامت جامد سابقه حاوی همه گیر از جمله سارس (سندرم حاد تنفسی) در سال 2003 H1N1 در سال 2009 و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) در سال 2015.

یکی از دلایل مورد اعداد به نظر می رسد به سرعت در حال رشد است چرا که این کشور توانایی برای تست تعداد زیادی از مردم به سرعت. از بعد از ظهر دوشنبه مقامات بهداشتی آزمایش شده بود 31,923 مردم با 20,292 آزمون آینده را منفی و 11,631 نتایج هنوز در انتظار.

کشورهای دیگر که ادعا می کنند آنها هیچ موارد کیم می گوید: در واقع ممکن است عدم توانایی آنها را تشخیص دهد.

"اگر دولت به سیستم پزشکی و مردم کره جنوبی سازماندهی منابع ما به خوبی و همکاری سپس ما می توانیم به طور کامل شکست این شیوع و آن را در نهایت به پایان رسیده است," او می گوید.

مقامات بهداشتی نیز با تمرکز منابع در Shincheonji کلیسای عیسی مسیح تاسیس در سال 1984 توسط کاریزماتیک کشیش لی Man-hee که پیروان تخمین زده می شود تا 240,000 در سراسر جهان بر این باورند که او مسیح است. Shincheonji کره ای است برای "آسمان جدید و زمین است." منتقدان می گویند این فرقه است.

مقامات مطمئن نیستید که چگونه این بیماری شد و برای اولین بار انتقال به گروه اما محققان بوده است به دنبال آن است. بیش از 9000 Shincheonji اعضا قرار داده شده است تحت قرنطینه و دولت در نظر دارد آزمون همه آنها برای ویروس.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

منتقدان می گویند این بیماری ممکن است گسترش از درون کلیسا به سرعت به دلیل راه است که آن را پرستش. "Shincheonji پیروان نگه داشتن خدمات نشسته بر روی زمین بدون هیچ صندلی" بسته بندی شده با هم "مثل جوانه لوبیا می گوید:" Shin Hyun-uk, مدیر Guri فرقه مرکز مشاوره سازمان در گیونگی-دو, که با این نسخهها کار برای استخراج از اعضای کلیسا. شین عضو Shincheonji گروه برای 20 سال مدیریت کلیسا, کتاب مقدس, مطالعات مدرسان تا سال 2006.

"یک مشکل بزرگتر این است که آنها فریاد 'آمین' پس از هر جمله کشیش utters تقریبا هر چند ثانیه. و آنها را که در بالای ریه های خود را," ارسال قطرات تنفسی پرواز در همه جا او می افزاید. این قطرات بر این باور هستند که انتقال coronavirus.

او می گوید که اعضای گروه بدین تازه وارد شدن در راز بدون افشای هویت خود را. این است زیرا بسیاری از کره ای ها با احتیاط از این گروه و شهرت خود را. به عنوان یک نتیجه, این باعث می شود آن را دشوار است برای افرادی که ممکن است قرار داده شده اند بدانند که آیا آنها بوده است و در تماس با یک عضو فرقه. "از آنجا که Shincheonji اعضا نمی تواند آشکار خود آنها آن را غیر ممکن است برای دیگران به دقت و توجه و خود را قرنطینه کنند."

منتقدان ادعا می کنند که کلیسا مسدود coronavirus تحقیقات با همکاری با مقامات بهداشتی. یک طومار در سایت ریاست جمهوری به دست آورد که بیش از نیم میلیون امضا در تماس های دولت به زور منحل کردن این گروه است.

یک سخنگوی Shincheonji گروه گفت: در ضبط بیانیه بیش از آخر هفته که کلیسا به طور کامل همکاری با مقامات بهداشتی بستن برخی از 1,100 کلیساها در سراسر کشور و به اشتراک گذاری لیست از پیروان با مقامات برای کمک به پیگیری کردن و قرنطینه بالقوه coronavirus موارد است.

در این بیانیه همچنین گفت که گروه قربانی یک ویروس به نام برای عموم و رسانه ها به خودداری از ناعادلانه انتقاد از آن.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب