بیش از حد به تنهایی ؟ راهنمایی برای اتصال و پیدا کردن شادی در حالی که اجتماعی فاصله

بزرگنمایی این تصویر تریسی لی برای NPR ما موجودات اجتماعی. بنابراین جای تعجب نیست که قرنطینه خست

توسط MINERALNEWS در 21 اردیبهشت 1399
Loneliness can affect not just your mental health but also your physical health.
بزرگنمایی این تصویر
تریسی لی برای NPR

ما موجودات اجتماعی. بنابراین جای تعجب نیست که قرنطینه خستگی شروع به تنظیم.

"انسان در حال سیمی به هم از لحاظ جسمی" روانشناس می گوید: جودیت Moskowitz از دانشگاه نورث وسترن. اما تنهایی تبدیل شده است گسترده در زندگی مدرن است. و اجتماعی فاصله است فقط تشدید مشکل" Moskowitz می گوید.

پیدا کردن راه هایی برای اتصال ضروری است برای ما خوب بودن طولانی مدت پس از جداسازی افزایش می دهد خطر ابتلا به افسردگی و اضطراب می گوید: دکتر ساندرو Galea از دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی. "ما می دانیم از دیگر رویدادهای دیگر انزوای بیشتر خطر" Galea می گوید.

اجتماعی فاصله پیشنهادهایی را در محل باقی می ماند برای سال آمده است و تا زمانی که وجود دارد یک واکسن محدودیت در تالار اجتماعات خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. برای افراد مسن و یا کسانی که زندگی در تنهایی و انزوا به ویژه می تواند خسته کننده. اما مردم در حال پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و حتی تحت شرایط فوق العاده. در اینجا برخی از استراتژی های برای ارتباط با دیگران است.

توجه داشته باشید: اگر شما احساس مداوم غم و اندوه و اضطراب است که تداخل با روز به روز زندگی را در نظر بگیرید دیدن یک درمانگر (که شما می توانید آنلاین بیش از حد).

1. نمی رفته اما فراموش اتصال آنلاین با فعالیت های زمان واقعی

وقتی که می آید به ما سلامت عاطفی عامل های رسانه های اجتماعی می تواند یک شمشیر دو لبه است. به سادگی پیمایش از طریق Facebook, Infinite یا Instagram خوراک ممکن است کمک به شما را در ارتباط با افراد دیگر در راه معنی دار.

بنابراین به جای کشت که خالی FOMO (ترس از دست رفته), احساس, استفاده از قدرت سیستم عامل های مجازی برای ارتباط بیشتر عمد عمیق تر.

شروع شده توسط خودتان: آنچه مهم به شما ؟ آیا شما یک سرگرمی به شما می خواهم برای احیا و یا برای اولین بار ؟ کل دنیای آنلاین زنده-جریان کلاس را باز کرده است تا از سرامیک به زبان به نان ساخت. همیشه می خواستم به بازی بانجو? "پیدا کردن یک بانجو کلاس می گوید:" جودیت Moskowitz یک روانشناس در دانشگاه نورث وسترن.

چهره-به-چهره واقعی زمان اتصال اجازه می دهد تا ما را به انتخاب کنید تا در حالات چهره و زبان بدن برای بهتر شبیه سازی دنیای واقعی کرده است. زندگی می کنند همزمان کلاس Moskowitz می گوید: "یک راه برای دریافت به دانستن مردم و به گسترش شبکه های اجتماعی خود را."

خارج از کلاس اگر شما با استفاده از رسانه های اجتماعی برای در تماس ماندن با دوستان به جای اظهار نظر در پست, تلاش برای ارتباط برقرار کردن با یکی می گوید جو والتر که هدایت مرکز فناوری اطلاعات و جامعه در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. "این صمیمیت از پیام و عمق گفتگوی تعاملی است که ما حفظ," او می گوید.

2. هنر ساخت اجتماعی عمل می کنند: خود را بیان کنید و به اشتراک بگذارید.

به دنبال یک محل برای ارتباط با دیگران که با استفاده از هنر برای بیان خود را ؟ این UnLonely پروژه ایجاد یک جامعه از طریق آن گیر کرده در خانه با هم ابتکار عمل. شما می توانید به تماشای یک فیلم کوتاه و سپس شرکت در یک گفتگو آنلاین. شما می توانید مشاهده و هنری دیگران و یا به اشتراک گذاری خود را. و برای ایجاد انگیزه برای شروع به طراحی خلاق, چالش های مانند تهیه یک پرتره از اشیاء در اطراف خانه.

گروه پشت این طرح ها شامل پزشکان و محققان که سند چگونه فرایندهای خلاق می تواند کمک به مردم برای حفظ سلامتی و دفع کردن بیماری است. "هنگامی که شما را به هنر شما در حال حاضر — شما با [خود را] افکار و احساسات می گوید:" جرمی نوبل که تاسیس برنامه و نیز در دانشکده در دانشکده پزشکی هاروارد.

و با به اشتراک گذاشتن آنچه که شما ایجاد و آن را به عنوان اگر شما در حال به اشتراک گذاری یک "نمایندگی از افکار و احساسات خود را که آیا آن را یک نقاشی یک شعر پخته و یا یک باغ" نوبل می گوید.

او می گوید: تنهایی نیست فقط در مورد فاقد همراهی. "اغلب از تنهایی شروع می شود با یک حس بیگانگی و یا قطع ارتباط از شما که. چگونه مناسب شما را به جهان است؟" نوبل می گوید.

هنر می تواند بسیار قدرتمند برای مرکز و موقعیت — یک راه برای کشف هویت خود را. "و من در واقع برای بسیاری از مردم بر این باورند که اولین گام ضروری برای ارتباط با افراد دیگر در راه معتبر" نوبل می گوید.

3. رسیدن به سالمندان

برای بسیاری از افراد مسن اجتماعی فاصله به ارمغان آورده است لایه از چالش است. "این فقط عدم ارتباط با دیگران می گوید:" پزشک Kelli Tice چاه که ارشد پزشکی مدیر در شرکت بیمه فلوریدا آبی. آن را نیز "قادر به حرکت از چیزهایی است که می تواند حیاتی برای زندگی شما" مانند بر روی خط خرید مواد غذایی و یا گرفتن نسخه چاه می گوید.

آبی فلوریدا در حال حاضر ارائه می دهد مجازی همراهی و کمک به سالمندان از طریق یک برنامه به نام پاپا بگیرید و یاد دهید که مسابقات بزرگسالان مسن با افراد جوان که در حال پرداخت به ارائه کمک.

میریام Membreno از میامی فلوریدا., که آموزش دیده به عنوان یک مددکار اجتماعی به تازگی شروع به کار به عنوان یک پاپا Pal, بعد از ساعت در کار به طور منظم کوتاه قطع شد. او در دیدار با چند افراد مسن تقریبا.

"من احساس می کنم به آنها کمک شود تا کمتر تنهایی" Membreno می گوید. او می گوید گاهی اوقات آنها فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان و او را دوست دارد به گوش دادن. بار دیگر طی یک بازدید مجازی او می گوید: آنها را به اشتراک نگرانی که آنها را به بطری. "فقط کسانی که استرس و نگرانی منتشر شد" ارزشمند است او می گوید:.

یک برنامه دیگر برای سالمندان زندگی می کنند یک رویا, جمع آوری تصویری مونتاژهای به روشن ارشد ، افراد جوان می توانید یک ویدیو کوتاه به اشتراک بگذارید. شما می توانید بگویید یک شوخی بازی ساز یا فقط به برخی از کلمات دلگرم کننده.

متعدد وجود دارد تلاش برای اتصال افراد مسن در ارشد امکانات زندگی با افراد جوان در سراسر کشور است. بررسی با گروه های محلی برای پیدا کردن یکی که در آن شما زندگی می کنند.

4. تبدیل شدن به یک شهروند-دانشمند یک معلم آنلاین و یا دستیار به بینایی: پیدا کردن خود را در راه به داوطلب تقریبا

به عنوان بسیاری از سازمان های اجتماعی در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش نیاز و کاهش بودجه های داوطلب گزینه — حتی آنهایی که تماس — فراوانند.

آیا ایده تبدیل شدن به یک شهروند محقق جذاب صدا? اسمیتسونیان دیجیتال فرصت های داوطلب. مثلا "شهروند پژوهشگران دعوت به رونویسی اسناد تاریخی از جمله خاطرات و مقالات کار برجسته آمریکایی" با توجه به اسمیتسونیان سایت. به درگیر شدن شما می توانید از اسمیتسونیان رونویسی مرکز.

و یا شما می تواند کمک به افراد مبتلا به کم بینایی یک برنامه بود به نام چشم من یک برنامه است که متصل افرادی که نابینا یا کم بینایی با داوطلبان که ارائه کمک های مجازی.

VolunteerMatch یک پایگاه داده از فرصت های داوطلب دارای یک جستجو در سایت به صورت مجازی داوطلبانه با هزاران پست در سراسر کشور تماس برای همه نوع از مهارت های آموزش کودکان و نوجوانان به ساخت ماسک صورت. پیدا کردن گزینه های بیشتر در Idealist.org.

5. حفظ دوستی زنده با اعمال محبت

گاهی اوقات یک حرکت کوچک می تواند به شما کمک کند دوباره به هم متصل. حتی اگر ما نمی توانیم پخت با هم فکر می کنم در مورد حذف کردن برخی از کوکی ها برای یک دوست. بپرسید همسایه خود را اگر شما می توانید انتخاب کنید تا برخی از اقلام مواد غذایی برای آنها در سفر بعدی خود را. سازماندهی یک پازل و یا بازی تعویض.

در طول این عجیب و غریب و دشوار "شما می توانید احساس می کنید مثل شما واقعا تهی و شما باید چیزی را می گوید:" جودیت Moskowitz. "اما فقط یک عمل ساده از کمک به شخص دیگری می آید و تقویت شما به عنوان خوب," او می گوید. یک عمل محبت می بالابر ارواح ما. "و این که واقعا احساس خوبی است."

به دنبال راه های خلاقانه برای تغذیه خود دوستی مثل کار را از طریق یک کتاب آشپزی با هم و یا تماشای فیلم با هم نشان می دهد لیدیا Denworth نویسنده دوستی: تکامل زیست شناسی و قدرت فوق العاده ای از زندگی اساسی باند. و فرصت را از دست ندهید برای لمس نقاط در طول روز: حتی یک شوخی بیش از متن می تواند شما را کمتر احساس تنهایی او می گوید:.

"دوستی بسیار مهم است در زمان استرس که چه دوستی است" Denworth می گوید.

النا Renken کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب